12
  • pasi29uk
    #12
    Nekem a jégről a pingvin jutott eszembe
  • scs17
    #11
    milyen véletlen, nekem is xd
  • Nos
    #10
  • Nos
    #9
    Igen-igen kedves Epikurosz. Nekem is szinte szóról-szóra ez ugrik be, amikor arról olvasok, hogy egyre valószínűbb, hogy folyékony víz van az Enceladuson.
  • Epikurosz
    #8
    Nagy változtatásokra van szükség, és nem csak Magyarországon. Az elitünket teljes mértékben le kell cserélni, de ezt csak úgy lehet, ha csapás éri azokat a háttérben megbúvó pénzoligarchákat, akik a politikusokat és a széles közvéleményt különféle szennycsatornákon át manipulálják. Nem törvényszerű, hogy az emberiség háborsúkodással és különféle romboló tevékenységekkel fogllakozzon. Ez csak egy szűk oligarchia érdeke. Őket kell eltávolítani a politikai, gazdasági, pénzügyi és kulturális elitből. Nem lesz könnyű.
  • Szemjuel
    #7
    fura dolog ez... puskát mindenki tud csinálni, de marsjárót nem => több ember tud abból élni, hogy fegyvergyárnak dolgozik, mint a marsjárógyárnak :) a fegyverkezés valamilyen szinten elengedhetetlen.. az abba beleölt rengeteg milliárd dollár előfeltétele a fejlősének! már kérdés, hogy nagyobb egyensúly is lehetne az említett területekre költött dollárok arányában!
  • Ari18
    #6
    Mert abból nem élnek meg, a fegyverkezésből meg igen.
    Én is jobban örülnék, ha az űrkutatásra költenének...
  • Garrett27
    #5
    Csak azon tűnődöm, hogy mi lenne, ha csak az elmúlt egynéhány év, fegyverekre költött pénz mennyiségét az országok inkább Mars-járókba költötték volna, már mennyi mindent tudnánk a naprendszerünk bolygóiról, holdjairól...
  • Youri
    #4
    De ez tetszik.. A rendszerben majdnem minden bolygón kell lennie víznek, kisebb nagyobb mennyiségben, mivel a terület ahol keletkeztek ezek a bolygók, az közös..
    (Persze a gázbolygók kivételek)
    Inkább csak az a kérdés, hogy melyik bolygóra éri meg elmenni is azért a mennyiségű vízért.
  • GabiWong
    #3
    Majd suez felvásárolja azt is.
  • Epikurosz
    #2
    Közben meg kilopják alólunk itt a vizet. (elterelés ez az enceladuszi víz, én mondom)
  • Epikurosz
    #1
    Ott is?
    Már csak a marsi és a holdi vizet kell újrafelfedezni.