251
Hunted: The Demon\'s Forge
  • Sirch
    #251
    Tévedtem.
    A "...HuntedBINARIESWIN32P4DFTRE.DLL" fájlt kell blokkolni a tűzfallal.
  • Sirch
    #250
    Ha valaki esetleg nosztalgiából (vagy mert annak idején kihagyta) most próbálna meg vele játszani, akkor a játék azonnal crash-el indításkor, ha fel vagy csatlakozva az internetre. Valószínű hiányolja a napokban megszűnt Gamespy Arcade szolgáltatást.
    Nálam csak úgy indult el, ha lecsatlakoztam a netről, nem volt elég, ha megfogom a tűzfallal.
  • JethroHUN
    #249
    Valaki Tunngle multi?
  • haxoror
    #248
    Ha az íjásszal kardra váltasz az szinte garantált halál.
    Ha körbevesznek akkor egyszerűen csak sprintelj arrébb vagy hátrálj és közben lőj.
    "Tök sötét volt a folyósón, de lementem, erre előugrik 8 élőhalott (szűk térben íjj = nulla)"
    Visszahátrálsz a folyosóra, problem solved.

    Az oldschool mód sem nehezebb sokkal mint a többi, az AI gond nélkül tudja a pajzsos faszit irányítani.
  • Lui76
    #247
    A nézetet mivel forgatom?
    Nem fordul a karakter ...még csak most kezdeném.
  • rumkola
    #246
    Hogyan lehet FOV-ot állítani? Ez megint borzasztó.....
  • wedge31
    #245
    Csontik ellen villámot érdemes használni, egyébb ellenfél ha körbevesz lösz egy robbanó nyilat magad elé és máris szétrepülnek.
  • ratgab
    #244
    Külön öröm volt, amikor az első pályán találtam egy rejtett Dungeon-t... Tök sötét volt a folyósón, de lementem, erre előugrik 8 élőhalott (szűk térben íjj = nulla), gyorsan átvált kard+pajzsra, 1 élőhalottat kinyírok a maradék 3 a hátam mögött csapott 2-t és már padló... játék kiírja, hogy no Resurrection potion available... Na itt léptem ki!
  • ratgab
    #243
    Engem nyírnak ki ő még bírná... Íjjásszal ugye, ha körbevesznek, akkor switch to kard, na ekkor kapok a hátamba 3 találatot és már resurrection needed...
  • wedge31
    #242
    Szóltam, hogy nehezebb szinteken gyengécske a társ sp-be...

    Én a resi5 óta kialakult bandával vagyok hajlandó csak játszani a coop játékokat és az összeszokotság igy sokat számit.
  • ratgab
    #241
    SP-ben igen! De abba is hagytam, mert első pályán úgy meghaltam, hogy nem volt már újraélesztő cucc!
  • wedge31
    #240
    Sp-be tolod ? szerintem vért fogsz izzadni...
  • ratgab
    #239
    Ez az Old School mód nagyon durván brutális legalábbis az íjjász csajszival...
  • And5
    #238
    Nálunk valami tűzfal beállítás miatt csinálta ezt.
  • wedge31
    #237
    Plusz alapból 30 kristályal indulsz meg egyből lehet nálad két fegyó és az aranyat is átviszed az elöző szintröl.
  • ratgab
    #236
    Hülyén fogalmaztam! Olyan puzzle-ök, melyek megjelentek a feladatok között, de nem tudtam a kezdő helyüket megtalálni!
  • ratgab
    #235
    Ám te is találtál olyan puzzle-öket, amiket nem találtál (például Dyfied-ben vagy miben volt egy szobor, aminek volt egy secretje, de akárhogy jártam körbe én nem találtam megoldást).

    Elvileg valami elveszett kardot lehetett volna találni!
  • ratgab
    #234
    Nem is hangzik rosszul... Lehet, hogy újra végigjátszom, így a játékot...
  • Seth
    #233
    A legnezebb nehézségű szint, plusz hülye kulcsokat kell gyűjtögetni, hogy továbbjuthass, így még olyan helyeket is bejárhatsz amiket esetleg korábban nem fedeztél fel, viszont most kötelezően bejárandó a kulcsokért
  • ratgab
    #232
    Ezt a bénázást egyébként jó is, hogy felhoztad: Volt, hogy még volt egy raklapnyi életerőm mégis a következő beszipkázott találatnál úgy padlót fogtam, mint a huzat.... Valaki tapasztalt hasonlót? Lehet, hogy beszipkáztam egy critikus találatot?
  • ratgab
    #231
    Normálon próbáltam... Lehet, hogy Hardon nehezebb! Én csak annyit mondtam, hogy a gépi társ normálon jól teljesít!

    Mi ez az Old School mod? Hardnál egyel nehezebb fokozat?
  • hanta
    #230
    Csak a játék főkönyvtárába kell bemásolni. Nem kell semmi binaries meg alkönyvtár.
  • wedge31
    #229
    Na most ha bénázol az nem változtat semmin. Mellesleg a kihivások még coopba is nehezek föleg az utolsó kettö, persze csak hard vagy old school modba.
  • ratgab
    #228
    Én többször megfeküdtem sp-ben, mint az AI társam... Ennyire hülye a gépi társ... Simán jobban túlél akárminlyen silverliquides kihívást, mint egy emberi játékos!!!
  • wedge31
    #227
    Kiprobáltam sp-be valami szörnyű hülye az AI. Hardcoron kész kínszenvedés lehet egy silver liquid kihívást végigcsinálni.
  • matyi009
    #226
    Na kiprobáltuk és private matchnél nemtudunk csatlakozni egymáshoz, disconnected-et ír, A dll-t amugy ti hova másoltátok be? mert mi a binariesbe és ott semmi funkciója sincs mivel semmitse ír felül.
    Ha tudtok valami megoldást pls írjátok le.

    Utóirat
    probáltuk kikapcsolt tűzfalakkal is.
  • And5
    #225
    Hát a biztonsági másolat esetében is simán működik ...
  • matyi009
    #224
    Wow thx majd ki is probáljuk.
  • hanta
    #223
    Ha ezeket a lépéseket végigcsináljátok, akkor működik. Az utolsót mi se csináltuk meg haverral és megy.
  • matyi009
    #222
    De gondolom neked eredeti. Nekünk meg nem.
  • And5
    #221
    Nem kell hozzá semmilyen program, egyszerűen regiszrálsz a gamespyon és a játékon belül belépsz a gamespy accoddal.
  • matyi009
    #220
    Ti melyik programmal co-opoztatok? Haverommal probáltuk Hamachin és Tunngle
    használatával de egyikel se láttuk egymást a szerver keresőben. Ha tudtok valami féle megoldást írjátok le pls.
  • ratgab
    #219
    Ha valakinek van kedve coopban végigjátszani szóljon!
  • wedge31
    #218
    Mi most toljuk harmadjára, idén az egyik legjobb vételem volt, mondjuk sp-be lehet, hogy nem ilyen jó.
  • haxoror
    #217
    Ez is olyan játék mint a Stalker, az eleje tök szar (ezért kap sok helyen negatív kritikát) de aztán beindul és nem lehet e végéig abbahagyni
  • Rage47
    #216
    Ma játszottuk végig haverral. Nagyon ott van a game coopban, tetszett! Van jó pár bug, de élvezetes az összképet tekintve. Nem is rövid, és kellően nehéz, van kihívás, rendesen össze kell dolgozni olykor easy-n is:D Online amúgy megy törttel is, ha valaki kipróbálná, csak gamespy id kell.
  • Nos
    #215
    Upsz, igazad van, azt hittem ez még korábbi engine.
    Ráadásul kicsit utánanézve abban sem lenne kimagasló.

    Tehát azt a félmondatot visszaszívom.
  • Shep
    #214
    Elég kevés U3-as játékot láthattál eddig ha erre azt írod, hogy kihozták belőle amit lehet :)
  • Lesusius
    #213
    Sziasztok, kéne 1 kis technikai segítség. Haverral tolnánk LAN-ban a játékot és mind2 gépen látjuk a szervert, de 1ik gépről sem tudunk csatlakozni. Win-ben látják 1mást a gépek és az Unreal Tournament-el toltuk is LAN-ban. A tűzfal ki van kapcsolva. Van vkinek valami 5lete?
  • Nos
    #212
    Ezt a játékot milyen jól eltalálták.
    Egyre jobban tetszik.
    A motorból kihozták amit lehet és nagyon "kellemes" kis dark-fantasy lett.

    A gamespot csak 4.5-öt adott neki. Valószínűleg meglátta az első pálya grafikáját a teszter és azonnal lehúzta magában, utána meg csak a negatívumokat kereste.

    Pedig nagyon élvezetes, csak a ha eleve negatívan áll hozzá valaki, akkor nem veszi észre azt, amikor az egész több mint a részek egyszerű összege.