854
The Settlers 7: Paths to a Kingdom
  • Botond #854
    Nem, ubisat akkor is.
  • atesz25
    #853
    Hali, még lenne egy kérdésem, ha a steam-en veszem meg akkor, steames szervert használ? Mert akkor nem fenyegetne az hogy az ubisoft kilövi a szervert.
  • Botond #852
    Második link a régi ubipont reward rendszer kilövéséről szól.

    A history editionban is benne a kieg, és az annyival tud többet, hogy átrakták 64 bitesre, magyarul a játék már használ 4 giga ramnál többet is például.
    Ez mondjuk az anno sorozat history editionjeinél érdekesebb, az anno1404 tudott kifutni memóriából, amíg 32bites volt, és a 4 giga ram használhatósága megfogta.
  • Botond #849
    .
  • atesz25
    #850
    Közben meglett: Nem elérhető kiegészítők
    Itt írja hogy pápá settlers 7
  • atesz25
    #849
    Hello

    A lekapcsolták szerverekről kérsz linket? Ha igen holnap beírom. A kliens látja a játékot l, lehet U.S. játszani de csak offline. És így nem tölti be a dlc-ket.
    A hystory edition is tartalmazza a kiegészítőket?
    Azt még lehet kapni és elméletileg az még működik is mert az frissebb kiadás mint a gold edition.
    Mi lehet a különbség a gold edition és a históriája edition között.
  • JonasSandor
    #848
    Az online része a the settlers online elérhetetlen napok óta.
  • Botond #847
    Link?
  • Botond #845
    Az új ubi kliens összekeverte nekem is a játékokat, recently played alapján teszi sorba, nem névsorba, de átállítottam abc sorrendre, így már látom a settlers7 history editionom és a sima settlers7em is a kliensben a ready to install részen, pedig a settlers7 steames amúgy. Az ubi kliensben is jelzi, hogy steam is kell neki.
    Szóval nálam jó.
  • atesz25
    #845
    Hello, azt megcsináltam. Közben olvastam az ubisoft oldalán leállítják a régi játékok szervereit. Így játszani csak az alappal tudok hiába a gold edition. Mérhetetlen szomorú vagyok.
  • perko
    #843
    Futtasd le a fájl ellenörzőt.
  • atesz25
    #843
    Sziasztok

    A tegnapi nap vettem észre, hogy az ubisoft kliensek nem elérhető a settlers 7. Írtam a supportnak. De gondoltam míg megjön a válasz, megkérdezlek titeket hogy akinek megvan a settlers 7 és ubisoft kliens használ mit lát.
    Üdv
  • JonasSandor
    #842
    You don't have permission to access /en/homepage on this server. ezt kapjátok a netes verziójában ti is?
  • JonasSandor
    #841
    Most betudtam lépni akkor nem lőtték le a szervereit.
  • JonasSandor
    #840
    Aha jelszó emlékeztető vagy a facebookkal is lehet.
  • Botond #839
    Én úgy értettem, hogy a hetedik rész online részét, azaz a multit.
    Azt nem tudom, hogy a settlers onlineal mi van, azt nem játszottam hosszú évek óta, azt se tudom már mi a jelszavam.
  • JonasSandor
    #838
    Online semmit nem kell telepíteni, böngészőből indítod.
  • Botond #837
    Sima vagy history edition? Steam vagy ubiconnect? :D

    Csak, hogy tudjam mit telepítsek, hogy válaszolni tudjak. :D
  • JonasSandor
    #836
    Az online részt el tudjátok érni?,tegnap óta nem lehet belépni.
  • kigyi
    #835
    Mivel halott volt a széria ezért lett volna pont értelme dumcsizni az újról a feltámadásáról.
  • JonasSandor
    #834
    Mivel halott volt a széria így nem is volt értelme dumcsizni az újról.
  • kigyi
    #833
    Mondjuk én most el vagyok az előző részekkel most játszom végig az összes részt aztán talán majd jövőre vagy utána sorra kerülhet az új is :)
  • hapi
    #832
    1. évek múlva lesz belőle virágbolti.
    2. akkor se fogok vele játszani mert egy lebutított középszerű RTS lett belőle.
    teszt
  • Agamemnon
    #831
    Virágboltra vár a tömeg :)
  • kigyi
    #830
    Ennyire rossz lett az új rész, hogy még beszélgetés sem nyílt róla? :D
  • Botond #829
    Malacot gyárt a kovács? :)
  • RJoco
    #828
    Melyik az új rész?
    Nem a 7-es a Paths to a Kingdom-mal?
    2€ alatt kapni egyes helyeken. Ez még a virágboltnál is jobb.
    Csak van néhány verzió és a fene sem tudja, hogy akkor most mi van.
    Utoljára úgy 2010 körül játszottam egy születésnapi kiadással, de azt sem bírta sokáig a laptop. 4 birodalomnál eltűntek az FPS-ek.
    Az eredetit Amiga-n viszont nagyon sokat nyúztam. Az egyik kedvenc stratégiai játékom volt.
  • JonasSandor
    #827
    Na jah de legalább visszatért az a lényeg.
  • kigyi
    #825
    Igen a védelemre költöttek, ha már más nem volt prioritás :D
  • JonasSandor
    #825
    Denuvós nincs törés.
  • Agamemnon
    #824
    Ezek szerint a virágbolti verziót még nem találta meg senki? :(
  • kigyi
    #823
    Hát nem hibáztatlak én is a tavaszi virágokra várok, mert megbízni manapság egy stúdióban... Bár nekem a 7 is bejött igaz, hogy könnyű volt, de élveztem.
  • Hunor1
    #822
    háááát..... ha már bázis építős játék akkor inkább az Age of Empires.
  • JonasSandor
    #821
    Ennyire szar lett a sokadik halasztás után is?
  • Hunor1
    #820
    egyelőre a videókat fogom csekkolni, mert csak úgy a névre nem fogok költeni, vagy megvárom a virágboltit.
  • JonasSandor
    #819
    Mai nap megjelent az új rész csekkoljátok.
  • hawkie22
    #818
    Nem is bánom. Multiplayer baromi hosszú ideig tart és általában úgy ért véget, hogy valaki kilépett. Single meg olyan meh. Az alap Settlersre nem, vagy csak nyomokban hasonlított. Hol vannak a kicsi aranyos falusiak, meg a vicces grafika? Tudom, hogy 2022-t írunk, de a Settlers az nem egy Age of Empires, teljesen más a két irányvonal, így is kéne kezelni.
  • csabush
    #817
    Röviden összefoglalva a zárt béta alatt arra jutottak, hogy nincs elég jó állapotba, ezért elhalasztják a megjelenést, hogy dolgozzanak rajta még, közben meg majd informálnak a fejleményekről.
  • atesz25
    #816
    Sziasztok. Szeretnék ötletek a következőre. Januárban feltelepítettem a Settlers 7-et. Full grafikán 2k felbontáson 8fps. Majd valamit állítottam és az fps szám 60+ lett. Majd eltetl két hónap hogy nem játszottam, és mikor indítottam megint 8 fps, semmi változtatás nem volt.
    A gép i5 8500K 1060 6gb és 8gb ram. De ugye ezen beállításokon ment már a játék teljes grafikán. Amire gondolok hogy videókártya driver frissült és ott történt valami. De most azt is kipróbáltam hogy vissza megyek a driver-el de semmi.
    Üdv Attila
  • JonasSandor
    #815
    Mit jelent?