854
The Settlers 7: Paths to a Kingdom
  • Dobronski
    #54
    "How much will my delivery cost?

    ShopTo.Net offers free shipping and delivery on all products to uk customers! International delivery is between £3.50 and £4.50 due the fluctuation of currency but most often will be around £4.11. This does not apply to any purchase of hardware which is calculated on weight."
  • Dobronski
    #53
    Szállítási költség mennyi volt?
  • l0b1g
    #52
    ahogy lerakod a különféle cuccokat, úgymint bányák/farmok/... úgy nő a létszám...
  • l0b1g
    #51
    shopto
  • Sam87
    #50
    Hello!

    Tudna segíteni valaki nekem, hogy mit kell építeni, hogy a létszám nőjön? Sehogy nem jövök, végignéztem pedig az összes épületet.
  • kerla
    #49
    Hello 10b1g!

    Nézegetem ebay-en, angolon és amcsin is, de 5400 ft-ért nem találok, megmondod hol vetted meg? küldesz egy linket vagy eladó nevet amire rákereshetek?
    köszi!
    KL
  • HoReSz1975
    #48
    detto
  • l0b1g
    #47
    én tegnap rendeltem meg a kedvesemnek UK-ből és kemény 5400 forintba került postaköltséggel együtt. talán az itthoni 9000 forintos árat kicsit soknak találtam volna, de sok játékot nem veszek PC-re (asszem ez a második ) így azt gondolom belefér. barátnőm a 4-re volt anno nagyon rákattanva, neki ez is nagyon bejön. tegnap próbálta ki a demót és 4 órát el tudott vele szórakozni.
  • HoReSz1975
    #46
    kell neki internet kapcsolat folyamatosan, úgy mint az Assains Creed 2 -nél, ezért nem fogják feltörni....
  • hapi
    #45
    Na 2.-ra sikerült lenyomnom a gépet bármennyire csal is.
    Katonai fölénnyel győztem elfoglaltam a minden területét.
    Mondjuk a kereskedelmet még mindig nem teljesen értem, szal azt hanyagoltam is.
    Nem rossz de ezzel a DRM-mel én tuti nem veszem meg, haverokkal nem tudjuk nyomni mert nincs benne lan, szal demóval kiélem magam és viszlát.
  • alma2
    #44
    Gondolom a tuzfalad blokkolja a jatekot, ugye kell neki internet kapcsolat.
  • alma2
    #43
    Az emlekeim mar megkoptak a settlers 1-2 ota, igy ahhoz nem nagyon hasonlitanam, de tegnap ejjel le se tudtam tenni 4 oran keresztul, jol elbibelodtem vele.
    Sok mindent maskepp csinaltam volna meg benne, de mindenfele hasonlitgatas nelkul teljesen megallja a helyet a mai vilagban.
  • HoReSz1975
    #42
    igen, nekem tetszik, mondjuk jobban örültem volna, ha nagyobb területek lennének, mert így nagyon épiteni sem lehet, bár lehet a demoban direkt van kis pálya, ezt nemtudom
  • Serpa
    #41
    regisztrálni kell, hogy kiprobálhassam a demot? :S
  • ZsZso
    #40
    Első mondatból kimaradt a "az új Settlers" közvetlen a "hogy milyen" rész után, mielőtt bárki félreértené :).

    Bocs, de nem szerkeszthető a hsz.
  • ZsZso
    #39
    Barátnőmnek megmutattam, hogy milyen 5-10 percben (ő imádja a Settlers 2 -t, de játszott 3mal, 4gyel is). Ott rájöttem, hogy mi az ami miatt teljesen idegenkedek a játéktól:

    A pöttyök (régiók). Nem tudom megmagyarázni, hogy mi nem tetszik benne, egyszerűen csak fáj, hogy szétdarabolták a pályát apró, pici régiókra.

    Mégegyszer mondom, kegyetlen jó stratégia lehet ez a játék, de sajna nem a gondolataimban élő settlers sorozat legfrissebb részét látom benne.

    (A "bemutató" után uninstall, és telepítő törlés következett ...)
  • Zol77
    #38
    nekem nincs vele bajom,szerintem meg egész jó lett.
    Minden maxon szépen fut egy 3éves gépen. (2.2ghz e4500, meg 9600gt , win7 64 bit)
  • n003
    #37
    köszi az értékelést akkor aszem én is inkább letöltöm a demot mielött megvenném :)
  • ZsZso
    #36
    Ahogy megláttam, hogy kijött a demó, lötöltöttem, s én is kipróbáltam a játékot.

    (Saját) Vélemény:
    - Grafika: 5*
    - Hangulat: 5*
    - Játékélmény: 1

    A játék lehet hogy szuper, de sajna már az ég világon semmi köze sincs a Settlershez. Én igenis szerettem pepecselni a belső gazdasággal, s közel 1 óra után elérni azt az állapotot, hogy készen álljak a hadsereg szervezéséhez. Szomorú vagyok, mert a trailerek alapján beleszerettem a játékba, viszont örülök, hogy kiadtak egy demó ami miatt 100%ig biztos vagyok benne, hogy nem veszem meg.

    Éljen soká a Settlers 2 (vagy a felújított változata, a Next Generation)!

    UI: A véleményem fél-1 óra játék után fogalmazódott meg. Nem is akarok több időt áldozni erre a játékra :S
  • HoReSz1975
    #35
    elindult, csak újra kellett indítani, ez az ubi server kavarhat be...
  • Zoliz
    #34
    Ez már nagyon csúnyácska 2010-ben, jobb és több újdonság kell már!
    Ilyen játékot már ne adjanak ki! Mert elég elővenni a régieket.

    Pac off kindúm, mekkora gány már
  • HoReSz1975
    #33


    itt mit kell csinálni, mert hiába kattintok a continous -ra nem megy tovább
  • Norbu
    #32
    Hopsz, most nézem, hogy a képen a menü angol. Sry! :)
  • Norbu
    #31
    A demo verzió-ban van angol nyelv is?
  • zsozso29
    #30
    Amúgy így hogy már többet játszottam vele nem is olyan rossz, de...
    Legtávolabbi nézet:
  • gfreak
    #29
    madártávlatból is lehet játszani, vagy ez a legtávolibb nézet?
  • zsozso29
    #28
    Komolyan mondom nagy Settlers rajongó vagyok, és ez meg is akartam venni, de kipróbáltam és nem igazán jön be. Lehet még szokni kell de Én nagyot csalódtam nem ilyenre számítottam.




  • Coolfire
    #27
    Lehet,hogy csak nekem új,de itt egy letölthető demo:
    http://www.pfanni.de/de/die-siedler-7-exklusiv-demo.asp
  • zsozso29
    #26
    Gépigény:

    OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
    Processor: 2 GHz Intel Pentium 4 / AMD XP 2600+ or better (Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 X2 recommended)
    Memory: 2 GB (4 GB recommended)
    Graphics: 256 MB DirectX 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled video card (512 MB recommended)(*see supported list)
    DirectX:
    Hard Drive: 8 GB
    Sound: DirectX 9.0c-compliant sound card
    Peripherals Supported: Windows-compliant keyboard and mouse
    Internet Connection: Broadband Internet connection with 128 kbps upstream or faster
    Supported Video Cards at Time of Release:
    NVIDIA GeForce 7900 / 8 / 9 / GT / GTS / GTX series
    ATI Radeon X1900 / HD 2000 / HD 3000 / HD 4000 / HD 5000 series

    UBISOFT nem enged! DRM-jön ahogy azt igérték.
  • Narxis
    #25
    Miért nem?
  • Fenrir
    #24
    Nem rossz amúgy, elég sokat játszottam a bétával. Vannak még benne némi logisztikai gondok, főleg amikor gyorsan kéne eljutni az anyagnak valahova, amúgy viszont pofás kis játék lesz belőle.
  • Retom
    #23
    Új videó

  • Atomreaktor
    #22
    Bétateszt itt. E szerint elég jól hozza a kettő hangulatát.
  • Szoki333
    #21
    Má ilyen is van?!
  • MerlinW
    #20
    Reméljük, hogy nem...
  • HKS
    #19
    ennyire leromlott a sorozat az első 4 rész óta ?
  • Dobronski
    #18
    Volt szerencsém bétázni, nagyon hangulatos!
  • PeeTeR
    #17
  • matthias92
    #16
    a kettő volt a legjobb! : D
  • gfreak
    #15
    teljesen egyetértek...a kettő penge volt...nekem is furcsa így elsőre a full 3D, de majd meglátjuk ;)