1575
  • Muttley
    #295
    a graf távol van a 2012-es színvonaltól, de ha csak ennyi lenne
    nagyobb baj ennél, h nem nagyon van hangulata a játéknak
    te high-tech vagy az ellenség meg kőkorszaki
    SZIM-hez nem kell zene, de ez nem SZIM
    sok helyen érezni a CoD hatást, oda viszont kellene a szituhoz illő heroikus zene és ikonikus karakterépítés - ez sincs :)
    magyarul se ez, se az = olyan semmilyen :o)
    a helyszínek eredeti zöldes fekete árnyalatát is jó lenne, ha visszahoznák
  • ajem kisa
    #294

    (bocs a dupla postért!)
  • ajem kisa
    #293
    Engolosoknak...
  • Shep
    #292
    Hát nem tudom, ez alapján úgy fest, hogy kihívás a játékban max konzolon lesz a gamepados célzás miatt :) Az egész olyan, mintha valaki benyomna minden létező csítet a CS-ben és ledarálna mindenkit.
  • ajem kisa
    #291
    Óén már nem merek semmit sem írni a megjelenésig, kivárom a bétát box-ra és aztán talán...!:D
  • grebber
    #290
    Grafikán kívül minden más egész jó!
    Bár az ellenfél lassított összeesése nem igen tetszik!
  • ajem kisa
    #289

  • mester1987
    #288
    Nameg, hogy vajon megint Mitchell-t irányíthajuk-e?
  • mester1987
    #287
    Nem tudjátok, hogy TPS lesz vagy hagyják PC-n vajon az FPS stílust?!
  • grebber
    #286
    Hát igen sokszor én is belegondolok ha ezeket közszemlére teszik hol járhat valóban a technológia amit nem tesznek közszemlére! Belegondolni és félelmetes!
  • ajem kisa
    #285
    Videó dátuma? Kitudja mennyi ember mellett mentünk el eddig?:)
  • tutituti
    #284
    Hál istennek.
    Végre egy jó taktikai tps.nem csak az eszetlen hentelés.Felüdülés lesz kicsit!
  • DarkSector
    #283
    Nah I Am Alive-nek én is örülnék, de ez a Soldier nem tetszik..
  • grebber
    #282
    Mi van ubinál nem megy a szekér kell a mocskos warezesek alamizsnája is.
    Remélem I Am alive-nál is ez lesz!
  • Prince23
    #281
    Megtört a jég - PC-re is megjelenik
  • LasDen #280
    oké ez tök jó...ennek örülök...:D
    am a multi f2p az mikor jön???
  • ajem kisa
    #279
    1:25-től érdekes!:)
  • gosumofo
    #278
    mégis jön PC-re, kicsit később mint konzolra

    http://www.gamershell.com/companies/ubisoft/945004.html
  • ajem kisa
    #277
    Nekem elég gagyi hatása van, olyan pl. mintha wii-n lenne, de a stratégia+csapatjáték a hangsúly! Én küldöldön vagyok, itt elérhető a béta, de periódikusan volt nyitva a szerverük. Azóta (~2hete) nempróbáltam, lehet, hogy azóta más országoknak is nyitott, mindenesetre késöbb mindenhol elérhető lesz!
    Egyébként semmi köze nincs a graw-okhoz szerintem, max emlékeztet rá, de ez egy szintén rangok, perkek, stb. dolgokra épülő játék. Van alapból 3csoport, sznályper, assault meg endzsályner, mindegyiknek van saját rangja, bármelyikkel mehetsz játszani, de 3külön karakter fejleszthető!
    Nemjutottam el még a 2.rangig sem, mert nemsikerült a meccs végéig sem eljutni, és bug is volt rendesen...
    Egyébként tényleg ingyenes, bár lesz vásárolható cucc is, gondolom a fejlesztések, és opciók...blablabla, lehet, hogy ez lesz a jobban kifizetődő dolog lesz mint a future soldier pc-re kiadása, bár én megvettem volna egyből pc-re, deeee...
  • DarkSector
    #276
    THX regeltem most várjak kulcsra?
  • Shep
    #275
    http://ghostrecononline.uk.ubi.com/
  • DarkSector
    #274
    Hol is elérhető ez a beta? :P
  • Muttley
    #273
    mennyire lett a beta
    azonos v. más
    mint az eddigi advanced warfighter részek?
  • ajem kisa
    #272
    Én kipróbáltam az online-t béta állapotban, lejjebb írtam pár sort is róla. Szerintem jólesz, de a legfontosabb benne a csapatjáték, mert a ffa az itt nemfog menni! A grafika elmegy, meg leis kullantantom ha a meccsek jóklesznek!
  • DarkSector
    #271
    Jah az I am Alive után ez is!

    Most asszem megelégelték a warez-t, félek ez az Assassin Creed volt PC-re az uccsó...:S
  • LasDen #270
    próbálja megmagyarázni utólag, de már hiába...ha jó lesz ez az online akkor nekem megfelel...persze jó lett volna singlet is tolni, de ez van...az Iam alive miatt jobban fáj a szívem...:D
  • mester1987
    #269
    Itt a teljes hír :(
  • LasDen #268
    Caboose hozta a hírt, hogy a Ghost Recon: Future Soldier csak konzolra fog megjelenni, és a PC-sek majd a Ghost Recon Online-t kapják. Ez ingyenes lesz, de nem lesz benne egyjátékos mód.
    Sébastien Arnoult, a Ghost Recon Online producere nyilatkozott a PC Gamernek:

    "A tartalom nagy részét ingyen tesszük elérhetővé, mert nincs belépő. A felhasználóknak, akik a Pirate Bayről szerzik be a játékokat, azt mondtuk: "Jól van, csak tessék. Ezt kértétek. Hallgattunk rátok -- ezt a játékélményt adjuk nektek. Könnyű letölteni, nincs DRM, ami elrontaná az élményt."

    "Amikor elkezdtük a Ghost Recon Online-t, akkor a Ghost Recon: Future Soldierön gondolkodtunk; hogy legyen valami, a megszokott módon, komoly fejlesztés nélkül portolva, mert tudjuk, hogy a fogyasztóinknak a 95%-a le fogja kalózkodni a játékot. Így azt mondtuk, rendben, változtatnunk kell. Alkalmazkodnunk kell, élnünk kell a lehetőséggel, ahelyett, hogy eltaszítjuk. Ez a fő elgondolás áll a Ghost Recon Online és amögött, hogy ezt az utat választottuk."
  • ajem kisa
    #267
    Biztosmegrendelem...(hogyisne! Kit érdekel?:D)!
  • ajem kisa
    #266
    *Még nem! De csapatban jólenne!
  • arty
    #265
    nnna, akkor ezzel se kell foglalkozni :))
  • ajem kisa
    #264
    Na nemrég ujraraktam a rendszert és ezt a gr online-t is, és most sikerült bejutni a szerójukra!
    Elég jó is lenne ha nemlenne ekkora késés és lagg is, bár a napokban volt egy kisebb javítás és jobb lett, bár nemsikerült a meccs végéig maradni mert kidob a lobbyba! Mondjuk bétáról van szó, így nemcsoda, van egy jó dolog ami tetszik nagyon benne, az amikor ha a közelben van egy társam azt egy vonallal jelzi (a 2-3-4-5-6 csapattárs között), így nemkell megfordulni, hogy tudd! Így szerintem jobban látható, hogy ki mit véd, tud-e fedezni, vagy épp feléd ment az emeletre (azt a térképen nemlátni) stb.!
    Viszont ez csapatoknak ideális, akik össze is tudnak dolgozni, mert ez a csapatszellem inkább sorozatos kod ffa,tdm mészárlás! Mindenki a feje után megy...senki nemvéd senkit! Csak előre (tisztelet a kivételnek!)!:)
    Szóval jólenne ez, csakhát csapatban, mert rengeteg olyan opció van, amit csak a többi csapattárssal lehet kihasználni ésszel!
    Meg annyi időm nemvolt megtanulni, hogy milyen opciók és melyik gomb mit csinál és mikor, vásárlás és a többi, mivel nemjutottam a meccs végéig a 6alkalomból 6x! Annyit hozzáteszek, hogy a netem a vidéki netkiépítés miatt elég ratyi, de már(!!!) 2mb-os legalább, de az 1mb-os nettel nemvoltak ilyen pingjeim, késéseim a kodokban vagy a graw1-2-ben sem mint most ezzel a bétával és 2megás nettel! Van mit javítaniuk az tény, bár az egyik moderátor állandóan azzal jön, hogy a tűzfalam a kula! Lehet, hogy kula, de kikapcsolva is ua a reakcio!:)
    Mindegy, ezzel várni kell még, de amúgy sem nyitott minden országban, csak pár ország tud csatlakozni még! De írták, hogy mindenhol elérhető lesz!
  • tutituti
    #263
    2 db megy sorsolásra,tehát...de nek került semmibe.ennyit megér.
  • ajem kisa
    #262
    Köszi, akkor gudlákk!:)
    Nekem be sem tölti, csak a fészbukon jött az infó!:S
    Ezt a pólót lehet venni az ubi oldalán is asszem ~15€-ért volt legutóbb!
    Ezt hordták az E3-on is az ubisok!
  • tutituti
    #261
    na,csak bejutottam,egyik topikban(oda irányít) beírod a nicknevedet(amivel regisztráltál) és kisorsolnak pólókat,eddig 2 oldalnyi hsz van,ami eléggé lóf*sz mennyiség,tehát esély még van.
    Ezt a pólót lehet nyerni:


    És ide tolod a nevedet(regisztráció kurva lassú)
    http://www.ghostrecon.net/forums/index.php?showtopic=57676&st=15&gopid=580269&#entry580269
  • ajem kisa
    #260
    GRFS pólót lehet nyerni/kapni!
    Nekem baromi lassan jön be az oldal és időtúllépés miatt nemtom megmondani, hogy mit és hogyan!:D
    Ha valakinek betölti rendesen, akkor meséljen lécci!:)
  • tutituti
    #259
    PC-s doboz.fckyeah!
  • ajem kisa
    #258
    Semmi komoly, csak a borítók a lényeg!;) Kisebb megnyugvás ha már ő mutatja!
  • ajem kisa
    #257
    Ubis filmek!? Ghost Recon is! Elkurvul a világ!:)
  • ajem kisa
    #256
    Nincs mit mesélnem róla, 3h-n sz*arakodtam, hogy betudjak lépni, egy moderátorszerű taggal cseteltem, hogy miért nemtudok belépni mikor online a szeró (ma csak 18h-00h-ig) és "failed connect...blablabla"!
    A ubi faq szerint valami tört verziós ubi termék miatt lehet ez, írjak a juplélyéknek ezügyben!
    A csávó meg amennyire sok dolga volt a hibákkal és a cirka 2k emberrel, örültem, hogy legalább megpróbált segíteni, de hiába, nemtudtam a szeróra bejutni emiatt az üzenet miatt!:D
    Szoval feladtam, majd ha egyszer működni fog egy ingyenes játék is normálisan a béta után, akkor ujratesztelem, de jutubos videók után nem is vagyok biztos benne, hogy érdekel-e engem a GRO!:D