42
Játékosok által használt perifériák
  • newil
    #42
    Hello ,vezetéknélküli nyakpántos fejhallgatót keresek,ha tudtok javasolni párat.Régebben láttam valamelyik oldalon,de nem raktam a kedvencek közé...most pedig jól jönne.10-15.000 Ft körül volt az ára ,persze ha tudtok olcsóbbat...
  • kifli
    #41
    megrendeltem a 3h-t :)
  • FlyHigh
    #40
    Számadatok közül úgy lehet eldönteni, hogy melyik jobb, ha megnézed a hangszóró frekijét. Amelyik nagyobb tartományú és elégé alulról kezd el szólni, az a jobb. Ebben az esetben a 3Hnak szebb mély és magas hangjai vannak mint a G367, a számok szerint. Pl az én régi genius fülesemnél kicsi a különbség az alsó és felső érték között ezért hallani is, hogy középen szól, emiatt van olyan gagyi beütésű dobozhangja, Steel Siberiám viszont egy álom hangzásra.
  • kifli
    #39
    ezek alapján melyik jobb?

    a 3h specifikációi:
    Headphones
    Frequency response 10 - 27.000 Hz
    Impedance 50 Ohm
    SPL@1kHz, 1Vrms 102dB
    Cable 2 meters (6.5 feet)

    Microphone
    Frequency response 50 - 18.000 Hz
    Pick up pattern Non-directional
    Sensitivity -40 dB
    Impedance 2.2K Ohm

    És a Gamecom 367:

    Általános Javasolt felhasználás multimediális számítógép
    Egyéb jellemzők zaj kizáró áramkör, titkos gomb, hangerő szabályzó
    Fejhallgató Fejhallgató típusa Fejhallgató - két fülre
    Fejhallgató formája Fülkagyló forma
    Csatlakozó technológia Kábeles
    Audio kimeneti mód Sztereó
    Sávszélesség 20 - 20000 Hz
    Impedencia 32 Ohm
    Hangerőszabályozás vezetéken Oui
    Mikrofon típus Típus Perche télescopique
    Mikrofon technológiája Condensateur électret
    Mikrofon működési módja Mono
    Impedencia 2 kOhm
    Sávszélesség 100 - 10000 Hz
    Audio bemeneti részletek Uni-directionnel - 100 - 10000 Hz
    Csatlakozók Csatlakozó típus 1 x mikrofon (mini telefon 3,5 mm)
    1 x fejhallgató (mini-phone Sztereó csatlakozó 3,5 mm)
    Egyéb Mellékelt kábelek Kábel a fejhallgatóhoz - beépített - 2.9 m
    Gyártói garancia Szervizelés & karbantartás 2 éves garancia
    Szervizelés & karbantartás részletesen 2 éves szervizelés & karbantartás
  • kifli
    #38
    énis ezen gondolkodom, és a plantronics gamecom 367-en. Annak jobbnak tűnik a mikrofonja, úgynéztem 3H-n nincs zajszűrés. Bár megtudok lenni nélküle. A másik ami 3h ellen szól, az az hogy elég kicsi a föles, és gondolom az nem takarja be úgy a fülemet. Bár lehet jobb választás lenne. Technikai adatokat néztem, de azt meg nemtudom hogy melyik a jobb.
  • FlyHigh
    #37
    pixelnél láttam 7 körül, szerintem náluk ki is tudod próbálni.
  • FlyHigh
    #36
    SteelSeries 3H , szokásos steel minőség, de még belépőszintnek számít a PROFI füleseknél.
  • Falkon
    #35
    Kormány: DFGT
    Egér: X-718BK
    Mind a kettő tökéletes, én nem is annyira drágák.
  • Aquir
    #34
    jött is a joystick javítás/cserélés
  • Frayer
    #33
    com-64
    Nekem is ilyen volt.
    De ezek könnyen törnek ám, nagyon rideg a műanyag és gyenge a csatlakozási pontja. Verekedős játékokban, meg fociban könnyen szét lehet zúzni.
  • Aquir
    #32
    de rég volt
  • Terensz
    #31
    Sok-sok éven át használtam

  • kifli
    #30
    na ennyi vót a topik? behalt máris? :D
  • kifli
    #29
    valaki tud mondani jó kis mikrofonos fülest 6-7é-ért?
  • Czdano
    #28
    A4TECH X7es egerem van, abbol is 2500 dpi laseres verzio, mindenkinek ajánlani tudom csak. 1 év alatt semmi baja nem volt.
  • kifli
    #27
    énis g25 kormányt használok, majd veszek mellé egy g500 egeret, elég jó árban van és elég jó kis rágcsáló :)
  • Szoki333
    #26
    Nekem is G15ösöm van, teljesen jó, bár az oldalsó makrógombokat sosem használtam.. Mellesleg furcsa, mert sehol sem találom a neten ezt a billentyűzetet :S
  • dronkZero
    #25
    Úristen! Az egér használatához mennyire gíknek kell már lenni!?
  • sapkafej
    #24
    úristen! ehhez mennyire geeknek kell már lenni?
  • wander01
    #23
    ja topik ment fav-ba... végre nem faszom tipusonként meg márkánként kell keresgélni ezek után a szarok után. jöhet a többi stuff :D
  • wander01
    #22
    nekem G25 kormányom van, most lett 3 éves, és tökéletesen müködik, logitech foreva! mondjuk nem is szaggattam szét de kilométer annyi van benne mint a picsa :)) ja és G5 egér ofkorz. öcsém a G15+G5-re esküszik. jó anyagok na...
  • Voyager5
    #21
    Igen, ráadásul minden gomb makrózható, illetve tulképp 3 shift gomb van.
  • dronkZero
    #20
    Ja nostromo kurvajó cucc. Amit nem említettetek, az az, hogy minden egyes gomb programozható.

    Játékhoz fasza, melóhoz meg még sokkal durvább(AutoCADhez).
  • Petka
    #19
    Most a perifériák azok tulajdonképpen nem számítógép alkatrészek?
  • OrioN the S
    #18
    Nemreg valtam meg a billentyuzetemtol

    de most bevallalom ez a ketto kozul majd valamelyiket. eger meg nekem 8, mert altalaban 10-15k kozott nekem mindegyik megfelel.


  • Frayer
    #17
    Pontosan.
    Én quake arena-hoz használtam, abban is csak az Excessive+ használtam, főleg CTF módban.
    www.excessiveplus.net
    Az excessive+ módban hihetetlenül gyors a játék, van mikor szinte fénysebességgel száguldasz végig a pályán, van hogy egy jó ugrással az egyik végéből átszáguldasz a másik végébe, és nagyon nem mindegy az időzítés, pontosság, és a kényelem sem mellékes.

    Meg van hozzá egy razer egerem azt csá.

    Ez a cucc igazából ott használható ahol a WASD gombokat használnád, és még akkor is át kell szokni egy kicsit.

  • Aquir
    #16
    A kialakítás csak a bal kéznek megfelelő multifunkcionalitást hordoz. Láthatóak a felfestett nyilak is, és a billentyűk amiket az ujjak vesznek kezelésbe, a mutatóujjnak még görgője is van, a bal kéz tenyere a támasztón pihen, a hüvelykujj is kap néhány játékszert.
    Az egéré a jobbkéz.

  • edios
    #15
    na ez jól néz ki, de nekem kell az a vibration.

    xboxon azt szerettem legjobban, h érzem h nekiütközök vminek, lőnek stb.. csak aztán szétváltak az útjaink és most pótlék kell:D
  • edios
    #14
    gondolom wasd egér fps-ekhez ill egyebekhez. kiváltja a billentyűzetet, és akkor cs közben nézhetsz poreszt:D
  • MerlinW
    #13
    Ahogy nézem, megmarkolod, bal kéz hüvelykujj az analogon, jobb kéz ujjak a billentyűkön. A többit nem tudom, hogy éred el, mindenesetre szépnek szép:)
  • gfreak
    #12
    csatlakozom :D
  • gfreak
    #11
    a rezgés szerintem nem akkor fless hogy megérje a plusszköltséget...viszont egy jó Logitech ChillStream-et szereznék be...kényelmes, pontos, nem 'klattyog' idegesítően, ráadásul x360 kontrollerként kezeli minden, ezért nem is kell trükközni...a léghűtés kikapcsolható, így a reumától sem kell parázni ;) a DualAction2-met nem cseréltem volna le, ha a játékfejlesztők hajlandóak lennének nem x360 analógiájú kontrollereket is támogatni újra
  • n3whous3
    #10
    ebből nem tudom kinézni, hogy mi micsoda, hogy működik ez? :D
  • Solten
    #9
  • Frayer
    #8
    Nekem van egy ilyenem FPS játékokhoz.




    Kicsit kemények a gombjai.
    Be kell törni, hogy érzékenyebbek legyenek, sokat számít az ha erőlködés nélkül nagyon gyorsan és precízen egy pillanat alatt sikerül lenyomni a megfelelő gombokat.
    Amúgy meg egy nagyon kényelmes eszköz. Rengeteg funkció billenttyel.
  • n3whous3
    #7
    van razer topik is tuti meg az egeres topik is tuti inkább gamerek által látogatott, stb
  • Csirke4
    #6
    Biztos azért nyitott új totyikot mert egy átlagos egér az gamer egér.
    Gondolom ilyen Razer cuccokat akar ide összehordani (minden 1 helyen). :D
  • nonicks
    #5
  • n3whous3
    #4
    kormányok
    egér
    billentyűzetek

    hogy lehet ekkora láma topikot nyitni már nem azért? Itt egy halom keresnivalót kihagytál, nem csak elnézted a dolgot én úgy érzem...
  • edios
    #3
    én épp gamepadokkal szemezgetek.. néhány ropinál nem akarok többet rákölteni, viszont két analóg + rezgés mindenképp kell. szóval patthelyzet:D