22
Heroes Of Gaia
  • JonasSandor
    #22
    Ennek van vége?
  • JonasSandor
    #21
    Ki tolta végig?
  • JonasSandor
    #20
    Az összes váramat elfoglalták azóta.
  • JonasSandor
    #19
    Játszik még valaki vele?
    Androidos verzióját nem lehet pc-n futtatni az jobban bejönne.
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2017.10.05. 21:10:08
  • JonasSandor
    #18
    Ez hülye, meglett a 300 ezer pontom és nem tudok letámadni más játékost, mért?
    Valami 5 times more-t ír ki, mit jelent ez?
  • JonasSandor
    #17
    Csak egy kis karbantartás volt, nemsoká meglesz a 300 ezer pontom és remélem tudok más játékost is megtámadni.
  • JonasSandor
    #16
    Nálatok most megy a game?,nálam error van.
  • JonasSandor
    #15
    Ennek a gamenak mért nincsen zenéje, illetve mért autómatikus csata van?,ez olyan hülyeség. Másodjára kezdtem el a játékot, és van 3 külömböző váram. A többieket mikortól lehet támadni?
  • TTechno
    #14
    Sikerült, átnevezték a topicot. Kösz a tippet!
  • kastil
    #13
    Modi topikba kérd meg őket, hogy nevezzék át.
  • kastil
    #12
    Őszintén szólva imádtam az összes homm játékot. Szóval nem áll tőlem messze az atlantica, ill. klanhaboruztam nem kicsit, szoval idoalapu dolgokhoz is hozzá vagyok szokva. de ez egyszeruen nem jon be.
  • TTechno
    #11
    Kastil, nem kötelező a csatákat neked irányítani vagy végig nézni. Mindegy nem kell hogy mindenkinek tetszen. Topic címét tényleg elbasztam, nem indítottam még korábban témát. Bocsi ezért! Egyébként meg akinek tetszettek a heroes of might and magic játékok annak ez is tetszeni fog. 4 vár van a játékban: Elf, Human, Orc, Undead. Egységek megegyeznek a heroesban levő egységekkel csak éppen máshogy néznek ki.
  • kastil
    #10
    lol. problémáim lehet hogy vannak, de 13 elmultam, köszi!
    és aha, mert a többi mmoval csak 13 evesek jatszanak.
    javitani meg nem kell, először csak lemaradt az a, mint láthatod másodjára sikerült. elhuzhatsz a picsaba.
    Foglalkozás: troll.
    Velem lehet.
  • VRSDM
    #9
    lassan jöhet az
    mmmo
    minefield mmo :D
  • nonicks
    #8
    már mindenből mmo-t csinálnak? mi lesz a következő?
  • tommygear
    #7
    gecc...
  • ronesz
    #6
    Atlantica Online a neve amúgy, és kb. a legjobb free MMO a piacon. Az már más kérdés, hogy a kisebbségi komplexusukat legyőzni akaró 13 évés vérpistikéknek tényleg nem hiszem, hogy bejönne.
  • MerlinW
    #5
    Topik címe WTF:D Ezt ugye te sem gondoltad komolyan?:)
  • TTechno
    #4
    Ez nem körökre osztott. Jó hogy megnézted a linkeket! A hősök lépése időben van megadva. Ennyi meg annyi másodperc amíg oda érsz. A katonaképzésnél és építkezésnél is ugyanez a helyzet.
  • kastil
    #3
    Ja, körökre oszott mmo. nem nyerő, ahogy Atlantic online sem, pont a harcrendszere miatt.
    Atlantica am. bejönne. Ez gagyinak tűnik.
  • TTechno
    #2
    Elrontottam a webcímet. Mégegyszer: http://www.heroesofgaia.com
  • TTechno
    #1
    Sziasztok!
    Tegnap netezés közben bukkantam erre a böngészőből futtatható játékra. A játékot heroes 3-hoz tudnám hasonlítani, csak mmo változatban. Gondoltam megosztom veletek is.
    http://www.heroesofgaia.com/

    Itt egy youtube videó is ha vki inkább itt nézné meg.