10466
  • mumeen
    #428
    Amúgy,ha a csapda legalján a lávába mennek bele a rossz fiúk,akkor eltűnik az ajándék is,nem?Mármint a lávában elolvad.Tudtok valami jó kis mérnöki megoldást erre??
  • mumeen
    #427
    Meg van egy olyan tanácsom,hogy ha a barlangból akarsz haza jutni,akkor ne lefelé ássál:D:D
    Amúgy,ez már velem is előfordult régebben,de azóta úgy csinálom,hogy 3-4 blockkal magam előtt zúzok,aztán előre megyek annyit,amennyit lezúztam,és megin' 3-4 block...
    Ja,TNT-vel jó,csak még nem csináltam csapdát és így nincs elég puskapor,de tervezem egy gázkamra beiktatását:D:D
  • AnarchoiD
    #426
    en mar egy ideje tnt-vel banyaszok csak .. igy nem megy bele az ember a lavaba (eleve elmegya robbanastol messze) es mivel rogyasig vagyok steel-el csinalom magam mogott a sinpart .. ;) azon gyorsan haza lehet "erni" :)
  • xxxpaulxxx
    #425
    De... és tudom is, hogy ez hiba, csak már kezdett szorongása lenni a karakteremnek a föld alatt és sietni akart a meleg otthonba... a meleg stimmelt... és pár perc múlva az otthon is... viszont pár kilóval könnyebben:D
  • Malakai
    #424
    Csak nem közvetlen magad alatt csákányoztál?
    Alap, hogy közvetlen magad alatt ne (láva / lyuk a bedrockon), se közvetlen magad fölött (homok / sóder / láva / víz is rosszul eshet). :)
  • xxxpaulxxx
    #423
    Egyelőre csak singleben:)

    De váááá elegem van... áskálok... már vagy 5x eltévedtem... tele az inventorym minden jóval... másznék ki... már pont megtaláltam a kifele mutató táblát... erre putty... csákányozás közben bele a lávába:D
  • zookni
    #422
    Köszönöm a segítségeteket!

    A Boosteres megoldással nagyon jól működik :)
  • dogolj14
    #421
    legalább emberi formára emlékeztet xDD am hol játszol?
  • xxxpaulxxx
    #420
    :DD
    Amúgy szegény barátnőm engem egyre inkább Voldemortra emlékeztet az orra miatt:D
  • dogolj14
    #419
    paul megvan az új davinchi :'D
  • dogolj14
    #418
    sziasztok nekem meg kéne vennem ajátékot hogy 1 magyar közösségben játszhassak? vagy elég ha letöltöm? ha igen akkor pls küldjétekel az IP-jét a szerónak köszönöm előre is a segítséget :)
  • xxxpaulxxx
    #417
    Köszi a dicséreteket, örült neki a leányzó is... meg persze egy szép csokor virágnak:D
  • #416
    ott egy tehén.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy egész jó lett:D grat;)
  • TaPeti
    #415
    Eddig nekem tetszik,szerintem amúgy nem a pontosság a lényeg,nem hiszem hogy azt fogja nézni :)
    A szándék a fontos
  • xxxpaulxxx
    #414
    Azt is próbáltam, de akkor meg úgy nézett ki, mint valami malacorr... próbáltam én mindenhogy... sehogy nem sikerül:D Nekem sincs ekkora orrom amúgy... kb egyforma nagyságú az orrunk... csak az enyém véletlenül így sikerült, aztán inkább nem nyúltam hozzá, nehogy rosszabb legyen:D
  • Malakai
    #413
    Két oldalról jobb ha nem húzol sötét vonalat, az nagy orrot jelez.
    Lehet jobban jársz, ha pici, jelzésértékű csak az orr.
  • xxxpaulxxx
    #412
    Hát nem vagyok megelégedve... Barátnőm orrával vagy 1 órát szöszöltem... de egyszerűen nem sikerült... no mind1, ez a végeredmény
  • AnarchoiD
    #411
    zokni & kilop :

    1. ertelmetlen
    2. korulmenyes
    3. booster jah a 3 legegyszerubb :

    3a.




    3b.

    3c.


    es van meg masik 3-5 modszer
  • Kilop
    #410
    Kedves zookni!(:D)
    3 féle módszer létezik:
    1:építessz egy rohadt magas emelkedőt,addig amig csak fel lehet építeni majd azt végig építed sínnel . A tetjére ráteszed a minecartot és leszáguldassz vele.Ez a legmacerásabb módszer és álltalában akkor alkalmazzák ha még kezdő a minecraftban
    2: Csinálsz egy kazános minecartot és letszed elé a sima minecartot. A kazánosba hátulról jobb gombbal szént töltesz(persze a kezedben legyen szén is) és így elindul de neked gyorsan bele kell ugornod a simába.
    3: Ez a legpraktikusabb bár kissé bonyolult. Úgy hívják hogy booster.
    www.covery.blog.hu ezt az oldalt nézd meg, és keresd meg az Ep03-at(ha elindul a vonat) na ez részletesen bemutatja amit tenned kell.
    Én mindenképpen ezt ajánlom!
    remélem, segítettem!:D
  • mumeen
    #409
    Ezt hogyan??:D:D:O:O:
  • YMan
    #408
    http://indavideo.hu/video/Minecraft__Kinect_Building_Worlds
  • zookni
    #407
    Üdv, segítségeteket szeretném kérni.

    Hogyan lehet azt megcsinálni, hogy a minecartom magától menyen a sínen. Azaz ne keljen meglökni, vagy ne álljon meg egy emelkedőn, hanem folyamatosan menjen...talán elektromosságot kell vezetni a sínekbe a red stone-al. Próbáltam de nem tudom hogy kell. Valaki világosítson fel légyszi :).
  • xxxpaulxxx
    #406
    Majd levágom:D:D
  • mumeen
    #405
    Na a patch-elést már alapból nem igazán értettem,de valamit csináltam:D
    Aztán voltak ugye a mods mappában azok a kép formátumú fájlok.Azt bemásoltam a texturepacks-be,de természetesen nem ismerte fel...
    Hogyan kell csinálni?
  • mumeen
    #404
    Várjunk,kezdek rájönni a dolgokra:D
  • mumeen
    #403
    Köszönöm a segítséget,de nálam ez sem jó:D
    A texturepakcs-ba bemásoltam,megnyitottam a játékba,de semmi térkép sincs,tehát elég valószínű,hogy valamit rosszul csinálok:D
  • #402
    mert valszeg rosszul csinálod:D
    de, hogy lásd, hogy nem csak beszólok, hanem kedves is vagyok:
    Itt az oldal, ahonnan le lehet szedni, sőőőőt,
    EZ a direkt link, ahonnan le lehet szedni..:)
  • assa666
    #401
    Hali! most nyílt minecraft hamachi szerver, bárki jöhet. ha leszünk sokan lesz pvp torna, klán harcok, közös építgetés meg minden szóval gyertek sokan :D
    hálózati név: MinecraftHungary
    jelszó: 123
  • mumeen
    #400
    Miért nem találok egyetlen működő minimapot!?!?
  • Rip
    #399
    Tök jó a Kozsó tincsed! :D
  • xxxpaulxxx
    #398
    Jelenleg most így néz ki... finomhangolások előtt... a szemöldökökkel és az orrokkal lesz a sok meló:D
    Nagyon morcosra sikeredtem:D:D
  • xxxpaulxxx
    #397
    Köszi szépen!:D
  • AnarchoiD
    #396
    ez kell neked :

    Time Changer
  • xxxpaulxxx
    #395
    fain:)
  • xxxpaulxxx
    #394
    Nah mostan nekem olyan program kéne, amivel lehet "időjárást" állítani... azaz pl kikapcsolni a felhőket... de legalább annyit tudjon, hogy gombnyomásra nappal lesz... Van ilyen progi?
    Ugyanis elkészültem a "művel" de az utómunkálatokhoz napfény kellene... várakozni meg nem fogok napocska bácsira:D
  • AnarchoiD
    #393
    jaja

  • xxxpaulxxx
    #392
    Tyű!:D Bxottnagy:D
  • Malakai
    #391
    Ilyen videókat venni pl hasznos... :)
  • AnarchoiD
    #390
    minek ra ajto ha embernek nincs keresnivaloja bent ? :)

    amugy rendesen felorli az embert az epites monotonsaga , olyan mennyisegu anyagot kell formara illeszteni (kivagni meg buli) elre rakosgatni stb ... es az en creep trap -om 1-1 szintje akkor amint egy focipalya legjobban a tetot utalom epiteni, annak illik simanak lennie , amikor az elso szintnek neki kezdtem volt 4dupla lada cobblestonem , gondoltam az mindenre eleg , hat nem ;)
  • Malakai
    #389
    Ajtó nincs? :P