55
A kolónia - A Discovery Channel legújabb sorozata
  • shaddam
    #55
    Az egyetlen baj a sorozattal hogy annyira valós mint a győzike só.Az elejétől a végéig megrendezett.Amúgy a tengerbiológus csaj csinált is valamit?Én csak arra emlékszem hogy volt.
  • Fabio Capello
    #54
    Hát gyerekek, véget ért ez a remekmű, elég vicces vége volt :)
  • droidika
    #53
    Elgondolkodtató,(valós) helyzetben ki, mire lenne képes a túlélés érdekében.
    Mobiltelefonon néztem meg az egész sorozatot, átkovertálva mp4, 320x192 pxl-be, feltettem mind a 10 részt
    torrent-re
  • Fabio Capello
    #52
    De hová tűnt George? :D

    Ahogy elnéztem a következő rész kemény lesz, jön pár új rendbontó emberke... :) Kipurcan a Kolónia? :D:D:D::D
  • Daza500
    #51
    Hát nekem nem jött be.
    Túlságosan megrendezett, és egy csomó dolog tök értelmetlen benne.

    A rendezőnek bumm a fejbe.

    Sajnálom...
  • kistorpikee
    #50
    az elején szkeptikusan fogadtam ezt műsort, de meglepődtem, hogy milyen dolgok bontakoznak ki.
  • Fabio Capello
    #49
    köszönöm :)
  • DIESEL DOG #48
    Na ezt a műsort nagyon kedvelem amikor tudom nézem, érdekes kísérlet élő hús-vér embereken tesztelni / szimulálni egy esetleges katasztrófa következményeit...

    +fav topik!

    Ja és Isten Éltessen Fabio Capello!
  • Fabio Capello
    #47
    Namostakkor gondolkodjunk (még az előző részről, a mait nem láttam, meccset nézek :D)

    Szerintetek, mennyi a reális esély arra, hogy egy full romokban álló "városban" találnak 16 db tök sértetlen nappanelt, úgy hogy még senki nem vitte el őket, és tényleg semmi bajuk nincsen? :D

    Viszont a két új szabályszegő ember tetszett, megmutatta, mennyire egységes és áll ki egymásért a kolónia, pláne hogy a végén lefektették a szabályokat is :)
  • Tinman #46
    Vegytiszta fasssság a 70%-a.
    Apokalipszis után majd az a legnagyobb gondom, hogy légballonos kamerát fabrikáljak... persze. Meg minden szaros jöttmentek konzerveket osztogassak, hogy aztán jól kihasználjanak... tudod mikor.
  • Fabio Capello
    #45
    Azért az kemény hogy hopp, épp ott van egy napkollektor a szomszéd tetőn... :D

    Btw, túl egyszerűen az ölükbe hullik minden, most is egy légkalapácsért elcseréltek egy generátort... Ki a francnak kell egy légkalapács bazz? :D:D:D

    De aki csereberélt hapsi, az is egy barom volt, elcserélte az összes tartós élelmet gyorsanromlóra, hátgratuláloké -.-
  • Tinman #44
    Nézem.
    6. résznél tartok összességében egy remek ötlet lenne, de nem jött be.
    Ezt a maradék 4 részt még letolom, mert a szerelési ötletek tetszenek, a többi xart nem ér, teljesen hiteltelen.
  • DayWalker
    #43
    Jó a logód, azt a műsort is szeretem nézni. :)
  • Fabio Capello
    #42
    az nálam nincs a csomagban sajna :)
  • DayWalker
    #41
    Mintha a Discovery Science-n előrébb lennének. :)
    Nem rég lett vége a Behatoló résznek.
    Amúgy jó, nekem is tetszik.
  • geo91
    #40
    köszi, jó ötlet!

    ma 6-kor, fasza.
  • Fabio Capello
    #39
    torrent, és keress rá porton, elég sokat ismétlik :)
  • karajjj
    #38
    torrent ;)
  • geo91
    #37
    ó bazz megint elfelejtettem tegnap... most nézhetem vasárnap... :C
  • karajjj
    #36
    az előző hozzászólásban le lett írva, hogy nem Bear Grylls
  • Mersant
    #35
    azert kerdeztem hogy rola van e szo bazz...
  • karajjj
    #34
    legalább ne írnál hülyeséget -.-
  • Mersant
    #33
    Bear Grylls? legjobb musor, de o sem egyedul van...
  • Daza500
    #32
    Ja, a Survivorman. Azt már abba is hagyták. :)
  • karajjj
    #31
    van olyan faszi, aki tényleg egyedül van és ő kezeli a kameráit, de az meg nagyon béna műsor :D
  • kastil
    #30
    #9
  • Tarajos Sül
    #29
    Nekem tetszik ez a sorozat :)
    Tegnap láttam,egészen pontosan nem tudom,hogy mikor,de délután,az tuti
    és az is,hogy holnap megnézem este fél 11-kor
    Tetszik,ahogy a hulladékot hasznosítják :)
  • Daza500
    #28
    De nem ő tolja fosul, hanem a magyar szinkron. :D
  • kastil
    #27
    Nem értettem félre.

    Fos, hogy ilyen szöveget tol amikor egész stáb áll a háta mogott.
  • Mersant
    #26
    mert minden resznek ugy van vege hogy lakott telepulest keres, hajot stb. ahonnan konnyen hazajuthat...felreertetted a dolgot
  • geo91
    #25
    ma megnéztem az első részt. nem volt rossz, de inkább láttam jó színészi alakításokat, mint valóságábrázolást. nem lepődnék meg ha egy-két emberke a színészszakmában folytatja majd. :D mindent összevetve nem győzött meg ez az egy rész, azért még adok nekik egy esélyt és megnézek még 1-2 részt, hogy eldöntsem nézem e majd végig avagy nem.
  • Fabio Capello
    #24
    +1
  • wordsworth
    #23
    Még mindig jobb egy ilyen mint egy maónika shaw vagy józsibarát.. Ebből legalabb valamit tanulsz
  • kastil
    #22
    Ja, azt birom nagyon :D.

    Multkor volt egy rész amikor valami tónál meglátott egy épületet, azt mondja "már kezdtem azt hinni hogy sosem jutok haza" :D.

    Érdekes balesetek történnek.
  • _Atti_
    #21
    Sokan azt is elhiszik amikor a természetfilmes csóka mondja hogy 'na ittvagyok egyes egyedül a sivatag közepén kiszolgáltatva hu.. ez a kamera meg olyan fasza hogy légifelvételt is csinál rólam meg a sátramba is bejön'
  • kastil
    #20
    Michael Raines - fan site

    Hát jah, pont ilyen emberek kellenek a műsorba.. :C
  • Gnome
    #19
    Ja és én akkor most nem értem a műfajt?:) Egyébként míg ment az IMDB fórumán olvasgattam(sajnos)és ott linkelték be youtuberól a szereplőket meg a weblapjaikat....és majd ha a végére értek a sorozattal meglátjátok, h vmi nemstimmel:)...én imádom a posztapokaliptikus dolgokat szóval nézni fogom a II. évadot is. Sajnos úgy megcsinálni egy realityt, h tényleg reality legyen, ne legyenek scriptelt dialógusok, előre eltervezett konfliktusok stb. nemnagyon lehet, ha szórakoztató műsort akarunk.
  • winnie
    #18
    ha imádtad, akkor tök mindegy, mert jó volt, a tévéműsor, a heti 40 perc szórakozás a lényeg, nem? de a színész és a szerelő egy foglalkozás. színész talán nem szerepelhet valóságshow-ban?

    nyáron jön a 2. évad, de addig is érdemes nézni az elsőt, mert tényleg a jobb reality-k közé tartozik. azzal nem érdemes foglalkozni, aki nem érti a műfajt:)
  • kastil
    #17
    forrást pls mert ez érdekelne.
  • Gnome
    #16
    én még nyáron néztem végig amikor megjelent a sorozat..imádtam, csak aztán utánna olvastam és kiderült, h maguk a szereplők is statiszták, kis színészek... a szerelő mesterembernek pl saját szerelő műsora van, statisztaként is szerepelt rengeteg filmben...ez elvette a kedvemet, de szerencsére csak a végén tudtam meg...szal bocsi azoktól akik olyan naívak ezzel kapcs mint én voltam:P