54
2D-s hent akció-kaland
  • DarkSector
    #54
    shank 2-nek van külön topik?

    Igazából havernak elveszett a mentése, és neki szeretnék 1 mentést kérni.
    Valami 10 karakter meg volt csinálva benne vagy mi.

    Nem értek hozzá.
  • BBazsi
    #53
    Hi!
    A beállításoknál nem tudom feljebb vinni, 640-nél nem engedi feljebb rakni. Van erre megoldás?
  • xarina
    #52
    Az első pálya végén, ahol beér a bárba, ott nekem nem történik semmi. Nem jön ellenfél, s nem tudok se tovább se visszamenni. Van erre valami megoldás?
  • Laky
    #51
    Indítsd el rendszergazdaként. Így ment rendesen és még a chapter-választó menü is megjelenik.
  • Dynamic
    #50
    akkor a legelejéről...kezdi
  • Dynamic
    #49
    Hogyan kell menteni a játékban? Semmi mentésre utaló gombot vagy menüpontot nem találok. Checkpontoknál ment automatikusan, de csak játék közben tölti vissza. Ha kilépek és újra elindítom a játékot, akkor a legelejéről, semmi load menüpontot nem látok.
  • Voltan
    #48
    Crackfix megoldotta
  • Voltan
    #47
    Nálam nem indul el, Exe has stopped working hibával kilép.
    Tud valaki segíteni?
  • balee4
    #46
    Hogyan kell a falonfutásos részeket megcsinálni? A 18. pályán vagyok, amikor a magasban egymás után 3 is van. Az első simán megvan, de 2.-nál akármit csinálok leesik. Nyomva kell tartani az ugrást közben, vagy nem?
  • Ironmask
    #45
    Én nekem tökéletesen megy...nagyon jó game hack n slash 2d-benXD
    Nagyon szívesen megnéznék egy ilyet mondjuk egy Dante's Inferno-ból vagy God Of War-ból,vagy akár Ninja Gaiden-ből PC-n 2D-ben ilyen grafikával.
  • Lunki88
    #44
    Egy billentyűzeten nem lehet ketten játszani? Nem sikerült sehogy se beállítani.
  • balee4
    #43
    Hmm lehet nem a repackot kaptad le, volt egy (gondolom hibás) verzió is.
  • gfreak
    #42
    örülök neki...én meg hazajöttem, bedobtam az image-et daemonba, teli pofával vigyorogva indítanám a setupot..erre: 'a fájl verziója nem kompatibilis a windows verziójával'..de még a redistben a szokásos telepítőkre is ezt írja..pff hát ez?

    szóval most lekapom újra...
  • balee4
    #41
    Hidd el, tegnap szétgoogleztem magam, de nem leltem rá, de nem sokkal később torrenten megtaláltam. :D De azért kösz.

    Tényleg baromi jó game, 5. pálya körül vagyok, eddig kicsit sem untam.
  • gfreak
    #40
    persze, csak ezt tudhattam volna..csak kapkodtam mert dolgozni is kéne
  • Pio
    #39
    Nem b*sztad el csak sajna így működik a bbcode. :)
  • gfreak
    #38
    hmm..elb@sztam
  • gfreak
    #37
    Shank DDL linkek

    és persze hogy google dobta ;)
  • Evin
    #36
    Erre már rájöttem, ezt is szoktam tenni, az mellett, hogy kerülöm a csapat "kiadásait". De akkor is az ő bénázásuk, hogy vírusnak látszik.
    Mindegy, maradjunk a témánál. :)
  • Pio
    #35
    Nem lehet, hogy csak kamuriasztás? Sajnos nodnál elég gyakori.
    Amúgy meg akkor shift+delete a mappára, ha már meguntad, nem kell az uninstall. :)
  • Evin
    #34
    Ezt a verziójukat még nem próbáltam, de egy másik, szintén mostanában megjelent játékból készült telepítőjükben még mindig vírust lát a NOD.
  • Pio
    #33
    Szerintem nem az eredeti release-t szedted le, ITT VAN virustotalon az unins000.exe
  • Evin
    #32
    Úgy utálom ezt a bandát. Miért nem lehet vírusmentessé csinálni az a szerencsétlen Uninstall.exe-t.
  • Pio
    #31
    Ez valami zseniális! :) Igaz csak 1 pályát mentem, szóval a monotonitás egyelőre nem nagyon játszhat.
  • balee4
    #30
    Ha ingyenes a torrent adhatnál vagy esetleg visszatöltöm.
  • grebber
    #29
    Meghívásos mindegyik.
  • balee4
    #28
    Akkor adjatok linket pls.
  • ricsa008
    #27
    van megaupload :D
  • grebber
    #26
    Nem jó oldalakon vagy ezek szerint!
  • Seth
    #25
    Az a baj vele, hogy hamar monoton lesz. Ez egy ilyen rövid játéknál,nem túl jó
  • balee4
    #24
    Na torenten még semmi, rapidról meg 3-4 óra mire leszedem... :D
  • ricsa008
    #23
    Shank - THeTA - REPACK
  • csoli31
    #22
    Most próbáltam ki a demót, és valami elképesztően jó lett (számomra legalábbis nagyon tetszik, és szórakoztató). Amint adódik rá lehetőségem, tuti hogy meg fogom venni.
  • HeadHunter86
    #21
    Co-op csak lokálba megy nem? Steam Local Co-op-ot ír ami általában azt jelenti hogy 1 gépen lehet csak tolni.
  • zorrobomber
    #20
    Coop miatt zsákoltam be tegnap preorderben DeathSpank-el együtt. Talán ennyit nem ért, mert a coop mód különálló és rövidebb mint a single, de azért nagyon nem is bánom a tettem. Ha valamikor le lesz akciózva 3-4 euróra mondjuk akkor kötelező vétel lesz.
  • balika16
    #19
    Jah látom!:D
  • Pio
    #18
    Steamen
  • balika16
    #17
    hol látod?
  • Pio
    #16
    Meg is jött ma, ahogy ígérték.
  • Pio
    #15
    PC megjelenés október 26. Steamre jön.