10466
  • Rip
    #148
    Minecraft wiki ide vonatkozó része.

    Nem tudom erre gondoltál-e vasrúd alatt, de hátha.
  • mumeen
    #147
    Sziasztok!
    Annyi volna a kérdésem,hogy vasrudakat hogyan lehet szerezni?
    A segítséget előre is köszönöm!
  • Fabio Capello
    #146
    a múltkor megpróbáltam :D Sikerült kettőt összeszedni, aztán jött vagy három és megsütöttek :D
  • lolSL
    #145
    cigány aki nem veszi meg kb
  • Crokin
    #144
    Nem.
  • Zomil
    #143
    Csak megvett verzioban lehet épiteni :(
  • Viktor99
    #142
    Bal klikkel szétszedsz mindent, ha ezután az invertorydban kiválasztasz valamit akkor job klikkel leteszed. Lehet még craftolni amihez ITT találsz segítséget.

    A többi rád van bízva... :)
  • Malakai
    #141
    Nyomd a gombot!
  • Renjike
    #140
    Sziasztok elég új vagyok minecraftban hogy lehet épiteni meg ilyenek? :D nem vettem meg letöltöttem.
  • mumeen
    #139
    Köszönöm a segítséget!
  • Zomil
    #138
    megvárom -> megvárod*
  • Zomil
    #137
    a kemence felsö kockájába berakod a homokot az alsoba a szenet és megvárom mig kész az üveg :)
    ennyi. :)
  • mumeen
    #136
    A vizet azt értem hogyan kell,csak az üveget nem találom hogyan lehet olvasztani.A honlapon sem...Meg angol tudásom eléggé gyengécske:(:(
  • Malakai
    #135
    Üveget homokból szokás készíteni.

    Vizet pedig vödörrel tudsz kimerni.


    De minden apróság megkérdezése helyett olvasgasd a már említett Minecraft Wikit.
  • mumeen
    #134
    Meg még azt megtudnátok mondani,hogyan lehet üveget olvasztani ezzel a sütő cuccal??:D:D
  • mumeen
    #133
    Köszönöm az előző segítséget!
    Már csak az volna a kérdésem,hogy olyat lehet-e új tavat,vagy folyót,vízesést csinálni?Tehát nem egy már meglévő állóvizet vezetek el,hanem én készítek egy újat,és ha lehet,akkor hogyan?
    A választ ismételten előre is köszönöm!
  • Malakai
    #132
    Ja meg a Ghast is dob puskaport, de attól még távol vagy, hogy átutazz a Netherbe, meg azzal eleve sok sikert, hogy Ghastokra vadássz puskaporért. :D
  • Malakai
    #131
    Puskaport sehonnan, azt a Creeper ejti el, hogyha megölöd mielőtt felrobbanna, ő az:


    Puskapor:


    Szén meg a leggyakoribb érc, egész magasan, gyakran felszínen is van:
  • mumeen
    #130
    Köszönöm a segítséget!Sikekült.
    Már csak annyi lenne a kérdésem,hogy szenet és puskaport honnan lehet bányászni?
  • Zomil
    #129
    Amugy szolnék mindenkinek, h dec 20-átol a játék átlép béta státuszba, és aki utána veszi meg annak 15 euro-ba fog kerülni, és nem minden nagyobb update/feature lesz ingyenes.

    Akik 20-a elött vették meg azoknak természetesen minden update ingyenes lesz.
  • matolcsidav
    #128
    hát igen kár h nincs tört server de tényleg nem nagy pénz az a 3 ezer ft de pl én se tom megvenni nem azért mert nincs rá pénz hanem mert nincs bank kártyám és máshogy meg nem lehet megvenni ha inden igaz
  • Viktor99
    #127
    csak
  • Zomil
    #126
    Azért, hogy ne sajnálj 2800Ft-ot egy játékra ami megéri az árát...
    Ha pedig mégsem akarsz kiadni érte pénzt, akkor nem kell játszani vele
  • Ancrew
    #125
    Miért nincs 1 jó magyar 24/7es tört minecraft sero?:(
  • Zomil
    #124
    Én mostanában a redstone-al szorakozok sokat, most kezdtem el épiteni egy digitális orát, mondjuk már párszor átépitettem, mert rájöttem h lehetne egyszerübben is megcsinálni, ugyhogy most jelenleg ezzel baszok el napi 3orákat :D
  • Pio
    #123
    Jogos, elnézést, rég csináltam ilyesmit.
    Ebben lehet gyártani tárolásra alkalmas eszközt.
    Wikin ott a craft lista, tényleg az a legegyszerűbb. :)
  • Malakai
    #122
    Azért a ládát ne keverjük a munkapaddal, első tárolás, második craftolás. :)

    Ez lenne a munkapad (workbench):


    A Minecraft Wiki meg ajánlott. :)
  • Pio
    #121
    Le kell gyártanod egy ládát. Először fát kell vágnod, majd a wood-ból log-ot tudsz csinálni (1 woodból 4 darabot), majd ezt a 4 darab log-ot pakold be úgy a kraftoló ablakba, hogy minden mezőre jusson egy és kész is a ládád.
    Ezt tedd le valahová a földre és utána ezt használva kraftolhatsz, illetve raktárként is üzemel.
  • mumeen
    #120
    Na rájöttem nagyjából,de ez itt még nem tiszta:
    http://www.youtube.com/watch?v=qss4uy6C_g0&feature=fvst
    1:45 körül a csávónak már 6 helye van a craftoláshoz,nekem viszont csak 4.Mit kell csinálni?
    Segítséget előre is köszönöm!
  • mumeen
    #119
    Sziasztok!
    Én nagyon imádom ezt a játékot,de egész egyszerűen nem értem,hogyan kell craftolni.
    Valaki segítsen legyen oly kedves!
  • Malakai
    #118
    Ja igen, fél blokk, azért arra sem.
  • #117
    az faja:D a városom abból van lekövezve:D
  • Rip
    #116
    Elvileg a "lépcső"-re sem spawnolnak.
    Erre:
  • Zomil
    #115
    Nekem most eddig a kedvenc bug-om amit a legutobbi patch-ben fix-elt notch: ha egy bizonyos port-on csatlakoztál a szerverhez elvesztek a bill beállitásaid :D
    Egszerüen kiváncsi vagyok ezt hogy a francba sikerült összehozni :D
  • Malakai
    #114
    Elméletben nem, én mondjuk még nem teszteltem élesben. :)
  • #113
    üvegpadlóra nem spawnolnak?:O ezt nem is tudtam..:)
  • Malakai
    #112
    Egyébként ha vaksötétbe kiteszel egy fáklyát és megnézed meddig ér el a fénye, akkor pont annak félútja a határa a szörnyek spawnolásának, szóval az a fényerősség. :)
  • Malakai
    #111
    Csak sötétben spawnolnak, ha ki van világítva nem fognak, egyébként, meg ha távol vagy akkor nem is spawnolnak ott, inkább a játékos közelében.
    Ha sötétet akarsz (bár minek? :P), de hogy tutibiztos ne spawnoljanak, akkor megoldás az üveg padló, azon nem spawnol egyik se. :D
  • #110
    ha nincs semmi luk, ahol bejöhetnek, illetve ha jól ki van világítva a házad, akkor nem spawnolhatnak.. általában a sötét helyekre spawnolnak
  • hunhogzilla
    #109
    Üdv, tetszik a játék nagyon, prá napja játszok vele, az lenne a kérdésem, hogy a házamba is be tudnak spawnolni a szörnyek ha nem vagyok otthon? Tehát ha pl felfedezőúton vagyok oda is bekerülhetnek?