10466
  • AnarchoiD
    #348
    opengl es java alapu a jatek szal lehet hogy gyengebb gepen lasabban fut jah + nagy a memoriaigenye is
  • Rony94
    #347
    Beszélek itt hülyeségeket! Nem vízszinti magasság, hanem tengerszint magasság.

    Jólvanna! Késő van már. xD
  • Rony94
    #346
    Nem a grafika akasztja ki a notebook-odat, hanem a hatalmas pálya. Ugyanis horizontálisan (vízszintesen) végtelen. A vízszinti magasságtól felfele és lefele pedig 64 kocka. És ez már nagyon nagy pálya. Ezért szaggat. Nekem is szaggat pedig nincs olyan rossz gépem.
  • xxxpaulxxx
    #345
    Jah és azt meg tudjátok mondani, hogy kb mekkora a gépigénye a játéknak?
    Mert ugyan a PCmen tökéletesen fut, de a notebookomon nagyon szaggat még minimum grafika mellett is:/

    Ennyire sokat számítana a videókártya egy ilyen "pixeles" játéknál?:D
  • xxxpaulxxx
    #344
    Ennek a programnak mi a neve?:)
  • xxxpaulxxx
    #343
    Ok, köszi, meglesz:)
  • AnarchoiD
    #342
    [center]marhajo wallpaper
  • AnarchoiD
    #341
    Akkor a receptek listajaval mar bele is vetheted magad es szepen felfedezes a jatekot (enis igytettem)
  • xxxpaulxxx
    #340
    Köszi, szerencsére tudok angolul, a wikit már olvasgattam rég:) A Többit meglesem, köszi:)

    #328: Jaja köszi, Bárány videóit már nézegettem, nagyon jók:)
  • TaPeti
    #339
    Indítsak egy magyar fordítás projectet? Már megtaláltam hozzá mindent
    ((Bocsi hogy ennyire buzgó vagyok de szeretek ilyet csinálni és próbálom minél gyorsabban,persze ezzel nem mást akarok kitúrni:) ))
  • TaPeti
    #338
    Hopp most nézem hogy lehet ott is,pedig azt írták hogy nem, csak annyit kérnek hogy fordítsunk le minnél többet magyarra és ha lesz elég akkor átrakják egy külön részre
  • Malakai
    #337
    Elméletben minecraftwiki-n belül is lehet fordítani, ott legalább helyben lenne a friss infóval.
  • TaPeti
    #336
    Ki segítene a Minecraft-wiki "felépítésében"? 10 perc és kész az alap :D
  • TaPeti
    #335
    Most nézem,van ez a MediaWiki, nekem pedig van egy szinte üres minecraft oldalam, a www.minersclub.atw.hu, ha arra felpakolnám akkor lehetne egy átmeneti wiki magyarul :)
  • AnarchoiD
    #334
    Ugylatom 1.2_01 hez letezik magyaritas de ezis csak a menut magyaritja ami szvsz enelkul is ertheto lenne ;)


  • TaPeti
    #333
    Igen, erre már én is gondoltam, lehet regelek egy wikia-s oldalt a magyar wikinek,ha kell megcsinálom, beszállnék "pár" oldallal...
  • Malakai
    #332
    Ja, hogy a google translate fordította úgy, ah úgy már nem igazán vicces. :)

    Egyébként gondoltam már rá régebben, hogy a minecraftwiki-t fordítani kéne...
  • Malakai
    #331
  • AnarchoiD
    #330
    lol Crafting = Ravaszkodó ? :))))

    Barkacsolas jobb szo ebben az esetben ;)
  • AnarchoiD
    #329
    nem igazan van, fel kel nonod es rajonnod valamilyen alap angol kell hogy elboldogulj a vilagban (tenleg nem kell magasz szint hozza)

    olvasnivalo azert akad :

    Egy magyar blog minecraftrol

    Ez egy masik blogger de o csak rakattant erre a makonyra

    magyar minecraft kozosseg 1ik foruma erdemes szemezgetni

    Na ez mar angolul van, de kezzellabbal megertheto szvsz (nem irodalmi angol)

    Az elozo oldal legfontosabb oldala kepekkel illusztralva ... RECEPTEK (mibol mit) craftolj

    Az elozo link google translate -vel ezt mar egy macska is megerti , habar nyilvan nem egy irodalmi magaslat ;)
  • Rony94
    #328
    Persze!
    Én őt ajánlom! De Covery se kutya. :D
  • Kilop
    #327
    Hali!
    Ja,van hozá tutorial
    nézd meg ezt az oldalt: www.covery.blog.hu
  • AnarchoiD
    #326
    kulon programban ? :) amit enmondtamaz nem kulon program hanem mod, ilyen egy kulon program :

  • xxxpaulxxx
    #325
    Sziasztok! Nekem is megtetszett a játék!:)
    Azt szeretném kérdezni, hogy van e valamilyen magyar tutorial oldal hozzá?:)
  • mumeen
    #324
    Valaki tud olyan minimapot,hogy nem egy külön programban nyitja meg?
  • D4v3
    #323
    HD pack-ok telepítéséhez ált. ezt is le kell tölteni, hogy ne crash-eljen:
    http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=25&t=46173
  • Malakai
    #322
    Azthiszem talán egyik AO mod is tartalmazza és nálam azzal van fent minimap. Egyébként hasznos, hogy látni rajta, hogy mikor van világos, akkor is ha lent vagy a mélyben (és nincs órád). :)
  • AnarchoiD
    #321
    en SimpleMap v1.0 plugin for Minecraft -t hasznalok minimaphoz
  • Rony94
    #320
    Tudnátok jó HD texture pack-okat mondani?

    De olyat ami nem kúrja el a játékot. Egyszer leszedtem egy Bordercraft izét és mindig crashed-et írt ki.
  • mumeen
    #319
    Valaki tudna segíteni,hogy ezt hogyan kell telepíteni:
    http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=25&t=67932
    Valamint valami olyan modot tudtok,ami mutat térképet,mint az előttem hozzászóló képén??
    A segítséget előre is köszönöm!
  • AnarchoiD
    #318
    elotte meg prealfa ;)

    gcsomesz nezd meg a kepet lecci es utan mondj marhasagokat lecci(eddigis voltak faklyak)

    elotte :



    utana:



    az alacsony teto erdedmenyezi a 4 block magas fakat ezzelszemben a 18 block magas lombkorona kezelhetetlen volt
  • gcsomesz
    #317
    Alphában ilyen nem volt az tuti. De jo hogy megtudtam.:)
    Amugy a faiskolában miert nem fáklyázod be a fákat?
  • Malakai
    #316
    Előtte alpha volt. :)
  • AnarchoiD
    #315
    regi dolog ezamugy es igen ismertuk(betas ujdnsag ?:) az egesz jatek beta meg ;)

    ezert is van faiskolam, nemkell szenet keresni


    ma tele lett a tokom a faiskolammal, olyan magasra es surure nottek meg a fak, hogy odaspawnoltak a creepek(lombkoronaba)...volt nagy csodalkozasom favagaskor... duhomben fel is gyujtottam az erdomet ;)

    aszzem beepitem a telket hogy legyen teteje, indoor fak nem nonek meg nagyon 8 blokknal magasabbra
  • Malakai
    #314
    Jaaa, ok, félreértettem, ja igen ez is bétás újdonságvolt. :)
  • gcsomesz
    #313
    De azt mondom, hogy a sima rönköt mint pl a homokot, kiegeted és szén szerü tüzeloanyag lesz belole.
  • Malakai
    #312
    Igen, meg a botot is. Kissebb dolgokhoz botot szoktam használni, pl 1 hús 2 bot.
  • gcsomesz
    #311
    Ja, amúgy ti észre vetették hogy a fa rönköt is ki lehet égetni és tüzelő lesz belőle?
  • gcsomesz
    #310
    Igazi kihívás lenne! :)
  • Malakai
    #309
    És ha hostile mobokra is érvényes lenne, hohó, jó lesz amikor a bázisodhoz közel hosszú idő után veszed észre, hogy volt egy végig felfedezetlen barlang és kiözönlik 200 csonti, amikor felnyitod. :D