1214
  • pxxl
    #213
  • Cat 02 #212
    Nekem meg volt kulcsom még előző bétáról és nem kaptam. (bár akkor nem is tudtam róla, hogy van, nemrég böngésztem leveleket és észrevettem :DD)
  • frango
    #211
    Szerintem is random ment. Több mint 1 éves accom nem jutott be. A másik acc ami 3 hónapos meg bejutott...
  • ScarY MAN
    #210
    íígy van :DDDDDDD
  • Vamp17
    #209
    Kinai szerok ugy teli vannak, hogy mar sorba kell allni, hogy bejeuss. eleg durva. Pedig van 30(!!!) darab szerver, szeverenkent 10 csatornaval....
  • pxxl
    #208
    Megjöttek a bárdok


    ____________________________________________________



    érdekes kaszt ez...inkább buffolni jók :D

  • tutituti
    #207
    Hát én bekerülem,és nem vagyok már gyerek.
    Szerintem egyszerűen random ment a kulcs osztás.
  • Vamp17
    #206
    Eléggé... Szegény CM et mar Hitlerhez is hasonlitottak... Azon aggodnak hogy bejutott egy majdnem teljes klán és hogy ok mar kiismerik magukat a jatekban, akkorra mire a tobbi klan bejut....

    Komolyan, nem mondjak h ez a vilag legnagyobb gondja???
  • Doomista
    #205
    Eddig is adóztam :D
  • Soner
    #204
    Aki annyira akar játszani és képes volt utolag csinálni 1 videót bosszúbol mert nem jutott be,annyi erőfeszítéssel csinál 20 accountott ,és bentvan...
  • Soner
    #203
    2 üveg sör,1 doboz cigi,én ugy vagyok vele h aki nem jutott be az magára vessen,aki nagyon akar/akart játszani az biztos nem 1 accountal próbálkozik meg... hanem legalább 8+ al pl,és abbol 1 nagy valószínűséggel bejön.Vamp gondolj bele az mekkora felháborodást keltett h csúsztatták a CB-t és a tömeg megnyugtatására betettek 1 korlátozott számút oct 27-re ,és az a lázadozó,aki most sem jutott be,mit érezhet :D írj többet pls,kíváncsi vagyok mennyire fajultak el a dolgok
  • Cat 02 #202
    Menjé' vissza adózni
  • Doomista
    #201
    Szánalmas. Ez legyen a legkisebb gondom nekem is, hogy nem kerültem be a zárt bétára...ezek ilyen kis tizenéves pöcsök lehetnek akik azt hiszik mindent megkaphatnak, csak mert a szüleik mindent megadnak nekik.
  • Vamp17
    #200
    Hihetetlen mi megy a hiv. forumon... Gyartjak az osszeeskuves elmeleteket, hogy ki miert kapott/nem kapott CB1 hozzaferest.

    Hihetetlen....Mar video is keszult: http://www.youtube.com/watch?v=LtMJiXHRgIU
  • Doomista
    #199
    Az 2 üveg sör. Gondold meg.
  • Soner
    #198
    lolol
  • ScarY MAN
    #197
  • Kiado
    #196
    Adok 500 ft-ot egy acc-ért.
    Akár aznap utalok xD
    De tényleg! :)
  • Soner
    #195
    elvan igérve,ha neki mégse kéne odaadom D
  • ScarY MAN
    #194
    akkor egyet nem szeretnél nekem adni?:P megköszönöm szépen :)))
  • Soner
    #193
    3 accbol 2 win (Y)
  • Vamp17
    #192
    Minden kaszt petes . Akármelyik kasztnak lehet petje, be kell fogni oket.
  • Anthrax
    #191
    Aki többet regelt és többet is kapott az dobjon egy privát üzenetet,ha nem kell neki a másik
  • pxxl
    #190
    sztem elsőre a protector-t nézem meg, aztán warrior, assassin, marksman, mage, bárd, vámpír, és a pap. végére a pap, mert az érdekel a legjobban :) valami ilyesmi sorrendben.
  • MISZOGI
    #189
    Én is csak egyet regeltem! :) Ki milyen karakterrel indul?Kiváncsi leszek a petes kasztokra.
  • pxxl
    #188
    én csak 1-et regeltem (kivételesen)
  • kovalik
    #187
    Bekerültem ... 7 regből 1 összejött :)
  • Tatyla
    #186
    én se ,de nem érdekel,GW2-öt várom már csak...
  • Tomy Lee
    #185
    Nem kerültem be kapják be:)(
  • pxxl
    #184


    The wait is over! Congratulations! You are now officially one of the lucky few selected to enter the first phase of Forsaken World's closed beta starting on October 27th.
  • Doomista
    #183
    Ugyan az fw-ben jó életed lesz, de a való életben átkel élned maga a poklot! by me
  • MISZOGI
    #182
    Hali!Megkaptam reggel a mailt 27-én kezdhetek :)))))) !
  • Doomista
    #181
    +1
  • Titan
    #180
    Én se..:( hule kotsogok! :)
  • #179
    neeee:(
    nemkerültembe:(
  • Soner
    #178
    Vamp,nem tudod,lehet E-mailt változtatni a FW hivatalos oldalán?Mert van 1 accom amit már jó rég beregeltem bétára,de az e mail fiókomat letiltották,bízok abban az accountban,mert elég régi.-Titan
  • Doomista
    #177
    Ez engem nem érint...tudom, hogy bejutok.
  • Tatyla
    #176
    őstagok biztos bejutnak :)
  • Kiado
    #175
    Akko nem adok senkinek sem 1-et se, ne írjatok :D
  • Vamp17
    #174
    Egy fontos dolog annak, aki kapott mailt! A levél NEM azt jelenti hogy október 27-én már játszhatsz! csak azt, hogy kapott minden regisztrált két plusz kulcsot, amit odaadhat a barátainak! Majd az összes regisztrált közül sorsolnak ki NÉHÁNYAT aki részt vehet a kezdéskor egyből!

    Ezt gondoltam leírom, nehogy csalódás érjen néhány embert...