391

Lara Croft and the Guardian of Light
  • IMYke2.0.0.0
    #31
    Én lennék. :)
    De inkább játékhonosító, játékmagyarításokkal foglalkozó.
    A "magyarosítás" szótól égnek áll a kevéske hajam is.
  • janika1972
    #30
    hello Imike! Csak nem te vagy a hires magyarosító?
  • IMYke2.0.0.0
    #29
    Már a cikkhez is írtam - ez az irányvonal számomra felejtős. Nagyon. A multizás és a STEAM pedig irritáló.
    Nekem a Tomb Raider-ek az AGYALÁSRÓL, a sajátos frusztrációról, és az egyéni balgaságaim kiküszöböléséről szólnak, fantasztikus sztorival, közeggel, főhősnővel.
    Ha egy másik ember is kell ahhoz, hogy játszhassak [mert pl. Multi Only], akkor a fentiek eleve értelmüket vesztették.
    Ha egyedül is játszhatok, akkor a fentiek még úgyis, mert a nézet megöli a játékot.

    Az új (rebooted) Tomb Raider remélem, méltó lesz régi hírnevéhez.
  • bogyoka
    #28
    Aztán elképzelhető, hogy nekem sem fog tetszeni a nézet, nem tudom.:)
  • fery02
    #27
    A számomra idióta nézet miatt.

    Csak ezért, de ez elég nekem. :)
    Ellenben ha fps nézettel próbálkoztak volna, annál inkább kíváncsi lettem volna.
  • janika1972
    #26
    Igen igazad van,nemtudom miért használják fel a Lara Croft nevet másik játékra,aztán meg nagy csalódás lesz az egész.Inditsanak más karaktert,és lehet hogy siker lesz az is.Vagy olyan gagyi hogy csak ezzel a névvel tudják majd eladni?
  • nan76
    #25
    ezek szépek és jók..de ha valaki azt mondja nekem,hogy Lara Croft akkor nem a silent hunter fog eszembe jutni róla hanem a TR..vagy nem?Jó tudom újítani kell meg cooperaktív mod-játék is kell..de LC-ról nekem Velence,katakombák,kétkezes pisztolyozos,oldalszaltós leesekújbolkezdemleesek..idegbetegség de csakazértismegcsinálomhabeledöglök is jut eszembe..de ez szvsz:)üdv
  • bogyoka
    #24
    Én nem mosom össze, mert tudom, hogy ez külön egy játék, de a képek alapján hasonlít a TR-es történetekre. Biztos jó szórakozást fog majd nyújtani ez a játék.:)
    Én még nem találkoztam a TR9-es képekkel.
  • grebber
    #23
    Haverral jó lesz coopozni majd!
  • MerlinW
    #22
    Az új TR csak 2011 őszén jön, gondolom még nem tartanak sehol. Ez a Lara cucc pedig most nyáron.
  • janika1972
    #21
    Az a helyzet hogy mindenki össze fogja mosni a Tomb Raider névvel a játékot,pedig ez más témáju,meg stílusu játék lesz,inkáb a Diablora fog hasonlítani.Mondjuk kitalálhattak volna neki más karaktert is,mert Lara Croft az csak a Tomb Raiderekbe vált be.Amugy készítik a Tomb Raidert 9-et is,arról nincsenek még képek?
  • janika1972
    #20
    Ki mondta,hogy Tomb Raider lesz a játék?
  • bogyoka
    #19
    Te nem várod? Miért?
  • fery02
    #18
    Akkor szóval vannak, akik nagyon várják és akik nagyon nem.

    Összes TR-t kijátszottam és én az utóbbi kategóriába tartozom.
  • bogyoka
    #17
    Nahát, nagyon várom ezt a játékot, nagy TR rajongó vagyok, és nagyon szeretek vele játszani, minden részét lejátszottam.:)
  • Rowlend
    #16
    Nekem tetszik, kicsit Hunter Hunted beütése van azzal meg jól elvoltunk tesómmal :)
  • nan76
    #15
    nemáááá..miez??Miért kell egy jó játékot elrontani??(Képek alapján ítélkeztem...)
  • Broafka
    #14
    hát ez sem Tomb Raider...

    kár érte.

    Tomb Raider 4 (egyiptomi rész) forever
  • gyepesjoint
    #13
    dugnám
  • kastil
    #12
    #5....
  • Prince23
    #11
    Meg PC-n Steamre.
  • janika1972
    #10
    Nagy rajongója vagyok a sorozatnak,végigvittem az összeset,én azt mondom szerintem ezzel a 6.rész utánni történetet akarják továbbvinni,csak más formában,mert a 6.részt nagyon elszurták (Angel of darkness) Ha lesznek benne átvezetö mozik,nekem nagyon be fog jönni.
  • Totti5
    #9
    co opra csinálják, letölthető formában ( PSN, XBLA )
  • MR ME
    #8
    croftot dugnám
  • janika1972
    #7
    Szerintem a multi miatt csinálták ilyenre
  • Fidolorous
    #6
    multis ökörködésnek lehet nem lesz rossz..
  • The Protector
    #5
    Nem.Ezzel a résszel a casual réteget szeretnék megcélozni.
    Készül még egy tomb Raider ami a folytatás lesz!!
  • kuci06
    #4
    navárjunk...

    akkor most ez végig ilyen diablo nézetben fog menni?
  • kastil
    #3
    cant wait vazze!!
  • Prince23
    #2
    Be másolom már a képek címeit a fórumba, hogy jobban mutasson.











  • Prince23
    #1
    Tomb Raider cím nélkül jelenik meg a következő Lara-s játék.
    INFÓK és KÉPEK!