5
  • slime001
    #5
    Nagyon érdekes az a vírusirtó ami a gép 80% erőforrását használja.
  • kvp
    #2
    Teddybear, ez is a felhasznalokrol szol. Az ember feltetelezi, hogy az a gep, amit nem o rakott ossze tartalmaz valamilyen nem kivanatos szoftvert. A munkahelyen az egyik gepem is ilyen volt, kaptam mint ceges levelezesre szolgalo gepet es a tobbivel ellentetben nem en telepitettem. Elsore sikerult kiszurni rajta a kemprogramot. Ezek utan soha nem volt bekapcsolva, amig aztan egyszer csak kellett a gep, amire a kozvetlen fonokom annyit mondott, hogy ussem ki a cmos-t, toroljem le a gepet es rakjak ra valamilyen linuxot. A rendszergazda eleg duhos lett, de a fejlesztokkel nem igazan tud mit kezdeni. A lenyeg, hogy nem szabad megbizni abban amit az ember nem maga rak ossze. (ideertem az elektronikaval vezerelt autokat is)

    A belinkelt cikkrol meg csak annyit, hogy az csak egy sima pedofil eset, a megfigyelo szemely egyertelmuen az. Ha meg megsem, akkor is az alapjan amit csinalt soha sem mossa le magarol az eletben. (az iskola meg fizethet a diakoknak ha a vezetok nem akarnak bortonbe menni)
  • teddybear
    #1
    Ha csak ilyen nem történik velük!