16
  • Mike
    #16
    miért érdekelné őket
    engem sem érdekelne, max a kassza csengése
  • Retechegér
    #15
    Ez ám a szólásszabadság!
  • krajcsovszkig
    #14
    Nem érdektelen nekik, csak nincs annyi ember, hogy minden videót végignézzenek amit feltöltenek. A gugli akkor szerez tudomást az ilyen tartalmakról, mikor valaki beflaggeli, de utána órákba telik mire intézkedni tudnak.

    Kéne egy kis kultúra az emberekbe, hogy olyat töltsenek fel, ami oda való, ezt moderátorokkal nem lehet helyettesíteni.
  • Garrett27
    #13
    Akárki akármit mond, ez egy tipikus esete volt a Google-nak, ahol kimutatkozott, mennyire érdektelen számukra egyes emberek miket töltenek föl. Nem beszélve a nézettségi rátákról, amelyek hazugok és nem tükrözik a valóságot...
  • krajcsovszkig
    #12
    Követelem, hogy azonnal ítéljék 3 év letöltendőre a Berlusconit és az olasz rendőrség teljes vezérkarát, amiért nem akadályozták meg szegény gyerek bántalmazását! Hát hogy képzelik ezt a felelőtlenséget?!
  • arty
    #11
    olaszország :(
  • sathinel
    #10
    Eh... Akkor a gépkocsigyártókat is meg kéne büntetni mert nem tesznek az autóba olyat hogy ne lehessel elütni vele másokat. Berlusconi van ez mögött is vagy csak ennyire idióta minden ügyész, és bíró???
  • Griphons
    #9
    Ez teljesen nevetséges. Úgy látszik egész európa kezd megőrülni, mert az internetet nem tudják maximálisan ellenőrizni és uralmuk alatt tartani.
  • metaljesus
    #8
    ez kb olyan hogy ha én ide most beírom hogy xy politikus egy hazudós, lopós szemétláda (xy alatt értsd az összeset), meg ezt fejtegetem kicsit, akkor az sg.hu-t fogják beperelni becsületsértésért. laza.
  • NullZ3r0
    #7
    Ha tényleg ez lesz az új irány, akkor kb meg fog szűnni az internet. A legújabb agyrémek szerint a szolgáltatók a felelősek a tartalmakért, ezen ítélet szerint pedig a hosting oldalak a feltöltött tartalmakért is. Ilyen feltételek mellett senkinek nem lesz kedve olyan weboldalt üzemeltetni, ahová fel lehet tölteni/írni valamit.
  • Andr0
    #6
    +1 :D:D anyós...×Ð

    Nade komolyra fordítva.. elvileg kell valamilyen ellenőrzésnek lenni valami kontroll.. szerintem ezért kapták amit kaptak... mármint a hiány miatt
  • 5c0rp330n
    #5
    az utobbi + te nem vagy normalis.
  • Mike
    #4
    az olaszok barmok
    nem értik a lényeget
    A google csak egy eszköz, olyan mint egy porszívó vagy egy hűtőgép. Ha lefagyasztom az anyósom mert kell a nyugdija, akkor megbüntetik a Zanussit?
  • vmiki88
    #3
    ez baromság, tényleg nem lehet átnézni az összes videót, amit a youtubera töltenek fel
  • MacropusRufus
    #2
    kérdés az, hogy mire gondolsz...
    Ha azért nem nomrálisak mert hagyták akkor igazad van, ha azért mert büntették akkor nincs. Sztem.
  • azirafael
    #1
    Mindig is tudtam, hogy az olaszok nem normálisak...