10466
  • AnarchoiD
    #268
    kedvenc vonatos videom(mer ilyen is van ;)



    le a kalappal a gyerek elott + zene is passzol
  • AnarchoiD
    #267
  • AnarchoiD
    #266
    Kazanossal csak a baj van ezert jobbak a boosteresek
    puskaporra talaltak ki a creep factory -kat ... en azt csinalom, ejszakara gepet bekapcsolva hagyom es a lootzonaban all a karim, reggelre osszejon par stack puskapor aztan tnt -t csinalok vele, es csinalom a kulszini fejtest ;) nagyon buli ugy "banyaszni" :) szep kis lancokat rakok ki es egesz szigeteket robbantgatok a vizbe ;)


    na valami erdekes tortent ma velem

    bazison van egy portalom .... es netherben egy masik ami egy barlangrendszerbe visz ... ma setalok a terepena bazisom korul es talaltam az egyik hegyoldalban egy portalt (????) bemegyek es ott rakott ki ahol a bazison levo portalom szokott , visszajottem rajta es a bazisomnal rakott ki ... mennyire gyakori az ilyen megjeleno portal singleplayerben ? :)
  • Malakai
    #265
    Vagy Ghastból, vagy néha persze előferdülhet dungeonökben lévő ládákban is.
  • mumeen
    #264
    Nekem az a problémám a minecarttal,hogy ugye leteszem a sima "mozdonyt",aztán mögé a kazánosat,rakok bele szenet,elindul,és akkor mindig futnom kell a "személyszállító" után.Ja és még annyi,hogy puskaport csak az öngyilkos merénylőktől tudok szerezni??
  • AnarchoiD
    #263
    Train temaban : nekem van egy vasutamm 2 booster a 2 vegen egyik iranyba jo masikban ippeg nem eri el a veget ... ugyanolyan hosszu a 2 booster ... otlet ? :)
  • AnarchoiD
    #262
  • Rony94
    #261
    Mit kell tenni ahhoz hogy az Xfire "lássa"? Csak mert magától nem ismeri fel. Ha meg belemegyek a Nem telepített játékokhoz és rákattintok a Minecraft-ra, akkor nem tudom manuálisan beállítani, mivel hiába kattintok a Tallózásra, nem jön be semmi. Valami ötlet?
  • gcsomesz
    #260
    Minimum 5 kockán át toljon a booste, ha elfogadható lendületet szeretnél.
  • woy
    #259
    igen,nálam is így volt és utánna már jó lett :)
  • Pethy23
    #258
    Köszi akkor kicsit csináljam hosszabbra az a "segéd-visszafordítós" sínt?
  • woy
    #257
    attól függ a sebessége hogy milyen hosszan tol a másik vonat
  • Pethy23
    #256
    Üdv!

    Az normális hogy a booster vonatos megoldással egy idő után el kezd lassulni a vonat? Vagy valamit rosszul csinálnék?
  • Malakai
    #255
    Ha már egyszer jútyúbon van, utólag is belerakhatsz egy caption-t...
  • gcsomesz
    #254
    Ezt a videót én csináltam. :) Sajna a végén nem hangsúlyoztam eléggé az északi és a keleti tájolas fontosságát. Napi szintén kérdezik meg, hogy miért nem működik...:(
    Viszont ha az ember egyszer ráérez a vasút izére biztos tele lesz vele a világa. XD
  • Malakai
    #253
    Próbáltam rajzfilmeset, bár szerintem nem ez volt, de hamar visszatértem a megszokotthoz. :)
  • mumeen
    #252
    Találtam egy textura packot,ami szerinem rohadt jó.Rajzfilmes feelinget ad a játéknak.Valaki próbálta már??És,ha igen,tetszett neki??
  • AnarchoiD
    #251
    mondasz valamit be is allitok egy mentest ;)


    20megas , nemis kicsi ;) kosz a tippet
  • woy
    #250
    nekem egyszer áramszünet miatt romlott el a mentésem :) így a fél világ hiányzott (nem chunk error volt)azóta mindíg csinálok biztonsági mentéseket a világomról,hasznos dolog
  • AnarchoiD
    #249
    A CREEP FACTORYM TETEJEN LOGOLTAM KI, ES AMIKOR VISSZATOLTOTTEM, BEESTEM A MOBOK KOZE A TETON AT.. EZ MENNYIRE ALLTALANOS ? :) ODA MINDEN GYEMANT CUCCOM ;(((( caps
  • woy
    #248
  • AnarchoiD
    #247
    na kiderult , hogy (google) ez a mocskos vagany csak akkor valt at rendesenha delnek all az egesz hobelebanc ... ;) asszem megoszultem amikor rajottem erre ;) jellemzo hogy delnek utoljara probaltam .. murphy torvenye....
  • woy
    #246
    keress rá youtubeon minecraft booster tutorial,amúgy az a gond hogy,vagy északi vagy keleti irányba kell nézni a vasútrendszernek.
  • AnarchoiD
    #245
    Otlet ? mar nagyon faradtt vagyok ;(

  • AnarchoiD
    #244
    Hadd dicsekedjek ;) kb 9x estem le ... ;) mire kesz lett

  • AnarchoiD
    #243
    az a baj hogy nemtudom, en ugyanis - felve jegyzem meg - nem legit gammaval tolok ;) ez egy exe volt , semmifele packal ;)

    kesz a daralom, nem szep nem hatekony, de mukodik es en csinaltam ;)

  • woy
    #242
  • mumeen
    #241
    Na megcsináltam.Csak bizonyos texturáktól "döglött" be az egész.Még akkor annyit kérdezek,hogy ennek a packnak mi a neve,honnan lehet letölteni??
  • mumeen
    #240
    De ha a quandary textura packot másolom be,akkor azzal működik.Rossz packokat töltök le??
  • mumeen
    #239
    Ezt ne hiszem el!!
    Megint nem jó.Kitöröltem egy pár textura packot,aztán most megint a feketeség jön be...
  • mumeen
    #238
    Ezt is megoldottam.Csak máshonnan indítottam el azt kész...
  • mumeen
    #237
    Sikerült!
    Csak letöröltem a régit,és feltettem egy másikat,de a mentés nem tudom hova lett...amit régebben leöltöttem,azt úgy kellett telepíteni,hogy a futtatáshoz beírtam,hogy "%appdate%",aztán a minecraft. mappába bemásolni a letöltött cuccokat.De most az újnál nem tudom hogy hol vannak a mentések.A roaming mappába nincsenek...
  • mumeen
    #236
    1.2.3_04
  • AnarchoiD
    #235
    erdekes ;) mi a verzioszama a minecraftodnak ?
  • mumeen
    #234
    Nem-nem.Csak simán fekete lesz az egész játékablak,nincs se kép se hang.Semmi.És csak kiikszelni tudom...Ilyen:

  • AnarchoiD
    #233
    erre gondolsz ?
  • mumeen
    #232
    Nekem az miért van,hogy ha belépek a "mods and texture packs"-be,akkor egy nagy feketeség jön be?Mit csináljak ezzel??
  • Malakai
    #231
    Jaja, zuhatag, ami lesodorja a mobot és alul meg ne legyen semmi hely, ahol kifér, tehát folyamatosan a vízben legyen, egy darabig vergődnek, de aztán meghalnak. :) A víz folyása egy 1x1-es lyukon kivigye a dropolt cuccokat.
  • AnarchoiD
    #230
    vizbefolyt ? ilyenrol nemis halottam meg ;) van ilyen ? :)

    amugy ez tapolna meg a daralot :



    szal ha nem daral eleg serenyen, akkor melyen leszek a sz@rban ;)
  • Malakai
    #229
    Vagy vízbefolytás, az egész jól működik.