1575
  • grebber
    #1575
    Valaki nem tudja véletlenül ,hogy hol lehet kikapcsolni ezt a 62 fps limitet?
  • LegendaryOm
    #1574
    Helló a játék coop részénél ki lehet valahogy kapcsolni a botokat?
  • arty
    #1573
    igen
  • Béluska74
    #1572
    Újból elkapott a harci láz és kerestem volna akármilyen többjátékos módod,de nem talált semmit sem a beépített szerver kereső. Ennyire kihalt volna a multija?
  • arty
    #1571
    Majd ird meg a velemenyed, erdekel, h masok szerint is jo dlc e.
  • simonl #1570
    Köszi Srácok, megmentettétek a karácsonyt:)
    Sikerült!!

    Második menet: ugyanez a Far Cry 4 -ben.
    Kaptam egy rakat +küldetés kódot vásárláskor......:)
  • arty
    #1569
    az alapjáték is uplayen volt meg? (csak mert a steames verzióhoz az uplayen vett kód állítólag nem jó)
    úgy rémlik, h talán játékon belül kell aktiválni, s utána játékban is választhatóak a küldetések...

    amire biztosan emlékszek: a raven strike olyan jó dlc, amilyennek az alapjátéknak is lennie kellett volna, sokszor centikre és másodpercekre kell kiszámolni a taktitát, egyszerűen remek cucc, jól tetted h megvetted (anno én sokáig agyaltam rajta, mert nem volt sose eléggé leárazva, az alapára meg nevetséges volt - pár küldiért annyit kért az ubi, mint a teljes játékért ... utólag megérte)

    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.12.24. 11:28:06
  • AnuluWork #1568
    Bent a játékban. Letölteni meg linket ad. Legalábbis kellett volna adnia. Hol vetted meg?
  • simonl #1567
    Sziasztok, technikai segítségre lenne szükségem.
    Megvásároltam ubishoppon keresztül a Raven Strike DLC -t. Megkaptam hozzá a kódot is.
    Kérdésem hol lehet, milyen felületen letölteni, aktiválni ??

    Köszönöm a türelmes válaszokat.
  • arty
    #1566
    a multi egy bugos szemét, felejtsd el

    akinek megy ideig óráig, az örüljön, akinek nem az így járt :(
  • Ashen86
    #1565
    Sziasztok!

    Állandóan connection to server lost-ot kapok. Tudtok rá megoldást? A supporttal folyamatosan tartom a kapcsolatot, de röhej az egész. Most a következő tanácsot kaptam tőlük: Kapcsoljam ki a ts3-at :D Persze a ts3 nem is ment, nem mintha számítana...
  • Kazuma92
    #1564
    A DX11-et akkor tiltja le, ha nincs DX11 a gépen, vagy nem támogatott (elvileg)
  • Prince23
    #1563
    Nekem a coopnál mindig privátra állítsa a sessiont. Hogy lehetne ezt tolni nyilvánosan?
  • arty
    #1562
    mit jelent a normális gép?

    milyen OS-en nyomod?
  • zool1981
    #1561
    Sziasztok!Tud valaki segíteni?Megvettem Steam-en a játékot,de a grafikai beállításoknál szürke egy csomó rész(DX 11),pedig elég normális gépem van..Mi lehet a baj?Hiába indítom a dx11-es exe-t,akkor is szürke marad.Ötlet?
  • Kazuma92
    #1560
    Ubisoft supporton is tojnak a fejemre (miután 1 tipp után nem tudtak mit mondani szó nélkül leléceltek) Playon Supportnál is ugyanez volt a helyzet (1 tipp után - inkább szarjuk le, ne írjuk le hogy nem tudunk segíteni - spiritusszal semmibe vettek. Nem is keresném a megoldást, ha megmondaná valaki hozzáértő, hogy nincs megoldás, majd egyszer egy másik gépen.
  • Kazuma92
    #1559
    Azt is próbáltam :) A grafikát kb 100 féleképpen variáltam, minimumra, maxra raktam, kivettem, beraktam, nem jó. Egyszerűen valami nem kompatibilis, és nincs ötletem, hogy mi az. Még amikor pl guerilla módban 50-60 fps-en fut, akkor is akad a hang. Sajnos így jártam :)
  • Béluska74
    #1558
    És ha az optionsban kikapcsolod azt,hogy directx 11-es legyen? Tényleg nincs már ötletem.
  • Kazuma92
    #1557
    Nah fentvan, minden a régi! Elindult, de ugyanúgy szaggat a hang, és ritkán vibrál a kép. Számomra már lehetetlen megoldani.
  • Kazuma92
    #1556
    Ezeket mind próbáltam már, sajnos nem jött össze semmi. Lassan lejön, aztán felrakom (nálam az vagy egy óra).
    Csak azt a fedőréteges dolgot hagytam ki, rálesek majd! Ha tipp van, kérem, és jelentek ha sikeresen telepítettem :D
  • Béluska74
    #1555
    A hangproblémára igazi megoldást nem is láttam. Csak az általános tanácsokat tudom neked adni. Hardveres gyorsítást le kell venni minimumra,friss driverek stb...
  • Béluska74
    #1554
    Kicsit az alaplapi hangkeltőnek is utánaolvasok...
  • Béluska74
    #1553
    Az indításkor jelentkező kifagyásra írták. Még azt is írták,hogy az Uplay-t offline módba kell tenni és úgy megpróbálni. Valahogy el kellene,hogy induljon safe mode-ban (ej de szépen fogalmaztam),de ahogy megnéztem az alaplapodon sem általános hangeszköz van.
  • Kazuma92
    #1552
    Köszönöm hogy próbálsz segíteni! :)
    Ez konkrétan melyik problémámat oldja meg? Most elkezdtem tölteni nemrég.
  • Béluska74
    #1551
    Nagy hirtelen keresve kutatva találtam egy (fél)megoldásnak ígérkező fórum bejegyzést. Uplay-be belépsz majd a játékot feltelepíted és ezután az UPLAY beállításokban (jobbra fent a kis fogaskerék->beállítások->általános fülön) kiveszed a pipát a játékbeli fedőréteg engedélyezése a kompatibilis játékoknál menüpont elől,majd elindítod a játékot. Egy másik fórumon pedig a 306.97 számú nvidia drivert ajánlották. (De szerintem tökmindegy milyen driver van fent neki)
  • Kazuma92
    #1550
    3x megpróbáltam telepíteni, de minden alkalommal errorozott telepítés közben... 3 óra letölteni, nem mindig van rá időm, szóval sajnos egyenlőre nincs felrakva :(

    Egyébként a gépem elég low end, de futtatnia kéne a játékot. És az FPS-el nincs is komolyabb baj.

    Geforce GT 130
    2 GB DDR2 RAM
    1.9 Ghz Dual Core
    Asus - P5b VM alaplap
  • Béluska74
    #1549
    Nos mire jutottál? Működik szépen a játék Uplay-ről telepítve? Én sem telepítek 3dvisiont sem experience-t és minden klassz. Esetleg ha beírod ide is a géped adatait,hátha kisilabizálunk belőle valamit.
  • Kazuma92
    #1548
    Egyébként a korábbi grafika/hanghibás dolognál közrejátszhat az, hogy az nvidia driver telepítésénél nem szoktam felrakni a 3dvisiont, és az experience-t?
  • Kazuma92
    #1547
    De ha lemezről, ha uplayről raktam fel, mindig hibás volt.
  • Kazuma92
    #1546
    Windows 7 Ultimate, és szervízcsomag 1-es. :)

    Uplay-en keresztül működik! Feltelepítettem lemezről elsőnek, s felrakta vele együtt az uplay-t is. Estefele megpróbálom újratelepíteni (mert letöröltem) és hátha nem lesz ilyen probléma. Nagyon sok idő a procedúra, legalább 30 perc a telepítés, a patch meg egy óra (ráadásul rosszalkodik a dvd olvasóm, szóval nagyrészt uplayről töltöm le a telepítőt)
  • Béluska74
    #1545
    Ha a Steam-es akkor próbáld meg a felhasználói fiók felügyeletének kikapcsolását. (ez de hülye mondat lett...)
  • Béluska74
    #1544
    Windows 7 Ultimate? Szervizcsomag 1 van?
  • Kazuma92
    #1543
    Büdös életbe nem szenvedtem ennyit egy játék elindításával, de ez valami katasztrófa.
    Csak azért írom ezt az üzenetet, hogy ha valakinek felmerül tippje, nyugodtan leírhatja, akár 1 év múlva is!
  • Kazuma92
    #1542
    Bizonyos okok miatt formáztam a gépet, most már el se indul... :D
    3 óráig töltöttem/telepítettem, és amikor megnyitnám, felugrik egy ablak, amit letudok okézni. Nincs rajta semmilyen felirat, és nem is indul el.

    Másfél hete sz*rakodok vele, feladom, szerencsés akinek elindult. :) (ráadásul eredeti, és a gép is megvan hozzá)
  • arty
    #1541
    én az amd kártyámon levő realtek chipsettel nyomom, azzal a driverrel amit a catalyst feltett és nem volt gondom. de ez sokat nem segít :D
  • Kazuma92
    #1540
    Legfrissebb driverem van fent. Még mindig rossz.. senkinek nem volt efféle problémája? Néha a grafika is "ugrál" meg "vibrál" pedig a legfrissebb driver van fent. Az fps pedig átlagosan 20-30 között van.
  • Kazuma92
    #1539
    Ezt pontosan hogy érted? Ne haragudj, de kicsit tudatlan vagyok ilyen téren.
  • tomsolo
    #1538
    Töröld ki mint eszközt.
  • Kazuma92
    #1537
    Próbáltam, azt értem el vele hogy rossz hangminőséggel akadozott :)
    Más tipp? Köszönöm hogy reagáltál, nagy rajongója vagyok az összes PC-re megjelent Ghost Recon játéknak, csak ez az az egy, amit nem bírok működésre bírni.
  • arty
    #1536
    windowsban a kis hangszoro ikonon jobbklikk lejátszóeszközök, használt kimeneten jobbklikk, tulajdonságok, advanced (jobbszélső fül), itt levenni 22khz-re? 44re? 48ra? stb?