1575
  • arty
    #95
    színtelenség :(
    posztapokaliptikus, lepusztult környezet :(

    amugy várós ;)
  • Prince23
    #94
  • Muttley
    #93
    Nehéz ebben a műfajban újat alkotni, s persze ízlés, korosztály, érdeklődés stb. függvénye.
    Én mégis úgy érzem a gameplay video alapján, hogy ötletes megoldásaik lesznek.

    - Kiemelten 1. helyen: Hip-hip-hurrá High-Tech Sniper smart bullets (csak el ne b.sszák Uborkáék a megvalósítást)
    - A kihajlások végre nem öszvér TPS+FPS, hanem hamisítatlan FPS érzés
    - A nano-ruha itt nekem hitelesebb, mint a Crysis 2-ben. KIcsit predatoros az egész.
    - Nem Debil Dezsőke módjára rohangálnak, hanem lassan közlekedve lopakodnak. (A mozgás mondjuk egy az egyben AW2)
    - Teccccc a szlogen "két lábon járó F-16" szlogen.
    - Jó az össz színhatás.
    - Ha van egy kis eszük (ami mostanában nem sok volt Ubiéknál) lesznek olyan pályák single-ben és multiban is, ahol az ellenségnek hasonló eszközeik lesznek és/ vagy külső okok miatt nem használhatóak a high-tech könnyítések.
  • Prince23
    #92
    Két új videó

    Az első ugyanaz, csak kb 1-2 perccel tovább tart a gameplay. az az Hent gameplay következik. + e3 trailer
  • wednes
    #91
    Nem tudom nekem vegyes érzéseim vannak. Az előző részeknél szükség volt a taktikázásra és a csapatmunkára. Ebben a videóban én nem látok ilyet, ami a Ghost Recon védjegye volt.

    A lopakodós résznél, csak végigsétál láthatatlanul semmitől nem kell tartania. Nincs az, hogy túl közel van akkor kiszúrják a kontúrját, vagy meghallják ahogy lépked. A kivégzések meg a szokásos benyomom a gombot és végignézem a scriptelt jelenetet, itt is a játék játszik helyettünk, ahogy sok UBI játéknál. A vége is egy scriptelt jelentet mikor elkapja a célszemélyt a többiek meg leszedik a 3 katonát. 1 gombos cselekvés.
    A lövöldözős rész meg gears of war-ra vagy vegas-ra hajaz. Egy rakás ellenség lődöz ránk, de simán megoldjuk a helyzetet és semmi extra dolgot nem teszünk csak kilőjük kilógó testrészeket úgy, hogy közbe 10-en lőnek felénk. És az se baj, ha eltalálnak. A drone mikor megsorozz gépágyúval, kifröccsen 2 liter vér, de megrázza magát és megy harcol tovább. Inkább az új SC-re meg a Vegas keverékére emlékeztet ez a játék, mint a régebbi Ghost Recon részekre.
    Persze ebből a videóból eddig jött ez le nekem. Elképzelhető, hogy változatosabb lesz meg lesz nehezítés is, keményebb jobban felszerelt ellenfelek stb. Bár UBI játék és nehezítés ez igazából elképzelhetetlen mostanában.
  • Muttley
    #90
    Na, ez viszont tecccc
    crysis 2 , CoD Black Ops után mindenképp' :)
    Kár, hogy csak jövőre.

  • wednes
    #89
    Ennél is azt lesz mint az új SC-nél az sem SC már. Ez se lesz Ghost Recon. Jobban hasonlít a Rainbox Six: Vegas-ra inkább a lövöldözős része. Elhiszem, hogy jó akciójáték lehet belőle, de ezekkel már tele a padlás.
  • grebber
    #88
    Nekem nagyon bejön a game.Most már végig kéne vinnem a AW2-öt végre
  • arty
    #87
    crysiszkodást nem jön be, de a part2 video nagyonis tetszik :)
  • grebber
    #86
    E3 Trailerek!
  • arty
    #85
    :((

    titkon reménykedtem h bukik, de akkor ennyi :(
  • ajem kisa
    #84
    Pont eztmondom, hogy az elöbbi linkben irják, hogy "kevés a lé..."!
    Szal ha a 16-25 éves korosztályt célozzák meg, mert ugye a konzolosok nyugaton kb. ezek jelentik a célközönséget, akkor mivel ha túl "bonyolult" lenne, akkor lehethogy az a korosztály átmenne kisebb rétegbe!
    Szóval deficit lehet belőle pikk-pakk (a másik arányhoz képest)!
    De kérdem én, meddig fog csak a látványramenni a dolog még?
    "Húúúdefaxa, szétlöttem a fát, láttad mennyi háncs+gyujtós lett belőle? gyáááááá...!"
    Ménem lehet a mi seggünket is kinyalni rendesen?
    Mikor lesz egy jó gém ami nemlesz 5h alatt végigtolva, és agyalni kell rajta, óvatosba menni...ha ez a gém is ilyen lesz (qrvára remélem, hogy nem), akkor kinem lesz qrva?
    (már a kod 7-hez nemis fűzök reményeket, és lassan már játékokkal sem fogok játszani, hanem veszek egy barett.50-et és megyek afganisztánba személyesen...aztán osztom az észt, ott nemlesz respawn! :D
    Faxom nincs egy zsiletpengétek kölcsön?
  • Prince23
    #83
    A faszt nem, SCC-ből már majdnem 2 millió pédányt adtak el, naná, hogy a legtöbb boxon kelt el. :D 2.5 millióig nincs megállás, év végéig.
  • ajem kisa
    #82
    De szegényeknek nincs miből hypolniuk, biztos azért!

    Arty: mielött majd lecseréled a nyárigumit, akkor nedobd el, hanem égessük el az ubiék elött, és éhségsztrájkolunk is egyben karácsony napján!
    Jólhangzik nem? Ki akar karácsonykor a családjával lenni?
    Vagy pucérmaratonozzunk!
  • arty
    #81
    ubi lesz a következő közutálat-hullám célpontja - és ezesetben is lesz miért: barbár drm, használt-játék ellehetetlenités (azaz a fő bevételforrásukat, a konzolosokat akarják fejberugni, mert ez ott jellemző), elbaszott franchisek(splinter, graw(?)) ...

    :(
  • Muttley
    #80
    Nem értünk egyet. De ez nem is baj. :)
    Az MW2 azért lett kasszasiker, mert a CoD4 MW (akárki akármit mond) nagyon egyedi hangulattal, látvánnyal készült és durvajó lett + óriási hype volt előtte.
    Az UBI kezdi nagyon lejáratni magát ezzel a francia Guillemot fütyivel az élen. (SH5, AC2, Settlers7, ami így hirtelen beugrott.)
    Itt a recept az lenne: 1-2 hetente új hírek, képek, havonta demok, egyszóval hype ezerrel (mint az MW2 előtt is)
    Karácsony előtt, ha ügyesek, hatalmasat szakíthatnának.
    DE ők nem ügyesek.
    Inkább szánalmasok.
    Egyetlenegy pozitívum, hogy legalább őszintén megmondták a frankót és nem ködösítettek.
  • ajem kisa
    #79
    Asszem ezis közrejátszik, hogy szélesebb legyen a vásárlókör! Faxom!:s
    Annyira szeretem, hogy sok cég keres xy milliárd dollárt, vagy mindegy, és a köv. negyedév pedig kevesebb, és nekik mennyire nehéz az élet...pfff!
    Mindent a krízisre fognak, de kiványcsivagyok, hogy a nyereséggel mi a faxt csinálnak? Me' az oké, hogy "fejlesztenek" a grafikára, meghogy luxusautókkal járnak a főnökök...deha nem keresi a mexokott bevételt, vagy többet, akkor mi xopunk...ááá, minydjárt elköltözök indiába egy faluba, aztán soha nemülök gép elé, nemis akarok hallani világgazdaságról, meg modernizációról...meg a "nehézéletüeknek" a csóri x milliárdos bevételéről!
    Ubi (is) sux!
    Köcsög franciááák!
  • Prince23
    #78
    Pedig casual rétegnek szánt gamma lesz, ergó ebből már nem lesz rétegjáték. mindenkinek szólni fog...pont mint a SCC. Így a hűséges GR fanok biztosan csalódni fognak, mint én a SC-nél, de attól még szeretem a gémet, mert játszatja magát.
  • ajem kisa
    #77
    Énis félek ettől, nemlennejó, hogyha ezis arra a sorsra jutna mint a szplitercell!
    Azt is elqrvásították az előzőekhez képest!:(
    Mindenesetre nemveszem meg egyből, megvárom a videókat+ a kritikákat, véleményeket...
  • arty
    #76
    ha meg elkodosítják, akkor végülis mind1 mikor jön ki, tőlem akár sohanapján is lehet megjelenése ilyen GRAW-nak :)
  • Prince23
    #75
    Hát igen. A CoD szétverné (akár treyarch, akár nem) az új Ghostot mint a pinty. De a mostani ghost most már mindenkinek fog szólni, nem lesz rétegjáték, mert könnyítenek rajta orbitálisan. Rossz időzétés lett volna, főleg ősszel kiadni. Ez így van rendjén, meg lehet érteni őket.
  • ajem kisa
    #74
    Aztabetyár mindenségit neki!
    Személyszerint a kodot nemvárom, azt lekakkantom az 5-6 gyenge mivolta miatt, a grfs-t viszont az egyik legjobban várt gém lett volna idén!
    Namindegy, majd veszek addig egy gameboy-t aztán zeldázok addig!

    Azpedig nemujdonság, hogy egy kiadó eltolja a megjelenési dátumot a másik gém miatt! Ilyen az üzlet, biztos te sem kockáztatnád a cuccodat egy konkurencia miatt...De lehethogy nem, de nekik biztosan megvan az üzletpolitikájuk, és ezellen nemfogunk tudni mit csinálni, mégha autógumikat is égetünk a zubi elött!
    Mondjuk az eredmény ugyanaz, megint mi xopunk (illetve az aki megveszi majd, mert aki letölti annak qkváranincs joga szerintem itélkezni, sem ...blablabla...)!:)
  • arty
    #73
    :((((
  • Muttley
    #72
    Magánvélemény: - csak saját felelősségre

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem azéééé van halasztás, mert dolgoznak a szebb, jobb dolgokon. Aszongya UbiVezér: "verikompötitivinvájörment" Magyarul: durván csokis lett gatya az akkortájt kijövő CoD: Black OPS-tól. Gratulálok, .dióták! Ez olyan, mintha egy sportoló azért nem indulna, meeeeeeee erős a mezőny...
  • Muttley
    #71
    HALASZTÁS 2011 Q1 - üzleti megfontolás, mi meg várunk...
  • arty
    #70
    pl kapsz a pofádba egy 1:1 konzolportot, ami netán épp TPS ?

    esetleg így "érinthet"... ;)
  • grebber
    #69
    Hol érdekel a konzol engem? PC-ről van szó legalábbis pc-s topikba én arról szoktam beszélni!
  • arty
    #68
    én örülnék az egységesítésnek ... akkor vehetném pécére és multizhatnék vele :) (mert boxon fizetni kellene a multiért, azt meg nanemár)
  • Muttley
    #67
    Egy talán ésszerű dologban bízom. Ha High-Tech fegyverek + hangsúlyt adtak a heartbeat-sensor-nak, akkor FPS. HBS kijelző olvasása nehézkes TPS-ben. :) + a fegyverek helyett a karakter kapna nagyobb hangsúlyt. Lsd. SCC.
    Legyen csak FPS. :)
    Szeretnék úgy meglepődni, mint 4 éve az EA-Criterion féle Black debütálásakor. :)
  • Evin
    #66
    Ez igaz, de most kérdéses, hogy ugyanazok fejlesztik konzolra, mint pc-re, illetve port lesz-e egyáltalán. Mert a GRAW idejében külön csapat volt, külön motorral, ezért volt konzolon tps nézet, pc-n meg nem.
  • arty
    #65
    mert konzolon TPS is volt és kitudja milyen lesz ez a mostani port?
  • grebber
    #64
    Előző is fps volt ez miért lenne más?
  • Muttley
    #63
    A belső nézet vajh elírás
    vagy tényleg FPS lesz?
  • grebber
    #62
    Gamekapocs előzetese!
  • Prince23
    #61
    trükkök az első élőszereplős trélrében
  • grebber
    #60
    Gamestarban megjelent kérdezz felelek

  • ajem kisa
    #59
    #43
    #46
  • Muttley
    #58
    3 napja...

    Gyönyörű szép DEMO, de még mindig nem gameplay video

    Kis dumával a háttérben:

    Szöveges, képes INTRO
  • arty
    #57
    holy shit, tényleg :))
  • Muttley
    #56
    Ezt Buktad :-)
    Fogadsz velünk?