3
  • kvp
    #3
    Amiota a HBO meg a tobbi 'premium' csatorna csak digitalisan erheto el, azota a legtobb ember vagy valtott a digitalis dobozra vagy nem nezi ezeket a csatornakat. (cserebe nem jobb a kepminoseg, de legalabb van rajta masolasvedelem) En is valtanek, de a upc nem hajlando dekoder kartyat adni a pc-mhez. Mar kertem, hogy legalabb dekodolo kulcsot adjanak, a hardvert es a szoftvert megoldom magam, de valamiert nem hajlandoak hagyni, hogy sajat dekodert hasznaljak az o rendszerukon. (pedig tenyleg megigernem nekik, hogy nem rakon fel a netre az osszes stream-uket, csak max. sajat hasznalatra)

    ps: Van egy erdekes statisztika, meghozza kb. 5% az analog modemesek aranya, de csak 1.3 szazalek a 0.5 megabit alattiake, tehat az analog modemesek 74%-a nem tudja mekkora a savszelessege. Azt hiszem ez megmagyarazza miert maradtak ennyien.
  • chuky123
    #2
    Hát sztem ez kamu. Mig egy lakásban több (3-4) tv is rá lehet kötve analóg kábelre
    digitális tv max 2 lehet 1 háztartásban ha jól tudom. De ha több is azért külön fizetni kell. Az ilyen felmérésekre írják hogy nem reprezentatív.
  • Oláh Herkules
    #1
    több a digitális kábeltv mint az analóg? Hát ezt nem gondoltam volna...