13
  • Andr0
    #1
    végre egy egész tetszetős Tábla pc... haladni kell már a korral. Netbook nekem nem bejövős de a Tablet Pc-k iránt komolyan érdeklődöm és megfogott engem az első verzió... ;)
  • Jamaha
    #2
    Elsőre egy hátulütőjét látom: akkumulátoridő. Egy mindentől független hordozható eszköznek szerintem ennek minimum a duplája kéne. De egyébként nem tűnik egy rossz darabnak. Illetve kérdés, mi van akro, ha összeomlik rajta a vindóz, mondjuk vírusfertőzéstől?
  • vlahol
    #3
    Kerlek Microsoft! Legyszives tervezz egy jo touch interface-t a Windows-ra, amig nem addig en nekem is masfele kell neznem.

    De a dizajn mer nekem is tetszik!!! :D
  • passatgt
    #4
    az első tényleg korrekt, a 2. meg tök felesleges:D
  • vlahol
    #5
    a 2. nekem azert kell mertn eloszor nalam a logika valaszt, de ha 2 hasonlo specofikacioju gepet teszel az orrom ele, akkor az erzelmeimre kell hogy hallgassak. :D

    Nem vagyok se csaj se buzi. De Ferrarit is erzelembol vennek! :D
  • bigjoe
    #6
    Már majdnem jó de az 3 óra kevés arról nem is beszélve, ha hármat írnak az max 2,5.
    Amoled kijelzővel talán tudtak volna egy kis akku időt nyerni.
  • roliika
    #7
    Kérésed meghallgattatott!
    Van. Win7 multitacs képes.
  • vlahol
    #8
    Azt tudom hogy multitouch-os. Csak a kezelo feluleten nem lehet egyszeruen hasznalni. Meg mindig egerhez es billentyuzetez van optimalizalva.
  • Ferrer
    #9
    Amiben még mindig nagy előnye lesz az iPadnek, hogy polcról lehet levenni a könyveket!
  • endrev
    #10
    Hát ha laptopot akarnék venni, erre szavaznék. De szerintem ez nem iPad-konkurens, csak laptopkonkurens. Persze attól is függ ez, hogy milyen célra veszem. Jó lenne ez, csak a Windows lehúzza a sárba...
  • Ferrer
    #11
    "Jó lenne ez, csak a Windows lehúzza a sárba..."
    Még mindig jobb, mintha egy linux húzná le a mocsárba.. ;>
  • smv
    #12
    "Kérdés azonban, hogy mennyire a tudás és mennyire a divat határozza meg a felhasználók vásárlási szándékait."

    Nem ez a kérdés. A kérdés az, hogy az emberek a tabletekben inkább egy újabb "pc-t" akarnak, vagy egy annál mobilisebb, a gyors dolgokra a számítógépet kiváltani képes cuccot.

    Nekem nem tetszenek ezek a tabletet windowssal dolgok. A tablet értelmét valahol ott látom, hogy hazaérek a munkából, elfekszem a kanapán, közben az asztalról felemelem a kütyüt, ami mint a telefonom rögtön életre kel, majd elolvashatom rajta a napi híreket, olvashatok rajta, stb.

    Ezzel szemben egy ilyen windowsos tablet nagyjából örökli egy laptop összes gondját, plusz hozzájuk tesz még egy rakat újat.

    Szóval a fentiek miatt ha most jön a "tablet robbanás", akkor én az android alapúak felé kacsingatok:)
  • vlahol
    #13
    Teljessen egyet ertek!