674

Free-to-Play Space MMOG
  • tomonor
    #674
    Hát. Bezár a bazár.
  • morzsi555
    #673
    Unalmas, grindelős mmo-vá válik a prologue rész után. Felejtős.
  • DarkHorSe
    #672
    Mi a helyzet ezzel a jatekkal? Videok alapjan nagyon tetszett, de aztan a megjelenes utan semmit sem hallottam rola...
  • morzsi555
    #671
    Talán ha kijön a többi 4 episode, kb. másfél év múlva, akkor talán élvezhető lesz ez az ízé. Már ha addig le nem lövik a szervereket... Igazából csak a Prologue része jó, utána már semmi értelme. A legtöbb fegyver is teljesen használhatatlan, pajzsnak sincs semmi értelme, csak lelassítja a hajót, a robbanó fegyverek meg nevetségesen erősek.
  • morzsi555
    #670
    Hivatalosan nem beta, igen, de a valóságban ugyanaz a helyzet, mint az összes többi free mmo-nál, vagyis tele van buggal, egy rakás olyan bug is van, ami a betaban is volt és az örökkévalóságig benne is maradnak. Soha nem fogják rendesen megcsinálni a free mmo-kat.
  • morzsi555
    #669
    gépigény
  • Rotcsa
    #668
    Pár kommentel leljebb még ezt beszélték.
    Mekkora gép kell ehhez amúgy?
  • Wanax
    #667
    Nem, dehogyis. Már hivatalosan ki van adva pár hónapja. Miért gondoltad hogy béta lenne?
  • Rotcsa
    #666
    ez a játék még béta állapotban van?
  • morzsi555
    #665
    Most olvasom hivatalos forumon, hogy sokaknak akad a játék a legutóbbi patch után. Pont akkor kell elkúrni a játékot, amikor játszani akarok vele :D.
  • Rotcsa
    #664
    milyen gépigénye van?
    jobb a játék mint a freelancer amúgy?
  • morzsi555
    #663
    Nálatok is akad a játék? A Beta tökéletesen futott High beállításnál, de most Low-on is akadozik...
  • simon7108
    #662
    thx.
    és még van aki játszik?van magyar klán vagy valami?érdemes letölteni?
  • DarkBlade
    #661
    Mindet lekel tölteni, egy mappába, és mikor lent van az egész az exe -vel indítod a telepítést.
  • simon7108
    #660
    üdv.
    érdekel a játék csak nem tudom,hogy most ezt miféle képen kell letolteni?
    a hivatalos oldalon van 6 link.az utolsó egy BPClient setup a másik 5 pedig linkek 1.4 Gb-os letöltésekhez 1a,1b,1c,2a,2b megjelőléssel.
    most akkor ezt,hogy kell letölteni?
  • Rotcsa
    #659
    Épp most találtam rá erre a játékra.

    Van ez olyan jó, mint a Freelancer, hogy kezdjem a lényeggel! :D

    Nekem az nagyon bejött, valaki léci foglalja már össze, hogy mivel tud többet ez, mint a Freelancer?
  • Wanax
    #658
    Nem szúrtál el semmit, a faj választás majd később jön. Előbb végig kell tolni a story részt.
  • Morvhem
    #657
    Én valamit nagyon elszúrtam mert nem tudok fajt választani az elején. Belog aztán karakter választást ad egyből.Vagy a faj választási lehetőség csak az usa szerveren lehet?
  • tomonor
    #656
    Csak megjegyzem, ha bárki moderálni szeretné ezt a topikot, az bátran jelentkezzen házigazdának, én nem tartok rá igényt, mivel nem egészen tudom a játékot elindítani. (ha lehet mondjuk azért egy olyan valaki jelentkezzen aki ért is a játékhoz)
  • sherlock1
    #655
    singleplayer játéknak indult, azért ilyen gagyi a multis része, de még belejöhetnek pár hónap/év alatt a fejlesztők. Bár erősen kétlem, free mmoknál csak az elején lelkesek a fejlesztők, utána már csak az item mall fejésével foglalkoznak.
  • Wanax
    #654
    Neteddel szerintem is semmi baj sincs, inkább az lehet, hogy a szerver túlterhelt ha sokan vannak, vagy pedig a géped nem bírja a grafikát.

    A játék eleje szép, és jó és izgalmas, és mindenkinek bejött. Viszont, amikor végigvitted az elején a történetszálat, na utána viszont már semmi sincs igazából, vagy pvpzel, ami mint lentebb irtam számomra nagy csalódás volt. A másik pedig hogy pve küldiket tolsz, de azok meg unalmasak, mert ugyanazt csinálhatod, plusz volt olyan amit egyszerűen meg se lehetett csinálni a túl erős ellenfelek miatt.
    Szerintem ezért hagyta abba mindenki aki eddig játszott.
  • droidka
    #653
    Jetrohun mondta:

    "Ez egy rakás szar ez a játék, nem tudom mi értelme annak h kapod a kurva lehetetlen küldetéseket, 20 genide gép ellen, + vmi csatahajó 10 lövegtoronnyal és persze mindezt lődd szét 5 perc alatt, aham...."

    -Hmm.. ha arról a küldetésről beszélsz, amikor a Tyi vadászt megkaptam a nőtől (egy küldetés erejéig), akkor az szerintem pont hogy viszonylag könnyű volt (nekem legalábbis)...

    Mert ott csak nagyjából kellett célra tartani, nem annyira, mint lézerrel, és ennek valami iszonyat brutális célkövetős fegyvere, volt amivel a kezdő genid vadászokat fél másodperc alatt szétkapta!!!

    De nekem a párral előtte lévő küldetés volt nehéz
    egy kicsit, amikor egy bázist kellett védeni és belekamikazézott teherszállítókat, meg ott jött pár keményebb veterán vadász, elsőre azok ellen szoptam én is.

    Meg most a létező legnagyobb csata közepén vagyok, utolsó küldetések felé, amikor a gömbből kiszarja a három cirkálót és azokat lőjem, meg a nyakamba ad egy csomó tápos vadászt, de azt a kibaszott (jó) Tyi vadászt ide nem adná, amikor itt van az egész egyesített ember+ Tyi+ genid flotta az ufó gecik ellen, mehetek a saját szar trabantommal a csillagromboló ellen, kurva anyját. :D

    Ezért most próbálok rátenni valami redvás fegyvert, mert amikor fejleszteni akartam az embert, akkor elbasztam, mert fáradt voltam, és nyomtam vagy négy pontot feleslegesen a "pajzs képességre" pedig a fegyverre akartam, visszacsinálni meg nem lehet(???) a pontokat!(???) Ezért most rohadt sok tapasztalati pontot kell gyűjteni épp, ha jó fegyvert akarok annál a szívósabb küldetésnél!

    Szerintetek milyen fegyverzet összeállítás a legjobb?


  • droidka
    #652
    Na, most voltam ott a templomba (apo kato, vagy mi?) és ott van asszem' ilyen patrol küldetés vagy mi a neve, és az elég jó, mert vannak gépi csapattársak is és ezzel még nem szaggat, ha vannak kb. tízen+ és ennek azért így már elég jó hangulata van!

    Sajnos engem is rohadt sokszor kibasz! De amúgy kurva jó lenne maga az egész, ha rendesen megcsinálnák, az biztos! Nagyon bele lehet jönni!:D

  • baly94
    #651
    A neteddel semmi baj szerintem, nekem még lassabb van ráadásul wifis és soha nem szaggatok. Az viszont igaz, hogy a játék még nincs normálisan optimalizálva.
  • droidka
    #650
    Nem rossz játék, csak amikor sok ember lövöldözik egyszerre, akkor sajnos nekem is szaggat, bár 15 Mbit letöltés + 1 megabit / sec. -os feltöltésű vonalam van. Más játékokhoz ez eddig bőven elég volt.

    Amúgy rohadt jó hangulata van helyenként az átvezető filmeknek (szerintem), ezeket nem lehet valahol visszanézni? Vagy valami programmal kiszedni?...

    Főleg most, hogy eljutottam addig a küldetésig, amikor a Tyi flottához kellett menni.

    A hangulata az szerintem igazi űrszimulátoros! Legalábbis nekem teszik lényegileg, a hibái ellenére.

    Az irányítás egérrel elég jó szerintem, csak itt meg sajnos nem ismeri fel valamiért a botkormányomat.

    Szóval szerintem a hangulata elég jó, főleg a gyönyörű átvezető filmek miatt! Meg az is jó, hogy van külső nézet is.

    Fenébe, hogy sok emberrel már szaggat! Mert csapatban is kipróbálnám, de ez így meg felejtősnek tűnik... Fenébe! Vagy ez a hálózati sebesség, ami nekem van, az már nem elég? Vagy szimplán csak nem optimalizálták rendesen a játékot szerintetek?

    Fene ebbe a rohadt T-cum ba is! Pont mostanában akartunk gyorsabb vonalat beköttetni, de itt meg nem engedik kertvárosban, pedig a hálózat megvan hozzá készen, csak egyszerűen rohadt gecik! Kurva édes anyjukat!
  • baly94
    #649
    Hát nem tudom mi lehetett akkor ennyire ijesztő XD Nekem sosincs lagg, van elég hely ahol nincs PvP(pl küdletések), és most alapítottunk egy új klánt a magyaroknak(mivel a régi kihalt xD), 2 napja megy és már 7-en vagyunk. Nem tudom milyen volt régen a játék de szerintem most egész jó, bár igaz bugok vannak még rendesen :D
  • Tenkory
    #648
    Nincs semmi pozitív tapasztalatom amiért megérné újra feltelepíteni.
  • JethroHUN
    #647
    Egyszer megfordult a fejemben h újra felteszem, de elég rossz emlékeim vannak betaból, lagg lagg lagg, és pvp genk.
  • baly94
    #646
    Legyen már itt valami élet, ki játszik még?XD
  • baly94
    #645
    Nagyszerű, akkor hamarosan össze is hozhatjuk :D
  • kalmi
    #644
    tegnap csináltam arra az oldalra is egy karit felisvetelek:)
  • Wanax
    #643
    Hát már énse játszok, a prologoue rész jó volt, a történet tetszett. Utána valahogy nem fogott meg a játék. Az, hogy csináljak küldiket, az 5. utána már unalmas volt. A PVP-t egyszer próbáltam pár ismeretlen arccal egy csapatban, összehozta a csapatatot úgy, hogy minket 4-5ünket, akik 8as szinten voltunk, összerakott 2db 21es szintűvel... Nemkicsit volt esélytelen, 1 lövés és haltunk :)
  • baly94
    #642
    Szerintem majdnem minden magyar a genide oldalon van XD Mi Haverommal akarunk klánt alapítani, csak nekünk is kell még pénz, esetleg ha valaki akarna társulni az jó lenne, mivel az eredeti magyar klán kihalt. Xey néven találtok meg ingame.
  • kalmi
    #641
    avagy belépnék egy klánba :)
  • kalmi
    #640
    Hello én nem rég keztem vele jácani :)
    Tyi oldalon csinálok madj egy klánt csak gyujtenem kell mégrá :) Adelyn néven meg találtok:P
  • baly94
    #639
    Nekem a gép volt, nem bírta futtatni :D
  • r4pt0r
    #638
    Nem a gép a gond, nem tölt be login utána játék hanem hibával kidob. :D
  • baly94
    #637
    Eleinte én sem, de mióta új gépem van egész szépen haladok:D Csak a klánt hiányolom.
  • r4pt0r
    #636
    Én még el se tudtam indítani a játékot, aztán fel is adtam. :D
  • baly94
    #635
    Kihalt a játék? Vannak még fönt magyarok? Én nem nagyon találkozok velük, akivel találkoztam, az meg azt mondta, hogy a klán már eléggé inaktív...