1575
  • BladeW
    #15
    Kik reagálnak érdekesen? Az AI vagy más játékosok? Nem attol szim valami, hogy milyen benne az AI. (Ami amugy az Arma2-ben még igyis mérföldekkel jobb mint más jatékokban)
  • Muttley
    #14
    Talán azért, mert a nácik esetén még jóindulattal sem beszélhetünk modern hadviselésről. Oroszok, Kínaiak (OF2), ja.
    Ahogy elnézem a boxshotot, az egész valahogy idézi az Infinity Ward kasszasikerét: MW 1-2. Hát jöjjön még sok hasonló. Szeretettel várom.
  • Evin
    #13
    Sőt, graw1-nél (talán a 2-nél is) totál más szövegek voltak, ráadásul más motor is van a játék alatt.
  • arty
    #12
    vajon a konzolos és pécés verzio most is eltér majd?

    a GRAW1 még hasonlo volt, bár pécén kicsit kidolgozottabb volt a kampány
    GRAW2 már konzolon volt sokkal jobban megcsinálva, a pc változat joformán egy gyors fércmunka benyomását keltette

    várom!
  • Piszkos  Fred
    #11
    Az ArmA-ban nekem a kissé érdekes mozgások, meg a mi viselkedése furák. Néha olyan képtelenül regálnak eseményekre hogy hihetetlen. Nincs tökéletes katonai szimulátor :D
  • Piszkos  Fred
    #10
    Vaszilij Blazsennij Székesegyház a háttérben...
    Azt veszem észre hogy 2006-2007ig a nácik voltak a főgonoszok a játékokban, most már egyre inkább átveszik a helyüket a ruszkik :D
    Kezd sablonossá válni már ez is.
  • Balumann
    #9
    Manapság ez a menő, hogy mindenre ráírják hogy szimulátor :D Nem szimulátor sem az Opf2, sem a GRAW-ok sem. Szimulátornak előfeltétele a jó találati rendszer, sérülések (lábon lövés esetén nincs futás, kezen lövés esetén rossz célzás, stb.), szabadon kihasználható pálya, ahol meg lehet tervezni az akciót, eszközöket kiválasztani, a helyzeteket úgy kell megoldani ahogy a valóságban oldanák meg, ha olyan a játék hogy járművek használata lehetséges, akkor azt is úgy csinálják meg, hogy realisztikusan lehessen használni. Még az ArmA is inkább csak taktikai szempontból nevezhető szimulátornak, az Opf2 már teljesen kiesik ebből (szörnyű találati rendszer még HC módban is, kihajlás hiánya, és borzasztó jármű irányítás ill realisztika.

    Egyébként mindegyik jó játék viszonylag, GRAW 1-2 -t én is nagyon szerettem (főleg coopban), OpF2 -t szintúgy (mostanában játszunk vele, szintén coopban, ma is) - bár korábban nem igazán kedveltem. Remélhetőleg ez a Future Soldier is jó lesz (bár örülnék neki, ha szimulátor lenne, de a future már ritkán jelent jót ilyen szempontból).
  • Muttley
    #8
    http://www.gamespot.com/pages/image_viewer/boxshot.php?pid=988969
  • Muttley
    #7
    Itt van nekijjjjje boxshot.

  • Zeller01
    #6
    gecc.. én meg most azt hallottam, hogy PC-re nem lesz! akkor viszont nincs ünnep!
    egyik legjobb játék a Ghost Recon Advanced Warfighter 2. mai napig nyomjuk a neten!
  • Piszkos  Fred
    #5
    Kb. annyi köze van a szimulátorhoz mint a OPF: Dragon Rising-nek :D
    És ha az szimulátor, akkor ez is.
    Egyébként nem tudom, de egy fokkal valósághűbb élményt nyújt mint a CoD. Persze nem fikázni akarom a CoDot, jó játék az is. De itt valahogy a lassabb, kissé taktikus játékmenet megadja a hangulatot. Még a HUD-ot is próbálták valósághűvé tenni ugye a kis kijelzővel a jobb szem előtt :D
    Azt viszont nem tudom, hogy a ballisztika milyen szerepet kap (ha kap egyáltalán).
    Maradjunk annyiban hogy 3:7 arányban szimulátor/árkád.
  • tigeroo
    #4
    oszt ebben mi a szimulátor?:DDDdddd

    annyi köze van a valósághoz mint a nintendós kacsalövöldözésnek a vadászathoz
  • Csirke4
    #3
    Kezitcsókolom, fullszimulátór mód van?
  • Piszkos  Fred
    #2
    ÚRISTEN LOL :C
    +fav ezerrel. Ha megmarad az eddigi félig szimulátor, félig árkád játékmenet, kiegészítve ilyen futurisztikus cuccokkal, ünnep lesz.
  • grebber
    #1
    A tegnapi napon végre befutott a UbiSoft nagy bejelentése, miszerint készül a Ghost Recon: Future Soldier. Az alkotást az idei esztendő végére várjuk a boltok polcaira, a nyáron pedig bétára számíthatunk, hogy a végeredmény teljes mértékben kedvezzen a rajongók kívánságainak. Tegnap azonban még vajmi kevés információnk volt a játékról, és bár ez sajnos nem azt jelenti, hogy ma okosabbak lennénk, de legalább az első teaser trailer, illetve a hivatalos platformválasztás már megérkezett.

    A múlt napon bekövetkező bejelentéskor egyedül az Xbox 360-as verziók érkezését vehettük biztosra - a Splinter Cell: Conviction ezen változatainak megvásárlói ugyanis egyenes utat kapnak a bétához - ám később egy hivatalos Twitter bejegyzésből megtudtuk, PC-re és PlayStation 3-ra is ellátogat a játék, sőt, az esti órákban a Nintendo Wii is szóba került, mint megjelenési platform. A játék tehát a jelen állás szerint minden valamit is érő rendszerre megérkezik, ám ne merüljünk mély álmodozásba, van itt nekünk még egy teaser trailerünk...

    ...amely sajnos nem mondd nekünk túl sokat. Azt már a bejelentéskor biztosra vehettük, hogy a Ghost Recon: Future Soldier a jövőben, futurisztikus fegyverekre és képzeletbeli konfliktusokra épít. A teaser tulajdonképpen ebben erősít meg minket, ám szóba kerül benne Oroszország, Afganisztán, de még Norvégia is többek között, így feltehetően egy újabb világméretű konfliktusba csöppenhetünk majd a program betöltése után. Mindez persze csak találgatás, ám ha a trailer után neked is lenne egy jó teóriád ezzel kapcsolatban, azt hozzászólás formájában nyugodtan oszd meg velünk.

    forrás + teaser Gamechannel