102
Sony Ericsson Vivaz
  • Fidolorous
    #22
    én nemrég vettem egy W205-öst. Iszonyat szar a kijelzője, de zenére tökéletes (lenne, ha nem minden adatmásolás után 1 óra mire felfrissíti a zene adatbázíst) Mindenesetre eddig nem bántam meg hogy a 6600-át végre lecseréltem :D
  • donoki
    #21
    én is egy olyat tervezek :D csak még kicsit legyen olcsóbb, húsvét körül.. :P
  • Benny04
    #20
    lekjop
  • Victor1103
    #19
    Vegyetek Nok 5800-at az a tuti:)
  • Fresh Duke
    #18
    Pénzbe.
  • CheAteR88 #17
    mibe fáj egy ilyen?
  • VinczeLacz
    #16
    Úgy értettem, hogy mindig azt mondják hogy most ez lesz az a korszak alkotó telefon, ami befut, sikeres lesz, újat mutat. Nem a minőségre értettem. Volt pár telefon a kezem között, de olyan nagy gondot egyikkel sem tapasztaltam, SE-vel se, se más gyártóknál :)
  • trabiubi
    #15
    Akkor te most bevallod, hogy az eddigi SE telefonok tényleg nem olyan minőségűek, mint elvárnád tőlök, és csak reménykedsz, hogy egyszer eléri a SE is az igazi telefongyártók minőségét?
  • VinczeLacz
    #14
    Én minden új SE telónál várom azt a megváltást, amit be is harangoznak, csak valahogy mégse úgy sül el a dolog.
    Ennél talán összejöhet, szerintem.
  • triplet
    #13
    Szerintem jól néz ki:)
  • Firerock
    #12
    Sony ERiccson.Ez sajnos mindent elárul
  • trabiubi
    #11
    Igazad van, megnéztem a teszteket már csak azért is. A videó tényleg jó minőségű. Az a 8,1 Mpx még mindig eléggé ilyen parasztvakításnak tűnik. A fényképek minőségét is megnézted? A szokásos SE hibák vannak benne.

    @pixxel: Mondj már egy telefont, ami hasznláhatóságban megközelít egy jailbreakelt iphone-t
  • VinczeLacz
    #10
    Hát, akkor nézzél át 1-2 tesztet, ott vannak teszt videók.
    Nem olyan rosszak ám!
  • f4ember
    #9
    szerintem ez baromira nem a formára vonatkozik..az a lényeg, hogy a telefon mennyire iszonyatosan okos..

    lassan cd-t könyvet ír:)
  • pxxl
    #8
    na a zájfon is inkább no comment :D
  • gyepesjoint
    #7
    adják kifele a sok "okostelefon" fost,a Satio-t is mennyire hypeolták,hogy korszakalkotó stb...aztán meg puff! jó nekem a zájfon is
  • n3whous3
    #6
    Fura tényleg, már nem szokás manapság symbiant tolni, de nem rossz platform az sem.
  • trabiubi
    #5
    Azért kíváncsi vagyok, hogy az a 720p-s videó milyen minőségű, nem csak a felbontás a lényeg ugye. Meg ki gyárt manapság Symbianos telót? Mintha kicsit le lennének maradva a svédek
  • pxxl
    #4
    de végre kiszabadult a vókmen mobil formából, ezt már díjazzni kellene :) ettől függetlenül bűn ronda :D
  • kuci06
    #3
    720p videófelvétel jól hangzik
    S60v5 sem rossz

  • kastil
    #2
    ronda mint a picsa
  • VinczeLacz
    #1
    Vélemény az újdonsült Vivaz-ról?