18
  • JASON13
    #18
    Ne felejtsük el hogy ezek konkrét történettel rendelkező batman filmet. Szerintem képregények megfilmesítése Nolan után várhatóak, mint pl a Knightfall, Hush, Arkham Asylum... stb. Nolan csak újra felépítette az alapoktól, tulajdonképpen a begins és a dark knight is kezdetek mint lezárult fejezetek. A 3. rész valamilyen szinten lezárás lesz de bizonyára nem úgy hogy kinyiffan batman a végén hanem hogy ott áll ismét a házak tetején és míg él figyel Gotham-re. Tehát utána csak jó lehet.

    Már nagyon várom hogy egyszerre láthassam mind a három részt egymás után. Én amúgy Nolanékből simán kinézek most már egy olyan filmet amiben felvonultatja szinte az összes ellenséget, akiket mondjuk valóságosan meglehet csinálni.
  • bmw
    #17
    Szerintem is lehetne nyugodtan meg jo par Batman filmet csinalni....
  • sugarman
    #16
    öcsém ezt a cenzúrát, ami itt folyik :S már a második hozzászólásomat törölték
  • Justil
    #15
    ámen...
  • winnie
    #14
    szívem, azért, mert tetszik a fűrész, már igénytelen vagyok? lebuktam, vállalom. na, nem mintha mondtam volna valaha is, hogy igényes vagyok. folytassam? resident evil 3? jöhet, remek volt. véres valentin 3d? alap. háromszor. moziban. tévében prison break, 24, alias? megvan az összes évad dvd-n. komolyan sajnálom, hogy csalódás ért. hidd el, nem az utolsó.

    ui: persze ezért szeretünk fórumozni, hiszen ilyenkor mindig rádöbben az ember, hogy mennyien nem képesek szöveget értelmezni, a sorok között olvasni, poént értelmezni.

    ui2: de annál nagyobb megtiszteltetésnek érzem, hogy téged is ennyire izgat a személyem, az ízlésem, a karakterem. tényleg sajnálom, hogy nem vizsonozhatom:))
  • Justil
    #13
    "mármint, hogy tök jók lesznek végig?"

    ezzel végülis remekül megfogalmaztad saját igénytelenséged, ízléstelenséged, és hozzá nem értésed mibenlétét...grat!
  • unisol1
    #10
    Így van! Amíg kereslet van,addig kínálat is lesz (baromság lenne nem így csinálni, így is sok próbálkozás van, ami vagy bejön, vagy nem, mégis belefognak, egy tuti címet meg kell lovagolni, amíg csak lehet)!
    UFF!
  • Axlkenobi
    #9
    "...ebben a batmanben meg pont Nolan a lényeg, ha ő nem lesz akkor megint szart kapunk..."

    Ebben a Batman-ben valóban, hiszen ő álmodta meg ezt a realisztikusabb stílust, viszont ez nem jelenti azt, hogy ez az egyetlen jó. Nolan előtt is voltak Batman-filmek és utána is lesznek. Hogy milyenek, az majd elválik, nem tudhatjuk. Az is lehet, hogy teljesen más típusúak, de könnyen elképzelhető, hogy egy friss csapattal a Warner a Nolan által kitaposott ösvényt akarja majd követni. Két dolog viszont mindenképp biztos, hogy a Nolan-trilógia után is lesz Batman-film (csak idő kérdése) valamint, hogy nem ő az egyetlen, aki jó Batman-filmet tud csinálni. Christopher Nolan kimagasló tudású direktor, egyike a jelenkor legjobbjainak, de az nem jelenti azt, hogy holnap nem jön egy hasonló tudású fiatal tehetség.
  • Etinger
    #8
    "mármint, hogy tök jók lesznek végig?"

    Hát persze hogy! :D
  • CaptainRumi
    #7
    Jó, hogy Nolan lezárja az "ő" batmanét. Véleményem szerint, itt is hatásos lenne mondjuk Batman halála a végén. Aztán utána kezdődhetne egy új látásmódú denevérember kaland, ha úgy tetszik egy újabb reboot.Például az Arkham Asylum stílusa nagyon tetszene vásznon is, azt valahol Nolan és a Burton elképzelése közé helyezném.
  • drizzt1666
    #6
    Pontosan...majdnem egy egész évadon keresztül temették Superman-t. Megjegyzem jól ki volt találva :D A DC univerzum összes hőse ott volt a temetésen és hosszú részeken keresztül taglalták, hogy a halálának milyen hatásai vannak. De persze most is van, sőt, lesz is még sokáig. Sosem fog kimenni a divatból.
  • Loverman
    #5
    én inkább a pókembert hoztam volna fel példának... azon meg ne lepődj meg hogy winnyogó belédköt és hülyeségeket beszél mint mindig :D "batman filmek a véktelenségig lesznek" ez már egy jó kis beszólás, kíváncsi vagyok a másik nagy állat (epikurosz) mit szólna hozzá. a képregényeket pedig 10-20 évente újrakezdik, felfrissítik, stb, Superman is halt már meg pl a képregényében, satöbbi satöbbi. ebben a batmanben meg pont Nolan a lényeg, ha ő nem lesz akkor megint szart kapunk. de nem baj, azért folytasd a mindenkinek ellentmondást kedves nagyon hozzáértő winnyogó
  • Axlkenobi
    #4
    Biztosan lesznek Batman-filmek a Nolan/Bale trilógia után is. Majd vár a Warner pár évet és egy új gárdával, vagy folytatják a szériát, vagy nyomnak egy rebootot megint. De a Batman nagy márkanév, így mindenképpen lesznek további filmek is idővel.
  • winnie
    #3
    mármint, hogy tök jók lesznek végig?

    batman-filmek a végtelenségig lesznek, képregények is több évtizede vannak és némely sztorik jobbak, mint valaha. elég csak frissíteni a készítőkön. maximum nolan vált.
  • kissssss
    #2
    miért is ne? vagy jobban szeretnéd ha a végtelenségig gyártanák a batman filmeket mert valószínűleg akkor ugyan az fog törtnéi ezzel is mint a fűrészel.
  • Darth Sith
    #1
    Mi az, hogy lezárás?