1214
  • TopGun
    #1214
    Sziasztok! Jatszik meg valaki ezzel a jatekkal? Ujra kezdtem tegnap elott, ha valaki jatszik meg vele es magas szinten van es tudna nekem segiteni azt megkoszonnem!
  • Bughead123
    #1213
    E-mailben kaptam valami starter packot ehez a jatekhoz de en nem jatszok tehat nektek adom :D :WA37M53
  • SirAlo
    #1212
    Sajnos a Tera-hoz mar eleg keves a gepem, de viszont a Rift eleg jonak tunik mar probalgatom
  • lordbalu
    #1211
    Tera online
  • torrente111
    #1210
    rift
  • SirAlo
    #1209
    Hello, szeretnek elkezdeni valami jo kis ingyenes MMO-t , ezt neztem es videobol eleg jonak tunt, szinte WoW masolat, de ahogy latom a topic eleg kihalt , gondolom akkor mar a jatek se valami nepszeru, vagy mi a problema a jatekkal ? Esetleg tudtok valami jo free MMO-t ajanlani ? meg a Neverwintert neztem
  • sparrow35
    #1208
    Tisztísd ki a géped.
  • torrente111
    #1207
    ne játsz ezzel.van jobb is
  • Oehler1985
    #1206
    Sziasztok !

    Ha van aki még olvassa a fórumot kérem segítsen!

    A játék 2-3-4 óra játék után fogja magát és vagy kifagyasztja a gépem vagy ujrainditja , de csak ennél a játéknál van ez a probléma.
    A gépem egy AMD Athlon XP Corde 2 Duo 4600+, 1 gb-os nvidia geforce 9400GT, 2 GB Ram, 320 GB vinyo.
    Most vagy a meleget nem birja vagy nem tom. Volt hogy 20 perc játék után is kifagy pedig a játék mellett max a teamspeak fut.

    Aki tud vmi helpet irjon létszi, mert unom hogy nem tok rendesen játszani ezzel, mig a Battle of the immortals minden megeröltetés nélkül mehet akár 12 órát is .

    Várom Válaszotok.

    Üdv. Tamás
  • TheGrinder
    #1205
    Kép lemaradt. :D
  • TheGrinder
    #1204
    Steamen letöltöttem és amikor elindítom a lauchert, update-re kattintok és pathcer.exe error. Steamen futtattam "Játékfájlok épségének ellenőrzése" és:
  • Redmarlboro
    #1203
    http://www.aesica.net/fw/?race=2&profession=0&level=80&talent=||0513531432003404330222032231
  • cataflam02
    #1202
    Játszik ezzel még valaki ?!
    Szívesen kipróbálnám... ha valaki tudna magyar klánt mondani, plusz servert annak örülnék!!!
    Előre is kösz.
  • datango
    #1201
    sziasztok "mgjani" vagyok a Dyos szerveren!
    Szeretnék magyar klánba lépni, vki help? :)
  • unusual
    #1200
    2-3nap alatt / persze függ attól mennyit tudsz gamelni / 35 simán tudsz lenni.
  • begotten
    #1199
    Köszi, eddig tetszik a játék bár még csak 23-as szinten vagyok és még szokni kell egy kicsit. Eddig WoW és GW volt, de most gondoltam kipróbálom ezt is, mert elég jókat írtak róla.
  • unusual
    #1198
    Akkor jó gamet neked! ;)
  • begotten
    #1197
    Köszi, megoldódott. Telepítés után a launch képernyőről már nekem is ment simán, ugyanazokkal az adatokkal, amik a weboldalon pirossal hibásnak voltak jelölve.
  • unusual
    #1196
    Próbálj meg olyasmit beírni amire nem lesz piros. Nekem sikerült elsőre a reg.
  • begotten
    #1195
    Bocsánat. Nagyban:
  • begotten
    #1194
    Ezt az üzenethegyet kapom állandóan:

  • begotten
    #1193
    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne Hozzátok: FW oldalon próbálok regisztrálni, de miután kitöltöttem az összes mezőt, mindegyiket hibásnak vesz - pirossal kiírja, hogy gebasz van. Próbáltam több felh. nevet és több e-mail címet is megadni, de állandóan hibásnak vesz mindent. Tud erre valaki magyarázatot? Vagy csak azután lehet regisztrálni miután lejött a játék? (Most töltöm). Előre is köszönöm a választ!
  • torrente111
    #1192
    olvass vissza 1 kicsit
  • unusual
    #1191
    Sziasztok. Tegnap kezdtem a game-t,és egyenlőre bejön. Van valami Magyar klán EU szerón?
  • TopGun
    #1190
    Sziasztok! Jatszik meg valaki a jatekkal? En most kezdenem, melyik szerveren van sok magyar? hova erdemes feljelentkezni? Milyen tavolsagi, ill. magia hasznalo karaktert erdemes inditani, akinek van AOE varazslata?
  • DarkBlade
    #1189
    Érdekes.
    Google vizsgálatán hogyan is ment át az oldalad?
    Google reklámok kirakása ilyen témával foglalkozó oldalra tiltva van.

    Érdekes ez a hupont is.
  • torrente111
    #1188
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://reklamteszt.hupont.hu/1
  • Mirk
    #1187
    Nekem is ugyanez a problémám, ha valaki tud rá megoldást kérem írjon.
  • highdrift
    #1186
    Magyar Facebook Fan Page ! LIKE !
  • Shizuka
    #1185
    Keresek valakit, akinek FEMALE karaktere van és rendszeresen csinálja a Perfume questet (Illyfue szerver). Sajnos nem nagyon találok senkit, akivel lehetne, ha beírom chatbe, általában nem jelentkezik senki. Ha valaki hasonló cipőben jár női karijával, írjon nekem itt egy üzit! =)
  • Shizuka
    #1184
    Armort / fegyvert tudsz szerezni Freedom Harborban a Gear Exchanger-ektől (pl Henrytől jobbra). Ott különféle shardokat lehet beváltani (pl obsidian, ruby shard) cuccokért. A shardokatt questekért kapod, de szerezhető újabban a Shylia Marketből is illetve asszem lv 30-tól elit mobok is dobhatnak.

    Skilleket fejleszteni és újakat szerezni a kasztodnak megfelelő Tutor-tól tudsz, de talentpontok elosztásánál is kaphatsz néha új skillt.
  • Timurka
    #1183
    Kipróbáltam a játékot, eddig tetszik, de van pár kérdésem.
    Hol tudok vásárolni, lőszert, páncélt, fegyvert? Hol/kinél tudok új skilleket venni és a régieket fejleszteni?
  • Timurka
    #1182
    Sziasztok. A vámpir az milyen karakter? Amit lefordítottam angolból, nem egészen tiszte nekem.
    Üdv.
  • ayame20
    #1181
    Szia! felvettelek msn-re majd irj vissza és segitek
  • Curtis
    #1180
    Jön a Forsaken World Storm of War kiegészítő. Bővebb infók az Armageddon Guild honlapján.
  • krisztián0317
    #1179
    Sziasztok !!!!


    Van egy nagyon nagy problémám ... Az a baj h már nagyon sokszor újra raktam a Fw - t és az sem oldotta meg a problémám . A Probléma a következő :

    Amikor elindítom az Fw - t először is nem jeleníti meg a betűket szóval lent a [ setting ] ( START ) [ update ] azt igen fölül a piros cuccokba meg nem mutatja a betűket kb így lehet látni :

    [ piros ] [ piros ] [ szürke ] [ szürke ] [piros] [piros]

    És hát nem látszik az írás . nem csak ez az egyik gond , hanem

    hogy nem tudom elindítani magát a játékot mert egyszerűen vagy befagy vagy nem tudom de nem akarja elindítani az egészet amikor rá megyek arra h update akkor meg behozza h " kocka kocka kocka Működése Leállt"
    (Kocka az biztos valami japán betű csak ez a szar nem jeleníti meg )

    olvastam lentebb hogy biztos videokártya az nem lehet mivel nekem 64 mb-os videokártyával is elindult
    Nah és se fel patch-elni nem tudom se semmi el nem indul nem tudom mi baja lehet aki tud nekem segíteni az írjon ide vagy vegyen felé és magyarázza el h mi a baj vagy bármi.

    Elérhetőségeim:

    Skype : hotlnewl
    msn : [email protected]
    facebook : Soltész Krisztián
    e-mail : [email protected]


    Előre is köszönöm !!!
  • Daem
    #1178
    Nem tudom én se tudok belépni.. :S
  • DarkBlade
    #1177
    Na mi van? EU szerverek elszálltak?
  • Tombi
    #1176
    sziasztok ma regirsztráltam a játékban és az összes magyar klánt vki fel tudná sorolni a Illyfue serverén?

    Illetve, nem tudom milyen a jatekmenet de a PW-ben volt 70-es karim :)
  • Curtis
    #1175
    Gyere az Illyfue (PvE) szerverre, ott elég sok magyar játszik. Keresheted az Armageddon Guild vezetőjét is lv30 fölött (CaptSlater).