10466
  • AnarchoiD
    #228
    mitcsinaljak akkor ? szenvedjek be oda valahogy kaktuszt ? :)
  • Malakai
    #227
    Lávával én még nem próbáltam ilyesmit.
    Szerintem, ha lávával gyilkolod le őket, akkor mindig ott lesz az esélye, hogy a loot is elveszik, hisz a mob is a lávában hal meg.
  • AnarchoiD
    #226

    lava hatrebb huzva igy nem eg el semmi, viszont nemis oli meg a mobokat a lava rendesen, ott szenvednek, otlet ? :)

    (kosz a helpet amugy)
  • Malakai
    #225
    Mert téged nem szeret a játék!
    Texture pack + mod.

    @AnarchoiD: Ha azt látom, amit gondolom, hogy látok, akkor átsodródik a lávába gondolom. Vagy nem azt látom, amit gondolom, hogy látok? :)
  • mumeen
    #224
    Nekem hogy-hogy nincs térkép,meg az egész játék más??:D:D
  • AnarchoiD
    #223


    van egy ilyen szeletelom, neha megjonnek a cuccok neha misztikusan eltunnek, lehet hogy a ket szelso lava aludas ?
  • Kilop
    #222
    Köszi a választ a téglásra!:D
    mumeen: www.covery.blog.hu

    Itt találsz videókat , köztük a vonatost is,és elég érthetően elmagyarázzza
  • mumeen
    #221
    Ja de,mégis jó:D:D
    Bocs,hülye voltam.Köszi a segítséget!
  • mumeen
    #220
    Azt már próbáltam,hogy szenet teszek bele,de jobb gombbal nem csinál semmit...
  • Sysfox
    #219
    A kazános - meglepetésre - szénnel megy. A simát pedig meg kell lökni, ha utána valami lejtő jön, akkor begyorsul.
  • mumeen
    #218
    Én vágom ezt a honlapot,csak nagyon nem tudok angolul,webfordítás meg nem végez túl jó munkát,azért kérdezem.Videókat szoktam nézni,de erre abból sem jöttem rá.
  • Malakai
    #217
    Olvasgass kicsit magadtól plz! REDSTONE MINECART
    Ha meg valami elsőre nem megy, próbálgasd, fedezd fel, elméletileg ez is lenne a játék lényege.
  • mumeen
    #216
    Meg még az nem vágom,hogyan kell használni a minecartot.Leteszem a kazános "mozdonyt",az magától nem megy,csak lökni tudom.A sima meg sehogy sem indul el.Próbáltam úgy,hogy egymás után tettem Őket,de semmi sem történik.
  • Timbo
    #215
    Köszi azóta sikerült mindent elintézni
  • mumeen
    #214
    Még annyit kérdez1nék,hogy ez a red stone por lényegében mire jó?Ha belenyomom a földbe,akkor van benne egy vörös cucc,de nem tudom hogy mi értelme...
  • Rip
    #213
    Azt hiszem hónap/év formátumban kell megadni, meddig érvényes a kártya. Ezt a hátulján találod. De lehet, hogy év/hónap.
    Az év utolsó 2 számjegye kell neki.
  • Malakai
    #212
    Az a szürke az agyag, téglához meg égetsd ki.
  • Kilop
    #211
    Köszi a válaszokat!:D
    Ja,és még egy.
    Agyagot hogyan csináljak,vagyis téglékat,mert találtam szürke cuccot a homok-víz közelében,na már most azzal mit tegyek?
  • Timbo
    #210
    Köszi! akkor szerintem még most megveszem, még1 hülye kérdés :D tényleg sík hülye vagyok ehhez :D a "valid until" részhez pontosan mit válasszak? hónap-,napot tudok beállítani
  • D4v3
    #209
    Elvileg a kártyáddal simán kéne mennie, nekem is sima VISA van csak raiffeisen-es, a kártyaszámot ill. a hátoldalán található számsor utolsó 3 számjegyét kell majd beírni vásárláskor. Visszaéléstől meg nem kell tartani egy ilyen játék esetében, mint az MC. Egy millió eladott példányszám után csak hallotuk már volna, ha átverik a vásárlókat.
  • Timbo
    #208
    Sziasztok!
    Épp most tervezem megvenni a játékot (1 hónap kalózkodás után :p ) mutatva azt, hogy mennyire függővé tesz a játék. A kérdésem arra irányulna, hogy mennyire megbízható ez a Visa kártyás esetleg Pay Pal-es módszer és hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban? Igazából OTP kártyám van ami VISA kártya is egyben(? nem teljesen tudom hogy működik ez pontosan még soha nem vásároltam neten..) és visszatérve az első mondathoz akár már most fél órán belül is megvenném a játékot, szóval várom a véleményeket :) köszi
  • Malakai
    #207
    1) Sehogy. Nem tudod meghatározni, hogy az állatok hol spawnoljanak, meglévő állatokat bekeríthetsz, ennyi.
    Szerk: Pontosabban, hackelve lehet. InvEdit-el lehet Mob Spawnert rakni az inventoriba, de az is csak disznókat fog spawnolni.
    2) Sehogy. Az alma ritka kincs, csak dungeonökben, ládákban van. :)
  • Kilop
    #206
    Lenne pár kérdésem:
    1) Hogyan tudnék olyan ketreceket csinálni,amibe disznók/szörnyek teremnek?:D
    2)Almafaát hogyan csináljak?:D
  • Malakai
    #205
    Fémből legyen a csákány, ne kő/fa.
  • mumeen
    #204
    Sziasztok!
    Ezt az aranykockát mivel kell kibányászni,hogy kapjak is valamit miután széttört??:D:D
  • AnarchoiD
    #203
    sajna az az oldal tobbet all mint megy ;(
  • Malakai
    #202
    MINECRAFT.NET?
  • miki10
    #201
    adnál egy linket ahonnan letudom tölteni az új szerver klienst?
  • woy
    #200
    le kell tölteni az új szerver klienst is
  • miki10
    #199


    minecraft csatlakozási hiba


    mi lehet a baj?
  • miki10
    #198
    szeretnék csatlakozni egy magyar szervere és csatlakozás közbe ezt írja ki:


    mi lehet a baja?
  • Rip
    #197
    Haha, én az előbb találtam :)
    Nem semmi, szerintem tök jó! Főleg, mikor a végén ritmusra guggolgat :)
  • Zomil
    #196
    Pfff, tegnap este jött az update, de már vannak ilyenek:
  • Rony94
    #195
    Letöltöttem az Alpha 1.2.4_01-es verziót és az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnék rácsatlakozni szerverekre? Meg tud valaki ehhez a verzióhoz szerókat?
  • Rip
    #194
    Eredetit.

    Wiki

    Itt megtalálod az alap dolgokat.
    Youtube-on találsz millió tutorial videót, let's play-t.
    Ha nem bírod az angolt, magyart is találsz, bár abból lényegesen kevesebbet (pl. bárány sorozatát).
  • Zomil
    #193
    gondolom routered van, a portforward-ot be kell állitani...ha nem megy keress rá google-ön
  • Neji Hyuga
    #192
    nem kell valami előzetes beállítást tennem, hogy ezzel az ip-ve rácsatlakozzon?
  • Neji Hyuga
    #191
    ezzel az ip-vel kell rácsatlakozni a szerveremre? mert mikor beírom nem kapcsolódik... csak akkor, ha azt írom be hogy localhost, de a localhosttal mások nem tudnak csatlakozni az enyémhez. vagy ez csak másokra vonatkozik és nem rám? :)
  • Zomil
    #190
    what is my ip :)
  • Neji Hyuga
    #189
    Hi!
    Lenne egy kérdésem.
    Létrehoznék egy saját szervert (Minecraft Beta-ban), már nagyjából megvan, csak azt nem tudom, hogy hogyan határozom meg a szerver IP címét, hogy mások is rácsatlakozhassanak.
    A válaszokat előre is köszönöm.