16
  • mynameisbence
    #16
    milyen szálat?
  • amitakartok
    #15
    A névből ítélve szerintem az Extinction a Vanir szálat fogja elvarrani mert kizárt, hogy egy film leforgása alatt leirtanák az összes megmaradt kaptárt.
  • Bith
    #14
    Ja, engem meg is tévesztett, már megörültem, hogy van új film, de ezt a kettőt már láttam :(.
  • Faby
    #13
    Csak a cikk címével vitatkoznék, kötözködnék: az Igazság ládája messze nem új csillagkapu film, ha jól emlékszem, 2008 elején készült/mutatták be.

    Sőt, még a Comtinuum sem nevezhető új filmnek, az is 2008 nyári.

    Új akkor lenne, ha most készült volna el.
  • winnie
    #12
    nem sorozatként fulladt ki a téma, hanem nem volt nézettsége. a jó sorozatokat pedig be szokták fejezni.
  • hypno
    #11
    Az SG1 és az Atlantisz is jó sorozat. Az ilyeneket nem szokták véglegesen befejezni, amíg van rajongótábor. Ha sorozatként kifullad a téma, akkor még mindíg meg lehet nézni, hogy hová lehet beszúrni egy előzmény, vagy egy szálelvarró részt 120 percben.
  • mynameisbence
    #10
    mármint a lezárás számomra azt jelentené hogy kinyrják a lidérceket
  • mynameisbence
    #9
    én is úgy értettem hogy a filmekkel volt lezárva de olvastam hogy amikor lessz atlantiszos rész abba nem is lesznek lidércek szóval nem lessz lezárva aminek örülök
  • mynameisbence
    #8
    Szerintem toddot át fogják valamikor változtatni emberré (a szerkesztőknek üzenem hogy ez nem spoiler hanem egy gondolat ami remélem hogy teljesülni fog és ne töröljék ezt a kommentet úgy mint régen egy alkonyatos cikknél)
  • Vanek úr
    #7
    Izé. Szerintem pont az SG-1 nem volt befejezve (azért is kellett a két sorozat utáni film); az Atlantis viszont lezárult (csak az az egy kaptár kapta meg az üzenetet, amit nem adott át másoknak).
  • mynameisbence
    #6
    Ha meg akarod nézni akk le lehet tölteni feliratosan
  • Vanek úr
    #5
    Ja, egyébként meg a hírből a lényeg maradt le: hogy mikor...
  • mynameisbence
    #4
    A Continuum se rossz film de az Ark of truth az a legjobb. (Ha az Atlantisz utolsó részét megcsinálták volna filmnek akk az lett volna a legjobb)
    Azér remélem hogy jó sokáig húzzák a csillagkaput mer baromi rossz volt megtudni hogy az eredeti sorozatot befejezték de ott legalább volt vége, de az atlantisznál csak kinyírtak egy kaptárt oszt ennyi, a többi lidérc még simán eljuthat a földre és akk cumi lenne de legalább egy ilyen méltó befejezése lenne a sorozatnak de reméljük hogy ez majd csak hosszú évek múlva fog eljönni és azután is folytatódik a történet.
  • Vanek úr
    #3
    Egy mozifilmtől én is mozisabb élményt várnék, de azért sokat mond az, hogy ezek (már a Continuum és az Az igazság ládája) tulajdonképp szálelvarró bővebb epizódok (ez az Ori fejezetet zárja le, a Continuum meg a Goa'uld (vagy inkább Baal) szálat fejezi be). Talán majd a többiek, a következő részek (ha lesznek).
  • Viet
    #2
    Istenem alig várom remélem a Continuum-ot is bemutatják , jó lenne ha azok a szinkronhangok lennének mint a sorozatba.
  • endrev
    #1
    Jó a film, bár "mozisabb" élményt várnék, mint amilyen az eredeti mozifilm volt. Ez inkább egy hosszabb epizód. De azért megvenném DVD-n. :)

    ASVA