1575
  • ajem kisa
    #55
    Pedig de!:P
    Én amikor Gyöngyösön laktam rendszeresen azon nyomtam az xbox-os "korszakom"-ban! bibííí!
    Néccsak!:)
  • Evin
    #54
    Nálam most véletlen van egy Xbox1, és van hozzá GRAW1 is.
    Az más dolog, hogy nálam megfagy, de az a gép hibája.
  • arty
    #53
    xbox classicra nem jött ki graw, csak sima gr
  • ajem kisa
    #52
    A pc-n fps volt, de elvileg volt hozzá valami mod amivel tps-t lehetett varázsolni belőle (bár nemismerek senkit aki ezt kipróbálta volna)!:)
  • Muttley
    #51
    A GRAW 1 fps volt a GRAW 2 tps
    Xbox Classicon bizti
  • arty
    #50
    szerintem pécén csak fpsként lehetett játszani

    kicsit kavarog bennem a dolog, mert legutobb konzolon nyomtam végig a graw1-et :))
  • Muttley
    #49
    Utóbbit jobban komáznám.
    A GRAW 2 játszható volt PC-n First Person-ben?
  • arty
    #48
    lehet h csak konzolon lesz tps
    vagy lehet h csak opcionálisan lehet tps-ben is játszani

    ld. graw1-2
  • Muttley
    #47
    Nagyon úgy fest, h TPS lesz.
  • grebber
    #46
    Képek
  • arty
    #45
    "ebből videoból világosan látszik, hogy a GRAW ráncfelvarrott verziója lesz."

    egy introbol hogy lehet a játékra következtetni?

    amugy nagyon rendben van a kis video :)
  • Muttley
    #44
    Impozáns. Bár ebből videoból világosan látszik, hogy a GRAW ráncfelvarrott verziója lesz.
    Még mielőtt bárki becsokizna, hogy mekkora gépigénye lesz, a 2006-os GRAW-nak is olyan introja volt AKKOR, ami még mai is csont nélkül megállná a helyét. A gameplay video más volt és itt is más lesz.
  • Prince23
    #43
    új Videó
  • gyanusjanos
    #42
    <table width="100%" cellpadding="0" cellspacing="0" border="0" align=center><tr>
    <td class="left" nowrap><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tr><td nowrap></td><td>   </td><td nowrap></td><td nowrap></td></tr></table></td>
    <td class="left" nowrap> </td>
    </tr></table>
    </div>
    <div class="msg-text"><SPAN class=maskwindow><br><div style='padding: 5px 5px 5px 5px'><center><B>Sonajk</B> -Te biztos rályössz!!<BR></center><div STYLE='font-family: Arial; font-size: 12px; color: #F0F0F0; border:1px solid #aaaaaa;'><center> Hogy hogy nem írsz semmit?? Azt nem látom, hogy fent vagy de gondolom néha ránézel!!?? </div></center></div> </SPAN> <br>

  • grebber
    #41
    Gamestarban megjelent előzetes!

    Sajnos a béta csak azok számára lesz elérhető akik a Splinter Cell új részével rendelkeznek konzolon! :(
  • grebber
    #40
    Ubi oldalán van egy teaser és ott írják nyáron lesz multi béta!
  • Muttley
    #39
    Crysis, Ironman, Modern Warfare 2, Predator.
    Mindenből egy kicsi... Nagy fába vágják a fejszéjüket. Vagy nagyon jó lesz, vagy nagyon nem. Az előbbinek jobban örülnék.
  • Piszkos  Fred
    #38
    Szívdobogás detektor ismerős :S
  • grebber
    #37


    Ghost Recon: Future Soldier infómorzsák!

    A ubisoft elkottyantott néhány Future Soldier apróságot.

    A taktikai shooterek kedvelői bizonyára alig várják, hogy megjelenjen a Ghost Recon: Future Soldier. Dátumról egyelőre szó sincs, de azért néhány apróság már kiderült a következő Ghost Recon járékról.

    A Ghost Recon: Future Soldier - nevéhez híven - a jövőben játszódik. No nem kell mindjárt lézerpuskákra gondolni, de néhány futrisztikus kütyü érkezik majd. A láthatalanságot biztosító köpönyeg mellett, lehetőségünk lesz exo-skeletont magunkra húzni, így több felszerelést cipelhetünk. A játékmenet terén is újít a Future Soldier: a manapság divatos co-op kampány sem hiányozhat, és a kaszt alapú multiplayer sem. A felderítők tökéletesen álcázzák magukat, a mesterlövészek szívdobogás detektort használhatnak, a kommandósok vállán beépített rakétavető lesz.

    info: Gamestar
  • arty
    #36
    nekem a konzolos megvétel egyelőre esélyesebb :) (ubi sux, pláne ha az előző részhez hasonloan gagyi port jön pécére + ostoba védelem)
  • grebber
    #35
    Hát ha beválik az ubi új védelme akkor muszáj lesz!
    Lesz most úgyis sok game ezzel a védelemmel majd a csapatok próbálkozhatnak velük!
  • ajem kisa
    #34
    Akkor rendeljük meg most!:P
  • Balumann
    #33
    Én inkább a szimulátorokat kedvelem, de persze ezek is jók, főleg ha nem hagyják ki a coop módot belőlük :P
  • arty
    #32
    de azért egy wolfeinsteinnél "szimulátorabbak" ;)

    az én izlésemnek mindenesetre ezek a középen elhelyezkedő súterek felelnek meg a legjobban :)
  • Balumann
    #31
    Szimulátornak azt hívjuk, ami törekszik a lehetőségeken belül a valóságot leutánozni. Az Armed Assault épp ezért belefér, taktikai szempontból (hiszen a hadsereg kiképzőprogramjából lett elvileg átalakítva), fegyverrealisztikusság szempontból (minden fegyvernek egyéni szórás, erősség, hatótáv), viszonylag reálisabb sebzésrendszer (pl. ha lábon lőnek csak kúszni tud, ha kezen akkor rángat a fegyver, nehéz célozni), addonnal még el is lehet vérezni. AI irányító addonnal (grouplink, ace, stb.) még az AI is csoportokba szerveződve mozog, bekerít, nagyon kell taktikázni, összedolgozni, fedezékbe mozogni.

    A Ghost Recon részek maximum taktikai szempontból lehetnének szimulátorok, de ez azért nem elég ahhoz.
  • Yeltzin
    #30
    vagy lekorlátozzuk vizuális szimulációra
  • Piszkos  Fred
    #29
    Mondjuk, ha a szimulátort úgy vesszük hogy "a valósághű ábrázolásra a rendelkezésre álló eszközökkel legjobban törekvő program", akkor már jobban állunk.
  • Yeltzin
    #28
    éppen ezért nem lehet szimulátornak nevezni semmit ebben a műfajban
  • Piszkos  Fred
    #27
    Végülis :D
  • degenerator
    #26
    az ilyen szimulációt airsoftnak hívják.
  • Piszkos  Fred
    #25
    Akkor repszimhez is kéne elektromellény, meg autóshoz is, hiszen ott is felcsavarodhatsz egy fára bármelyik pillanatban...
    Mellesleg amíg járműszimeknél egy helyben ülsz, addig itt kéne egy rakás szenzor a testedre meg egy akkora szoba mint a fél ország hogy valósághűen mozoghass...
  • Yeltzin
    #24
    milyen szimulátorról beszéltek ti? az ott kezdődik, hogy adott egy valósághű beviteli eszköz

    repszim, autószim, motorszim létezik, mert gyártanak hozzájuk megfelelő kormányokat, joyokat, de amíg FPS-t egérrel játszol, az csak játék

    pisztoly, puska kell ide, ami lövésnél visszarúg, és elektrosokkoló homlokpánt, ami jelzi hogy eltaláltak :)
  • Csirke4
    #23
    Szép lassan visszatérünk a Doom1 értelmi szintjére. :C
    Még a végén a sok gomb megzavarja a felhasználók nyugalmi állapotát.
  • arty
    #22
    konkrétan melyik volt "szim" ? mert a graw1-2 nem. éshát graw1 idején hol voltak még a "konzolok" ?

    ;)
  • Prince23
    #21
    Future Soldier...ez már hivatalos
  • Piszkos  Fred
    #20
    Stop, de most akkor GR: Future Soldier lesz vagy FR: Predator? Régebben volt róla szó.
  • Prince23
    #19
    Ez sosem lesz szimulátor...sőt ez a rész már árkádosabb lesz a konzolok miatt.
    casualosodik szokták mondani, na ez megfelelő szó lesz a GRFS esetében
  • Piszkos  Fred
    #18
    De szerintem fejezzük be a vitát még mielőtt flém lenne belőle :D
    De ha tudunk majd viselkedni... felőlem folytathatjuk csak ne ragadtassuk el magunkat :D
  • Piszkos  Fred
    #17
    Az OFP 2 számomra üdítő színfolt volt, mert vége nem csak ruszkikat/terroristákat lehet halomra lőni.
  • Piszkos  Fred
    #16
    Nem mondtam egy szóval sem hogy valami gond lenne az armával, mai napig játszom úgy az eggyel, mint a kettővel. Csupán néha röhejes dolgok következnek be :D