55
A kolónia - A Discovery Channel legújabb sorozata
  • geo91
    #15
    vasárnap megnézem majd, sajna lemaradtam a múltkor a premierről
  • Hajnalcat
    #14
    Macgyver
    Éééés, csapó indul.
  • kastil
    #13
    Mindegy, a biztonsági rendszeres tag az ész.
    A lényeg, hogy kb 50 éves, jó fizikumú és mindenhez ért =/.
  • Daza500
    #12
    Meg aztán a BIZTONSÁGI RENDSZER KIÉPÍTÉSE aztán tényleg fontosabb mint az élelem meg a vízkészlet biztosítása. :D

    Tényleg nem szakikat kéne összezárni, hanem mondjuk mittudomén egy újságíró vagy egy bolti eladó, virágárus, stb...
  • kastil
    #11
    Jaja. Előbb néztem honlapot. Minden, MINDEN adott nekik egy viszonylag kulturált élethez csak össze kell tegyék. A móka úgy lenne teljes, ha nem lennének összeválogatva, és senki nem értene semmihez. De basszus, az öreg helyből biztonsági rendszerekkel foglalkozott a munkahelyén.
    Így funolnak, nincs igazi kihívás, nem kell megeröltessék magukat.
  • Fabio Capello
    #10
    számomra is kicsit túl megrendezett egyébként, gyakorlatilag minden a hátsójuk alá van tolva... már alapból úgy kezdik, hogy egy áruházban pakoljanak fel, utána azonnal egy üres épület, ahol aksik vannak...
  • kastil
    #9
    Na igen. Ez egy tény. De ezzel együtt kell élni, szóval az összkép akkor is ez, hiába a narrátor tehet róla.
  • Daza500
    #8
    Igazából a Discovery-n a legtöbb magyar bemondó annyira laposan, vontatottan, töketlenül, szarul "narrátorkodik", hogy ez is eléggé lerontja a hangulatot.
    Mintha nem lennének képesek beleélni magukat...

    Van az 5th Gear (Ötödik sebesség) c. műsor, annak a promo-jában annyi a szöveg, hogy szépen elszavalja a Valami Amerika filmzenéjének refrénjét, azt annyi.
    De ez már szánalmas...
  • kastil
    #7
    2 napja agyaltam rajta, hogy nyitok neki topikot!

    Szerintem marha nagy műsor lehetne, ha nem lenne minden szar megrendezve.

    Valamelyik nap 4 uj tag csapodott hozzajuk, mindenki adta a hülyét, meg az agressziv kismalacot, pedig operatőrök veszik őket körül, és így nem éppen hihető.

    Ami még vicc volt, hogy éjszaka 2 motoros elekzdte ütni a raktárépület (vagy mi az) ajtaját, mindenki eljátszotta a halálra rémült szerepet, aki az otthonát mégis megvédené akár az élete árán is. Narrátor meg beszól; de ők nem tudják, hogy a motorosok nem bánthatják őket. Hát persze, honnan is tudhatnák, lol.

    De unaloműzésnek nagyon jó, meg közben elagyalni azon, hogy Te mit tennél. Sőt, kategóriájában eddig talán leg jobb reality show.
  • Fabio Capello
    #6
    hjam, beépítettek, nem bánthatják a "túlélőket", de ők ezt nem tudják :D
  • Daza500
    #5
    Én szintén már egy ideje figyeltem a promo-t...de el nem tudtam képzelni mi lehet ez.

    Na és...azokat a tolvajokat meg a gyilkosokat is a stáb fogja rájuk uszítani ?
    Csak azért, mert ez így...érdekes. De azért megér egy próbát. :)
  • karajjj
    #4
    gondolom minden héten lett volna a minden nap helyett :D

    egyébként láttam a promóját párszor, ha fentlesz valamelyik nemlétező torrentoldalon, akkor lekapom és megnézem
  • Fabio Capello
    #3
    bakter, ezt elkúrtam... Kellett nekem közben az ismétlést nézni :D:D

    Szóval keddenként este. :D
  • karajjj
    #2
    most akkor minden nap, vagy keddenként? :D
  • Fabio Capello
    #1


    A kolónia nem más, mint egy városi, 10 hétig tartó, ellenőrözött kísérlet, melyből kiderül, mire van szükség egy, az emberiséget sújtó katasztrófa bekövetkezte után a túléléshez, az újjáépítéshez. A kísérletben 10 önkéntes vesz részt. Az önkénteseknek a kísérlet során a legnehezebb, és mégis legalapvetőbb, feladatokkal kell szembenézniük, melyek váratlan erőfeszítésekre kényszerítik mindannyiukat. Egy víztisztító berendezés vagy egy zuhanyzórendszer megépítése, napenergiával működő tűzhely és üvegház létrehozása, a biztonsági rendszer megalkotása a kreativitás, az intellektus és a fizikai erő számára egyaránt kihívást jelent. A telepesek talán föl is lélegeznének, ha nem lenne más dolguk, ám életüket váratlan látogatók, tolvajok, betegségek, valamint félelmek és belső feszültségek is nehezítik. Vajon sikerül-e az önkénteseknek megbirkózni ezzel a feszültségekkel terhes, ismeretlen helyzettel?

    ------------

    Minden nap keddenként este 22:30-kor láthatjátok a Discoveryn, ismétlés csütörtökön 11:00-kor és vasárnap 16:00-kor.

    Volt alkalmam megnézni az első részt, nagyon érdekesre sikeredett, nagyon jól tükrözik az esetleges életszituációkat, amik egy katasztrófa után adódhatnak... Újabb túlélők, fosztogatók, gyilkosok, folyamatos stressz, alapvető gondok, mint az élelem, víz, higiénia...

    Szerintem nézzétek, érdemes :)