1575
  • ajem kisa
    #175
    Metro, préj egy fos volt, meg nem is egy kategória! Mégha a 2 is kijön...engem az sem érdekelne ha a préj megint 10évig csinálná!:P
  • Muttley
    #174
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem mondom, h a r.hadt k anyjukat UBIéknak, mert nem beszélünk csúnyán :)

    hadd találjam ki a stratégiájukat .)
    jön okt-nov a BF3 & MW3
    olyan csokis tőlük a gatya, h az egész Nestlé gyár készlete lófütty ahhoz képest
    majd remegő tekintettel okulnak az aratásból
    és jövő év elején kiadják..
    JAJ-DE-NEEEEEEEM-NEM
    hisz' a tájt jön Metro: the Last Light
    - megint pá hónap halogatás -
    már éppen majdnem kiadnák, mikor beköszönt Sniper Elite 2, ezért megint
    sebeiket nyalogatják, felocsúdnak és kijön a Prey 2 ezért újra
    és ez így megy 2020-ig :)
    Közben 2015-ben kijön az Xbox 720, meg a PS4
    és még mindig nem adták ki, meeeeeee húúúúúú de félelmetes too competitive business environment :)

    Éljen Ubisoft
  • arty
    #173
    tragédia :DDD
  • ajem kisa
    #172
    2012 év eleje...
  • ajem kisa
    #171
    És megkapták az E3-on a "G4TV has nominated GRFS as Best of E3 '11...outstanding job GRFS team!"-et is! Nabakker...de mikoooooooor?:D
  • ajem kisa
    #170
    Remélem, hogy még idén kiadják, és adni fogják egy 6-os ásványvíz mellé is, de legalább egy heripotter köpenyt a játék mellé!
    Most sem esett még szó a megjelenési dátumról?
    Fb-on kiraktak az oldalukra 8 képet hajnalban, de azok a karikák a fegyeverek körül...(vasember2-ben voltak ilyen "belső nézetek)!
    Legyen amúgy nembánom, de nemhalmoznak el infóval az év elejétől!
  • Muttley
    #169

    durva jó lenne, ha már kiadnák végre :)
  • tutituti
    #168
    Na ki esett le a székről az E3 bemutató miatt?
  • ajem kisa
    #167
    "Ghost Recon
    Ghosts! GRFS rendevous at E3 2011...end communication"
  • ajem kisa
    #166
    Angolul
  • ajem kisa
    #165
    Nyáron béta! De miből!?:D pff
  • Muttley
    #164
    vaklárma, szokás szerint
    majd jövőre
    ha adott hónapban épp nem adnak ki játékot
    talán
  • arty
    #163
    zseniális... eddig paráztak bfbc2-től, codX-től, most hogy mindkettő jön ősszel, kitolják a sajátjukat is harmadiknak :DDD
  • ajem kisa
    #162
    Ujra kirakták!:D
  • Muttley
    #161
    lesz, ja
    napsütés :)
  • ajem kisa
    #160
    Akkor igencsak jó a reklám kampány!:D
  • Novotsik
    #159
    márc 10.-től lesz
  • Muttley
    #158
    +1
    mind3-ban detto

    #155: új konzolra nincs warez
    még
  • grebber
    #157
    Hawx 2 5ft-ért sem kéne. Recon-t inkább megveszem majd ha nem lesz warez.
  • Prince23
    #156
    Meg kell várni a steam akciókat. és beszerzed max 15 euróért a HAWX 2-őt pl.
  • grebber
    #155
    Hát már sikerült egy jó védelmet alkotniuk ez valamicskét dob majd a büdzsén!
    Ha a HAWX2 védelme lesz rajta akkor idén pc-sek (warezosok) nem igen fognak ubisoftos játékkal játszani idén.Max ha vesznek konzolt warezra!
  • arty
    #154
    egyébként kiváncsi lennék egy felmérésre, a mai codosok hány százaléka ismeri/játszotta egyáltalán a GR-t? szvsz ha fele, akkor sokat mondok, ráadásul az évente jelentkező szériáról nehéz lerángatni a "rajongókat" - igy onnan én nem várnék nagy eladásokat

    aztán itt vannak a régi GR rajongók. nekik az egyszerüsítések/változtatások csapják majd ki a biztosítékot és talán meg se veszik...

    és végül: az idei őszi/karácsonyi szezonban már nem csak egy cod lesz az ellenfél, de a battlefield3 is akkorra van bejelentve... ubi gondolkodhat egy 2012-es tavaszi csusztatáson :)))

    :(((
  • arty
    #153
    érthető az ubisoft félelme: crysis-t/codot csinálnak a ghost reconból, ergo a crysissal/coddal kell megküzdenie :(

    idióták :( ahelyett hogy a tuti bevételt (bejáratott név, játékmenet) vállalnák, 25 millios eladásos codkillert vizionálnak.

    bukjanak bele.
  • DemonHunterW
    #152
    Ghost Recon: Future Soldier előzetes!
  • arty
    #151
    lehet a bétát tolták el decemberre :D
  • ajem kisa
    #150
    Mégjobb!:@

  • The Protector
    #149
    XD
    Kínomban röhögök.
  • ajem kisa
    #148
    Uccsó infó dec.08...pfff
  • Muttley
    #147
    jó a január 25
    crysis 2 és Bulletstorm DEMO-t keresel
  • Muttley
    #146
    ÓÓÓÓÓ, tényleg :) bár egy picit tartok tőle.. de tervbe van véve az is :)
    142: Kexboxra és PiSi3-ra tuti lesz ;)
  • The Protector
    #145
    Nekem most a true Crime hong kong a nagyon várós.

    Gyerekek mekkorát koppantam az elmúlt napokban.Kvára vártam a 25.-ik-ét:)Már gyúrtam a fable 3-ra meg a bulletstormra, csináltam helyet a vinyómon.Erre basszus észrevettem h nem jan 25 hanem február 25-ik én jönnek a cuccok.Az kevert meg h melóhelyen a szobákat foglaltam le febr 25-re és azt hittem h már február van,vagyis összekavarta az időérzékemet.
  • grebber
    #144
    MGS: Rising körül nagyon nagy a csend no meg persze hogy valóban lesz-e pc-re :(
  • arty
    #143
    +Homefront
  • Muttley
    #142
    O.K. legyen úgy :)
    akkor - nekem és körülöttem sokaknak - amennyire bejött az MW2, annyira nem a CoDBO. biztos rossz helyen mozgok ;)

    sebaj. amíg UBI bénázik, addig Crysis 2, OF: Red River és MGS: Rising :)

  • The Protector
    #141
    a cod bo minden idők legkeresetteb "szórakoztató elektronikai eszköze" lett a világnak.ronggyá verte az mw2-őt.

    Nekem ez a game nagyon várós és eredetiben venném meg szal a warez nem érdekel.
    Régen az UBI volt a kedvenc kiaóm mert csak minőséget adott ki.Most meg a vicc kategória.
  • Muttley
    #140
    a CoD BO-t a neve vitte el, ha elvitte
    nálam a p.csába.. :)
    és úgy tudom közelébe sem ért az MW2 eladott mennyiségének
    ACB-nek nem tudom az értékesítési számait, de azt tudom, h én méééé nem vettem meg az AC2 mellé
    tök ugyanaz, mint az AC2, s ami újítást tettek bele az nálam pont az Assassin jelleg lényegét szexuálta széjjel
    multi van benne - éééés? :)
    UBI nem muzsikál túl jól mostanában :/
  • grebber
    #139
    Nem volt hiba a Cod tarolt szokásához híven!

    Nekem végül is mindegy mikor jön hiszen a warezt nem igen tudják törni :( HawX 2 sem megy azóta.Majd az AC B-vel még próbálkozhatnak,de úgy tűnik Ubi ezt jól megcsinálta.
  • Muttley
    #138
    még semmi biztosat nem tudunk, de a gamespot is Q4-re írja, úgyhogy gyanús
    KEZDENEK UBORKÁÉK BAROMI UNALMASOK lenni
    2010 novemberéről volt szó először - erre besz.rtak CoD BO-tól. mint tudjuk hiba volt..
    2011 áprilist rebesgettek még tavaly - viszont március 22-én jön a Crysis 2, ami kb nagyon hasonló minden tekintetben a Future Soldier-hez, kivéve h az FPS - és most sztem meg ATTÓL SZ.RTAK BE
    2011 novemberében meg 3 NAGYÁGYÚ várható: MW3, BF3, ACM - akkóóóóó meg attól fogják össze-vissza sz.rni magukat

    jó lenne máááá, h ha magukkal foglalkoznának és csinálnának egy disznóZSÍR játékot. nem állandóan peluscsere

    lehet, hogy olyan lesz ez is mint az Oblivion, vagy a Duke Nukem... :)
  • The Protector
    #137
    ne haragudjatok az indulatért,ezt a gamet várom a legjobban az összes közül

    A JÓ KURVA ÉDES ANYJUKAT EZEKNEK A RETKES BUZERÁNSOKNAK.HA ENNYIT HALASZTJÁK AKKOR AJÁNLOM HOGY HIBÁTLAN LEGYEN ÉS MÉG SZARNI IS LEHESSEN A JÁTÉKBAN.
  • ajem kisa
    #136
    Febr.9 volt az uccsó dátum a zavvi-n, készen voltam a rendelés gombon, erre...ááá!