19
  • kutakita
    #19
    Remélem minél hamarabb folytatják, mert kár lenne érte. tényleg jó sorozat. Kicsit hatásvadász , de folyamatosan történik benne valami :)
  • Loverman
    #18
    "Annak amit írsz nincs súlya. Összeomlik mint egy kártyavár."
    Ez mekkora xD
  • beyondReason
    #17
    Ráadásul még hülyeséget is beszélsz. Van amelyik rák kor független, van amelyik kor függő, van amelyik független a nemtől, van amelyik nem. Attól függ, hogy éppen milyen rákról beszélünk. De, ha egy rákfajta kor/nem függő, nem jelenti azt hogy nem jelentkezhet bármely korban, bármelyik nemnél.
    Annak amit írsz nincs súlya. Összeomlik mint egy kártyavár.

  • Szolnokboy1
    #16
    kor az rövid o. LOL. jobbulást Andynek.
  • scagnetti
    #15
    Miért??
    Nem hallottál még 5 éves rákos kisfiú/lányról???
  • Novell
    #14
    Szerintem arra érti, hogy nem bánja, hogy leállították a forgatást és csúszik a második évad...
  • Loverman
    #13
    nem bánod hogy valaki rákos? hmm
  • bippo
    #12
    Mindenképpen jobbulást, és teljes gyógyulást kívánok neki. A sorozat pedig eddig nagyon tetszik. Idén csak 3 új sorozatot kezdtem el nézni, jól megszívom az összessel :( (V, FlashForward, Spartacus)
  • NLZ
    #11
    Hát én nem vagyok oda a homoerotikus gladiátorharcért, szal nem bánom. :)
  • Loverman
    #10
    KÓRtól független?
  • djstefi
    #9
    NA NE ! O is ? hat kar erte es kar a sorozatert is,a deadwood ota nem igazan lattam ijen jo kis sorozatot. jobbulast Andy!
  • Wittgen
    #8
    Lányismerősöm 25 évesen lett rákos és kb fél év alatt meg is halt...
  • scagnetti
    #7

    A rák betegség sajnos kórtól, és nemtől független.
  • Loverman
    #6
    Hugh azért már "elég öreg", bármilyen rák már korábban kijött volna. szerintem nem kell ettől félni
  • Etinger
    #5
    House hamar diagnosztizálná magánál :D

    A srácnak pedig jobbulást :)
  • hannibal19
    #4
    Ez fura. Először a Dexter címszereplője, Michael C Hall kap rákot, most ő?! Remélem Hugh Laurie kimarad a mintából.
    Anyway, mihamarabbi jobbulást.
  • MeoH #3
    Te banat, jobbulast neki. Tenyleg jo kis sorozat.
  • Novell
    #2
    A lehető legjobbakat Mr. Whitfield-nek, gyűrje le ezt az alattomos betegséget és épüljön fel. A sorozatot már az első, októberben megjelent trailer óta vártam és nem kellett csalódnom, részről-részre egyre jobb.
  • pixx
    #1
    Az eddigi év legkellemesebb meglepetése ez a sorozat, nem valami nyálas tini sz@r.
    Andynek meg szurkolok, hogy épüljön fel mielőbb.