1575
  • DarkSector
    #575
    A vidi végén nincs pc dobozkép, csak egy pc-s logo, azt hittem only digit.
  • grebber
    #574
    Nem tudom honnan szedted de dobozos lesz!Raklap helyen már előrendelhető!
  • DarkSector
    #573
    fasza

    WTF pc-re nem lesz dobozos?????
  • Prince23
    #572
    Új videó:



    :)
  • arty
    #571
    és ebből mennyi lesz a GRAW3 játékosoknál? 2? két ember miatt szerinted érdemes lesz az ubinak pécén is támogatni? szvsz kizárt... szerintem boxra is felesleges, de ez a magánvéleményem.
  • DarkSector
    #570
    Igen vannak tervek, de hogy az Ubifos használatbaveszi-e pc-n azt nem tudni. :)

    Oks ja véleményt úgy érdemes, én is csak mint BETA állapot tudtam véleményezni. :)
  • gstup
    #569
    Dehogynem! :) Vagyis remélem! :) http://www.gamestar.hu/kinect-klont-keszit-pc-re-az-asus.html

    "Ez a játék úgymond a TPS-ek BF-je...:D" Ezt adom! :) A másik.Megvárom,megszerzem,kipróbálom és majd utána mondok egy véleményt.
  • DarkSector
    #568
    Persze PC-n nem lesz kinekt tudtommal, de a parancsok megmaradnak illetve ficsörök.
  • mester1987
    #567
    Az úgy komoly
  • DarkSector
    #566
    A parancsok gondjaira legyen elég annyi hogy ez erőssen kiaknázza a kinect-et, szóval lesz mit parancsolgatni majd...
  • DarkSector
    #565
    Ja hát azt majd a single-ben kiderül, szóval arról nem tudhatod milyen vagyis ne úgy írd hogy TÖBB volt, mivel még nem tudja senki hogy mik vannak a véglegesben! :)
  • mester1987
    #564
    Másnak lehet decryptálva jön le mire térek ki, de ha visszaolvasod akkor összeáll az a kép :)
  • DarkSector
    #563
    Naná mivel a TPS FPS közt mindösszesen EGY eltérés van a nézőpont!!!
    Semmi több eltérés nincs taktikai lehetőségekben ugyanazt meg lehet oldani.
    Annyiból zsírabb egy tps hogy akkor is kilátsz pl egy fedezékből ha te nem is hajolsz ki...
    ennyi az eltérés.
  • mester1987
    #562
    Csapatirányításra írtam még mindig a testreszabhatóságot.

    Találkapont, Fedezés, Követés...és még sok.
  • mester1987
    #561
    Nem tudom hogy oldják majd meg, az akkori FPS-ben szerintem jó lett, de TPS-be is bele lehet építeni :)
  • DarkSector
    #560
    Miaz hogy több testreszabhatóság???
    Ne viccelj velem, mihez képest több? te nem láttad ezekszerint hogy ebben a részben milyen részletes beállítások vannak...láttadmár a menüt???
  • DarkSector
    #559
    Jó ez csak nekem sok, nem baj hogy benne van.
  • mester1987
    #558
    Volt találkapont és több testreszabhatóság.
  • mester1987
    #557
    Pedig az AW 1-2-ben jól működött! Taktikai térképen tökéletesen működött. Egy rossz panaszom nem volt rá.
  • DarkSector
    #556
    Ez multi videó.
    A single-módban benne van a taktik, szerintem túl sok is.
    Én ezt a irányitsál egy osztagot parancsokkal utálom nekem még sok is.

    Mint Mass Effect vagy Binary Domain.
  • DarkSector
    #555
    Mozgás animáció érdekes igen.
    Mert végre egy játék amiben iszonyat szuper animáció van!
    Egyszerűen tök élethű.
    Majd ha kipróbálod meglátod.

    Valóban a fedezékrendszerről mindenkinek a GeoW jut eszébe holott sokkal előbb létezett már.

    Valamint az fps célzás ha nem illik bele, akkor OPCIONÁLIS vagyis nem kötelező használnod, egyszerűen ne nyomd meg a gombot....
  • mester1987
    #554
    Én ha Tom Clancy's fémjelzett játékot látok, akkor elsősorban arra gondolok, hogy a taktika és maga a játék, mint Ghost Recon egyedi lesz.
    De sajnos a Splinter Cell: Conviction se büszkélkedhet sok újdonsággal.
  • mester1987
    #553
    A mozgás elég érdekes. A Gears of Warból elvett fedezékrendszert meg már ezernél láttuk. Meg ez a FPS célzómód se illik bele szerintem.

    De ez magánvélemény mint minden más.................................:)
  • DarkSector
    #552
    Magyarul a legjobbakból gyúrtak egy még jobbat? :)

    De megsúgom hogy a játék sokkal inkább cod helyett BF, maguk a katonák, a class-ok tisztára BF copy, nem beszélve a lobby kinézetéről....
    Valamint a fegyverek célzókája is...
    Bocs a menü inkább Medal of Honor ha pontossak akarunk lenni, legalábbis a dizájn.
  • DarkSector
    #551
    "Nagyon konzolra szánt játék lesz ez"

    ez mit takar nálad? :)
  • mester1987
    #550
    *Azt a Gears of War-ból elvett dolgokhoz azért még egy Modern Warfare-t is hozzátettek, így pontosabb :)
  • mester1987
    #549
    Nagyon konzolra szánt játék lesz ez. Nem mondom, hogy rossz, de én nem nagyon vagyok TPS-ek híve. Az is lehet, hogy már nagyon sokmindennel játszottam életem során és nem nagyon tudnak olyat mutatni, ami megfog.
    De nembaj meglássuk mit tudnak kihozni belőle.

    Én a Gears of Warból elvett dolgokat látom ingame alapján semmi mást.
    Meglássuk mennyire igazodik majd a Tom Clancy-vel fémjelzett névhez is.
  • DarkSector
    #548
    Ez a játék úgymond a TPS-ek BF-je...:D
  • DarkSector
    #547
    NO FPS!

    Ez tps ez nem riválisa a BF3-nak.
  • gstup
    #546
    Bf 3
  • ajem kisa
    #545
    Egyébként a játék tényleg nagyon bejön nekem a béta és a videók alapján, meg is rendeltem boxra, pc-re is megfogom venni, aztán tolok képeket, de warezosok előnyben lesznek a képekkel (hacsak nemvédik le úgy ahogy a hókszot)! Teljesen mindegy, egy jól összeszokott csapattal nagyon élvezetes a játék, és végre nem egy "mennyé rambó!"
    A krizis grafikára meg nekem nem áll fel, lehet vitát nyitni arról, hogy 2012-ben ps2 graf, meg koppintás, vagy bármi! De akkor is nagyon hangulatos és jó ez a 2fos multi mód csapatban! Összekell dolgozni, és hihetetlen jó csaták vannak a malmos pályán! ffúúúú:)
  • DarkSector
    #544
    Igen? Kiváncsi lennék hogy melyik játékban szebb a táj, mondj egy riválist. ne a Gears of War-t vagy Uncharted-et!
  • ajem kisa
    #543
    Egy 3D-s grafikus aki a grfs-en melozik, van pár ghost-os képe a mappák közt! De, hogy azok pc-sek vagy konzolosok, nemtom, de a fali díszeit elfogadnám!:P
  • arty
    #542
    ha ez a borzasztőan ronda, akkor mi a jelző mondjuk egy dragons dogmára? (demot nézted talán)
  • The Protector
    #541
    én napi rendszerességgel játszom a beta-t ps3-on és borzasztóan ronda a játék.A karakterekkel annyira nincs probléma de a terep az katasztrofális,fps nézet is nagyon szar,kidolgozatlan,ettől elvonatkoztatva a játék viszont igen-is jó lesz.
  • DarkSector
    #540
    Tiszta ps2

  • arty
    #539
    ezaz fokozd csak :)) először a ps2-es marhaság, aztán youtube video alapján ítéli a grafot ...
  • DarkSector
    #538
    Majd feljebb állítod a színerősséget a monitoron. :D
  • DarkSector
    #537
    Igen, akkor nem egy videót nézünk. :)
  • gstup
    #536
    Eléggé "fakó"...