10466
  • gabor0912
    #188
    sziasztok, az lenne a problémám hogy megvettem a játékot és szeretnék pluginokat berakni többek közt a Mo'Creature plugint és nem tudom hogy hogy is kell ezt a szerverre berakni(singleplayerba tudom, ott megy is)
    előre is köszi a segítséget.
  • skate00
    #187
    Hello most ismerkedem a gameel, kéne vmi FAQ,
    Ti eredetibe toljátok?
    mert én csak felmentem vmi szerverre amit még itt linkeltetek, de full alap map, és nincs rajta senki.
  • Elgrecco
    #186
    Nekem meg olyan problémám lenne, hogy szeretnék felmenni énis erre a light-craft.myip.hu szerverre, de az írja bannolva vagyok. Mrgadtam havernak is erre őt felengedi. (életemben nem jártam a szerveren :S )
  • Rip
    #185
    Csak annyi Vigyori, hogy a fának fényre van szüksége a növekedéshez.
    Abból meg a föld alatt nincs sok.
  • IMX
    #184
    sziasztok embrek!
    tudnátok abban segiteni hogy fáklyához szenet merre fele keresek?csak mert kicsit nehéz bányászni a tök sötétben.
  • Malakai
    #183
    Agyag elég ritka, vízközelben, általában homok mellett található.
  • mumeen
    #182
    Hát azér' annyi eszem van,hogy ha nem látok semmit,akkor teszek le fáklyákat:D:D
    Amúgy abban tudna valaki segíteni,hogy agyagot hogyan lehet szerezni?
  • Malakai
    #181
    Ja hogy vak sötétben akarod a fákat nevelgetni...
  • mumeen
    #180
    A fáklyáknak mi köze van a fákhoz??:D
  • Rip
    #179
    Rakd körbe fáklyákkal.
  • miki10
    #178
    szeretnék csatlakozni a light-craft.myip.hu szervere és ma akkárhogy probálok nem sikerül:S
    ezt írja ki:

    Failed to connect to the server
    connection refused:connect

    mi lehet a baja?
  • Malakai
    #177
    Víz nem kell.
  • Zomil
    #176
    fényhiány, helyhiány ahogy alattam is irták, meg talán viz is kell de ebben nem vagyok biztos
  • Malakai
    #175
    Fényhiány a legvalószinűbb, vagy nincs elég helye növekedni.
  • mumeen
    #174
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan problémám,hogy elültetek egy fát a hegy gyomrában,de föld alapon,alatta is van föld,de nem nő ki.Mi lehet a gond??
  • csige791
    #173
    Sziasztok,

    Van valahol valami lista, magyar szerverekről?
  • Rip
    #172
    Örömhír:

    2010 év játéka a Minecraft a PC Gamer szerint!
  • Zomil
    #171
    Most komolyan béreltek egy szervert, h tört minecraft fusson rajta? omg...
  • xalyy
    #170
    Udv!

    Csinaltam egy ingyenes szerot vagyis amin nem kell megvenni a jatekot hanem csak le kell toltened es csatlakozol IP szerint!
    Itt mindent megtudhattok!: www.lightcraft.ucoz.hu
    Joparan szoktunk lenni de ha josztok jaccani akkor elosegititek a kozosseg kialakulasat!
    Jah es persze hozhatjatok barataitokat ismeroseiteket!

    Sziasztok!
  • Rip
    #169
    A beta óta nemigen csökkent az eladott példányszám növekedése.
    Amúgy szerintem a DLC-k ára egyáltalán nem lesz vészes.
  • Malakai
    #168
  • Zomil
    #167
    mit lehet élvezni bármilyen másik játékon?
  • byzhouse
    #166
    mit élveztek ti ezen a játékon? :)
  • Rowlend
    #165
    Például én nem is tudtam, hogy a játék már ennyire kiforrott lett :) kb. múlt héten láttam egy videót és akkor döbbentem rá :D
  • lolSL
    #164
    volt rá vagy 1.5 év megvenni olcsón
  • Rowlend
    #163
    Eléggé elijeszti a vevőket az, hogy a bétások nem kapnak ingyen dlc-ket, főleg, hogy minél közelebb áll a fullhoz a játék, annál többe kerül.
  • Kilop
    #162
    Bajeg beleült egy malac és ő tudott vele menni:O
  • Kilop
    #161
    egyébként nektek megy a minecart sik terepről fel meredek hegyre?:D
    ja meg mire jóm aza kazános minecart?
  • Zomil
    #160
    Dehogy nincs...miböl tartsa fennt magát, ha ezutána mindenkinek köteles mindent ingyen adni? Föleg miota nem egymaga dolgozik, hanem egy cége van az embereknek nem árt fizetést adni néha, és erre a pénzes dlc a legtökéletesebb :)
  • Rowlend
    #159
    Jajj, észre se vettem, hogy válaszoltál :) Amúgy ez jó nagy hülyeség, nincs túl sok logika benne :D
  • Rowlend
    #158
    Gondolom nem eredeti, szerintem ez a baj.
  • Kilop
    #157
    El tudnátok magyarázni,hogy hogyan lehet minecartal közlekedni?
    már vannak sinek meg minden,csak ha beleülök nem megy:(
  • rayman12
    #156
    fhuu kössz az volt a gond hogy nem folyamatosan nyomtam! Amugy valaki el tudja magyarázni hogy hhogyan lehet multizni hamachi segtségével? mert mindig kiad valami híbát pl: outdated client, took to long to log in, user not premium stb.
  • Rip
    #155
    Folyamatosan nyomod rajta a gombot? Ne engedd el, amíg el nem tűnik a törzs. Ezután tudod felszedni onnan, ahová esett.
  • mumeen
    #154
    Nem tudom,hogy a lombkoronára gondolsz,vagy a törzsére.A törzsét lehet csak kockaként felvenni,a lombkoronából csak lehullik néha mag,amit el tudsz ültetni(a mag lényegében egy kis fa).
  • Zomil
    #153
    tessék
  • rayman12
    #152
    de istenem már kipróbáltam 20 féle verziót de semmi ugyan ugy nem tudom felszedni se a fát se semmit!!
  • Rowlend
    #151
    Nem is tudtam, hogy már itt tart a játék :D Régebben játszottam a Classical akkor még nem volt alpha, de úgy gondoltam megveszem és annyit szeretnék tudni, hogy ami #129-ben szerepel az igaz?
  • rayman12
    #150
    Nekem az lenne a gondom hogy egyszerűen nem szedi fel a fát, hiába püfölöm , semmi sem történik. Valakinek valami ötlet?
  • mumeen
    #149
    Igen,erre gondoltam!
    Csak én ezt azért nem találtam,mer' általában ezt az oldalt szoktam nézni,mert ez magyar:
    http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting/hu
    Köszönöm a segítséget!