8
  • bippo
    #8
    "és egyelőre nem, vagy csak minimális mértékben érhetők el 3D-s tartalmak. Így korlátozott lehetőség lesz a felhasználására, alkalmazásuk kimerül majd a blu-ray filmek megnézésében és a konzolos játékkok használatában."

    Nekem ez épp elég is lenne. Gyakorlatilag a mostani FULLHD felhasználása is kimerül ebben, szóval ...

    "3D-televíziózás hátránya, hogy megterheli a szemet, és kényelmetlen lehet a speciális szemüveg alkalmazása is"
    A szemet/agyat valóban jobban terheli. Én mondjuk szerencsés vagyok, egy 2órás mozifilmet gond nélkül végig tudok nézni (Legalábbis a polárost. A piros-kék anaglyphtől hamarabb zavar, meg lehet, hogy a shutter glasses-féle váltottképes megoldás is bántaná a szemem. A képen lévő megoldást elfogadnám otthonra.)
    Szemüveg: Corvin3D-s szemüveggel nem volt gond, pedig szemüveges vagyok. Pont belefért. Ja, hogy nem óriás vastagkeretes divatszemüvegem van, így nem lóg ki alóla... De szerintem amúgyis meg lehet csinálni úgy az otthoni 3D szemüveget, hogy kényelmes legyen a többségnek.
  • Ferrer
    #7
    3D TV, ez kb. annyira jó, mint az 5.1-es zene. Jó zenét meg keverni sztereóban is, a több hangszóró már csak körülményessé teszi az egészet.
    Amúgy az a csaj a képen anorexiás?
  • scagnetti
    #6
    "mit képzelnek ezek, 3évente új tévét veszek mert mindig kitalálnak valami újat??"

    Nem tudom mit vagy úgy oda! Senki nem kötelez arra, hogy megvegyed.
  • nickb
    #5
    Még most jutottunk oda hogy elérhető áron lehet jó, fullhd tévét venni. Majd 10-15 év múlva, ha elromlott veszek újat, mit képzelnek ezek, 3évente új tévét veszek mert mindig kitalálnak valami újat??
  • leone92s
    #4
    tényleg felesleges az ilyen TV, ugyanis mire oda fejlődnek a szolgáltatók, hogy +D-s adás, addigra
    a, vagy mindenkinek lesz 3D-s TVje és már nem fog számítani nagy attrakciónak
    b, már új technológiákkal fognak előállni a gyártók...
  • basszad0anyad
    #3
    hm. a szomszédban van egy kutya, ami vonyít ha jön a mentő.
  • Erpy
    #2
    Ez szép és jó, egyszer majd talán kiforrja magát a hétköznapokra.
    Viszont most őszintén, a magyar műsorok színvonalát, de leginkább a minőségét kellene fokozni, mert cseszheti az ember az ilyen TV-jét, ha 4:3-ban agyontömörítve jönnek a magyar csatornák.
    Mire pedig a filmek is elérik azt a szintet, hogy érdemes lesz ilyen TV-be befektetni reális áron, addig már 3 generáció lefog menni a 3D-s megjelenítőkből.
  • Taybore
    #1
    Nekem már 5 ilyen is van otthon, így akár surround-3D-ben is nézhetem a Legkisebb Ugrifüles kalandjait