2126
Új licitálós oldal
  • bub01
    #1966
    Mi a baj azzal, hogy manapság a gépek nyernek folyamatosan?
    Ha nem is nyernek akkor legalább leszedik az embereket úgy mint soha eddig. 10S teljesen igazad van, ez már szerencsejáték kizárólag, az előtte való teljesítményed meg szép volt :).
  • 10S
    #1965
    Kedves kalap008!

    Először is köszönöm a kulturált hozzászólást.
    1. Egyedül játszottam, egyetlen haverom játszott egy ideig, ha jól tudom, neki még van bent kreditje, de elég régóta nem téma kettőnk között a Yoodli.
    2. Nem "húztuk le" a céget. Igen, rájöttem törvényszerűségekre, szabályokra, hozzáolvastam némi (elsősorban külföldi) szakirodalmat, és így sikerült tartósan pozitív egyenleget csinálnom. Soha nem titkoltam, hogy én nem a játék ízéért játszom, hanem esélyt láttam itt megszerezni olyan dolgokat, amire máshogy nem nagyon lenne esélyem.
    Érdekelne amúgy (bár a fórum aktivitásából kiindulva azt látom, hogy túl sok mindenki mást már nem), hogy hogyan és mivel tudtuk volna 'lehúzni' a céget?
    3. Nem rúgtak ki bennünket. A mai napig él a számlám, csak éppen nincs rajta egy kredit sem. Azért nem játszom, mert egyrészt az új körülmények között nem biztos, hogy amit megnyerek, ki is szállítják (gyakorlatilag bármire rá lehet húzni az új ÁSZF szerint a csalást, az itteni kommunikációra is), másrészt nincs időm az új szoftvert figyelni, elemezni stb. (Csak zárójelben: Akikkel együtt meggyanúsítottak engem is, a mai napig licitálnak és nyernek, legfeljebb több ráfordítással. - talán ez is azt bizonyítja, hogy megfelelő tapasztalattal, tudással, figyelemmel előnyt lehet szerezni az átlag userekkel szemben - én is ezt csináltam.)
    4. Nem ismersz engem, úgyhogy tisztességről ha lehet, így ne beszéljünk! Esetleg konkrétumokkal, úgy "tisztességesebb". Köszönöm.
    5. Robotok ügyében nem fogok itt, így vitatkozni.
    Mindenesetre ha egy liciten - a jelenlegi aktivitás mellett is - ilyen magas áron mennek el a cuccok, akkor ez a világ biznisze, nem is értem, miért csökken folyamatosan az aukciók száma?
    6. Ez egy nyílt fórum, egyelőre még el lehet mondania itt bárkinek a véleményét. Szerintem.
    7. A munkámmal elvagyok, köszönöm szépen. Minden nagyon szépen megy, épül a karrierem. :)
  • kalap008
    #1964
    10s menj már anyádba, te átlátsz a monitoron???

    te voltál szerintem és a haverjaid akik lehúzták a céget és miután erre rájöttek és kirúgtak benneteket, már nem játszotok,

    ennyi

    szerintem ne pofázz tisztességről


    ha robotokat akarsz, ajánlom Isaac Asimov regényeit


    egyébként meg a munkáddal foglalkozzál és ne dumálj bele folyton mások játékába
  • 10S
    #1963
    Szerintem ez most igazán jó bolt nekik. A "hardcore" userek elfogytak, a lúzerek pedig pumpálják befelé a pénzt. Igaz, hogy apránként, lassan, de biztosan. Nagyon ritkán látok hús-vér embert nyerni.
  • szatimiki
    #1962
    Ilyen kevés közelgő aukcióra nem is emlékszem........
    Valami közeleg?
  • 10S
    #1961
    Addig sem volt könnyű. Most már lehetetlen, számomra ez már csak szerencsejáték (lenne, ha játszanék). Abból pedig nem kérek.
  • szatimiki
    #1960
    Nem olyan nagy a nyeremény, ha leszámolod a robotokat és azt, hogy aki beletol 100E felett az valószínüleg megveszi telibe. Régóta figyelem a yoodlit s a licit idejéból lehet látni mikor játszik robot s mikor valós személy. Mióta meg volt a "csuda" azóta nem lehet robotmentesen játszani......
    Aki nem hiszi járjon utána (sok pénzébe lesz) :)
    (de szerintem az elhallgatott versenyzők ezt mind tudják)
  • lehetetlen
    #1959
    Most hogy is van azzal a fehér laptoppal?
  • Nzoltan02
    #1958
    Laza 1 misit huztak be az LG tv-n... Asszem nyitok egy aukciós oldalt
  • 10S
    #1957
    Ebben igazad van. Azért én úgy látom, hogy nem teljesen sikerült nekik a "tisztogatás", vannak még, akik veszik ki a cuccokat, már ha szállítanak, nekem erről már nincs tapasztalatom. :)
    Az 'újak' nem tudom, mennyit tesznek bele, nagyon ritkán nézek csak föl, de szerintem hamar elmegy a kedvük, ahogy a "nyertesek" névsorát nézem, az sem biztos, hogy beleraknak saját pénzt, a FB-on nyerten kívül.
  • Nzoltan02
    #1956
    Hello 10S!

    Ja, tényleg haldoklik a fórum, az igaz, de 10S, a Yoodli nem belőletek élt, hanem sokkal inkább a vesztesekből. Az, hogy a nagy nyerő emberek már nem licitálnak, az a Yoodlinak kedvez, a f.bookrol rengeteg kezdő jön nap mint nap, szórják bele a pénzt a gépbe, nem is látják át a rendszert...a Yoodli ebből él. Nézd meg, milyen áron kelnek el a dolgok, mondjuk az egy évvel ez előttihez képest.
  • 10S
    #1955
    Ja, én is fel-felnézek ide is, a yoodlira is, de hát... Mostanában megint nem sokat kell szállítani. Mondjuk a folyamatos bevétel megvan, mert mindig van 1-2 balga, aki néhány tucat kreditet belenyom, de az is lehet, hogy ezek többsége a FB-on kiszórt ingyen kredit.
  • szatimiki
    #1954
    Jól beállt ez a fórum, innen is látszik, hogy szinte már csak a robotok nyomják.......... Ők nem fórumoznak:)
  • Nzoltan02
    #1953
    Ja...sztem is vmi robot lehet...nekem az a gyanúm, h átbszás az egész, mint a fruli.
  • H4w3r
    #1952
    de viszont lehet másnak is a neve ez...
  • szatimiki
    #1951
    Ha figyelted volna Nekem8-at játszani itt akkor tudnád, hogy az nem Ő.
    Nem illik rá a játékstílus, amúgy is mi értelme van annak ha valaki csak kreditekre klikkelget s soha nem vesz semmi mást (szerintem a tutin egy bot)
  • H4w3r
    #1950
    am első rnézésre úgylátom Nekem8 már ott licitál:D
    de lehet h az másik emberke:D
  • H4w3r
    #1949
    tuti van vmi " csalás" itt is de én nem ismerem ezt.

    A Bidsitenet ről tudok annyit mondani hogy besültek:D
    Licitált a csóri emberke, és mindig felül licitálta a "senki"(gondolom robot csak vmi hiba csúszott a rendszerbe) és a végén a licit kiírta hogy A nYERTES: nem nyert senki.

    nah ennyi volt ott is :D
  • Nzoltan02
    #1948
    Hello!

    Már egyszer kérdeztem ugyan, de nem kaptam építő jellegű tanácsot a tutilicit.net oldallal kapcsolatban.
    Az lenne a kérdésem, hogy ismeri-e valaki, hallott-e valaki bármi jót, vagy rosszat, lehet-e egyáltalán nyerni, vagy csak robotok ellen lehet játszani stb.???

    Előre is köszi.
    Zoli
  • H4w3r
    #1947
    Grat Ezio:)
    visszatértél, vagy csak ellövöldözöd a maradékot?
  • danceallstars
    #1946
    Tiszteletm!
    Webáruházunkaban,ajándéktárgyak kaphatóak!
    Korrekt árak,maximális minőség.

    http://polomania.freewb.hu/

    Lepje meg kedvesét,egy fantasztikus,
    személyes ajándékkal!

    Sok kedvezmény várja önt...









































































































































































    .
  • danceallstars
    #1945
    Tiszteletm!
    Webáruházunkaban,ajándéktárgyak kaphatóak!
    Korrekt árak,maximális minőség.

    http://polomania.freewb.hu/

    Lepje meg kedvesét,egy fantasztikus,










































































































































































    .
  • 10S
    #1944
    Én 25ért vettem Galaxy 3-at, szerintem - és tesztek szerint is - jobb, mint az iPhone4. :)
    Ezio (vagy ki) újra aktív. :)
  • Nzoltan02
    #1943
    Na és a 200 ezres iPhone 3-hoz mit szóltok?
    80-értmár használt 3gs-veszek, 200ért meg iphone 4-et
  • 10S
    #1942
    Szerintem nem. Csupán nettó befizető, de az ilyeneket nagyon szeretik. :)
  • magus1
    #1941
    Na mit mondtam, sztem most Drzsuzsa ezt csinálja
  • magus1
    #1940
    Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy szerintem Drzsuzsa is bennfentes
  • magus1
    #1939
    Hát szerintem ilyen pontos klikkelésre ember nem képes.
  • 10S
    #1938
    Azt nem tudom, ki kell-e szállítani neki, de most már auto-n megy. Lehet, hogy olvassa a fórumot? ;)
  • magus1
    #1937
    Hello!

    Nem kell izgulni, ha Ő nyer, neki nemigen kell kiszállítani a kávéfőzőt, sztem Dr zsuzsa-t le fogják szívtani és megveszi teli áron 135-ért, boltban meg már 80-ért lehet kapni.
  • 10S
    #1936
    Na, nézem, most igazi emberek licitálnak a kávéfőzőre. Mondjuk nekem gyanús toti precizitása, volt, amikor két napig így nyomta, szerencsétlenségemre ellenem, egy mosógépre. :)
  • felicit
    #1935
    http://felicit.hu/
  • nickynicky
    #1934
    Te tényleg ennyire nem tudsz olvasni?A maximum ár az nem a felső licit!!Az egy FIX Ár amit az a Felhasználó fog csak kifizetni akinek sikerül a 10.000Ft-os ajánlatot megtenni.
    Én is befejeztem ezt az eszmecserét,mert értelmetlennek bizonyul!!
  • simati84
    #1933
    szerintem ez nem a reklám helye.... Majd ha megnyerted az autót, akkor villoghatsz vele, de szerintem ennek nem sok relácója van. Ha csak 10e alatt volt az autóra való licit, akkor szerinted mekkora esélyed van, ha a felső licit 80e???? Biztos lesz vagy hús/vér, vagy robot, akinek több lesz. Az hogy az adataimat meg kirakják az oldalra tuti nem járulnék hozzá. Erről ennyit, részemről lezártnak tekintem az ügyet... off
  • nickynicky
    #1932
    Kedves Simati84!
    Úgy látom te nem érted,hogy működik az az oldal vagyis nem olvastad el a Hogyan használjuk menü pontot.Nem 3 hanem 5 ajánlat van.Neked nem ér meg egy 100.000 Ft-os telf.4.000 Ft-ot?A yoodlin nem fizetsz 2szer?Fizetsz azért,hogy licitálhass aztán kifizettetik veled a termék árát amivel lezárult az aukció.És lehet,hogy sokkal többet fogsz fizetni mint 4.000 Ft.Sőt ez biztos!!!Az esélyem attól nem fog csökkenni ha több ember tesz ajánlatot,mert ha csak én teszek ajánlatot akkor soha nem fog annak a terméknek az aukciója lezárulni.Szerintem te nem érted ezt az egész oldalt.Nagyobb szerintem az esélyem a nyerésre mint egy automata licitálásnál.Nincs 10.000 Ft-nál nagyobb összeg az autónál ,mert én kipróbáltam többször és nem adott be nagyobb összeget a gép.
  • YoodliHu
    #1931
    Kedves Felhasználók,

    korábban észrevehettetek egy kisebb elérhetőségi problémát az oldallal kapcsolatban. Internetes szolgáltatási probléma volt, így a szerverpark nem kapott internet kapcsolatot. Ezért elnézéseteket kérjük az esetleges kellemetlenségekért. Szerencsére az oldal elérhetősége nagyon rövid időre szakadt meg.További szerencsés licitálást kívánunk nektek!

    Yoodli Support
  • simati84
    #1930
    Kedves nickynicky Azért kéne kifizetned a maximális árat kétszer (a végső ár a maximum,amiért megvetted) mert mikor licitálsz, akkor a 3 felajánlott érték közül kell egyet választanod, és azt kell befizetned, akkor él a regisztráció. Azaz ha mondjuk egy telefonra 100 és 2000 Ft közötti tippek lehetnek, akkor egyszer kifizetsz 1986Ft-ot, mint licitált összeg, és ha te nyered ,akkor még 1x kifizettetik veled ezt az összeget. Remélem stimmel a dolog... Amúgy egy autónál nem hinném, hogy csak 10.000Ft lenne a minimál ár... Az egy kicsit érdekes lenne. Szerintem ha az oldallal minden oké, akkor nem kéne nagyon reklámoznod, mert akkor kisebb lesz az esély arra, hogy nyerj. Ha egyáltalán lehet rajta nyerni.
  • Mentol
    #1929
    Ez a yoodli gyorsított verziója?
  • felicit
    #1928
    http://felicit.hu/
  • felicit
    #1927
    www.felicit.hu