47
Stargate Resistance - Csillagkapú TPS-ben
  • Optimus Prime
    #47
    Ennyit egy Steam sale-ről. :D
  • Narxis
    #46
    Leállítják a szervereket
  • Optimus Prime
    #45
    Ehhez nem találsz kódot, mert multis-online-kulcsos. Ahogy a Quake Wars-t se tolhatod multiba csak, ha eredeti úgy ezt se.
    Én egy Steam sale-re várok...
  • krisz073
    #44
    Vedd meg, akkor lesz kódod!
  • kuzco007
    #43
    lécci fontos lenne, sehol nem találok még a gugliba se:S
  • kuzco007
    #42
    azt vágom, de a neten az akkuntomat aktiválnom kell és ahhoz kódra van szükségem:)
  • Narxis
    #41
    Nincsen, csak online játék.
  • kuzco007
    #40
    srácok vki kódot hozzá ingyen?:$:) hol a warez topikja?
  • Narxis
    #39
    Mennie kellene, de nem max. beállításokon.

    Ez a hivatalos gépigény:

    OS: Windows XP SP2/Vista
    Processor: 2.0+ GHz Single Core Processor
    Memory: 1 Gigabyte of System RAM
    Graphics: NVIDIA 7800GT* or ATi Radeon x800* Video Card
    DirectXŸ: DirectX 9.0c
    Sound: DirectSound compatible sound card
    Requires the installation of Hackshield Pro (installer included) for anti-cheat.
    Account creation required on www.firesky.com in order to login and play the game.
  • Landstalker
    #38
    Köszi a választ! Amúgy a rendszerigénye nagyon húzós?
    Intel P4 3.0Ghz 2GB ram X1650 512mb kari. Valószínű hogy menni is fog? :)
  • Narxis
    #37
    Simán megy, tegnap jött egy frissítés, új pályát is adtak hozzá, nagyon stargate feelinges pálya, van benne gyűrű is amivel felmehetsz felsőbb szintekre stb. :D
  • Landstalker
    #36
    Hali. Windows7-en valaki próbálta már? Ha megy akkor én is megveszem:)
  • Kiado
    #35
    G2PLAY.net en 2561 ft-ért lehet kulcsot venni:

    Link
  • Orias
    #34
    Én itt vettem a cd-kulcsot:http://www.onlinekeystore.com/ 2500Ft-ért.
    Aktiváltam a játék honlapján és tökéletesen működik.
  • Narxis
    #33
    Első update.

    Méretes lett és kellett is. Jó lenne ha több európai lenne mert fárasztó az amerikaiakhoz igazodni. :p

    Szerintem jó játék, pár órát játszok vele szinte minden nap. 14 eurót szvsz megér, csillagkapu rajongóknak kötelező vétel.
  • Narxis
    #32
    http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/nagy-bajban-a-csillagkapu-mmog

    Nem csak az mmog van bajban hanem a cég is, remélem azért ez a játék megmarad, eléggé megszerettem.
  • ApPa123
    #31
    Ok köszi a válasz olvastam kasztokrol videókat is néztem cska azt nem tudtam h milyen módok vannak azért köszi:D
  • Zetor84
    #30
    4 óra 7 perc játékidőm van Goaulddal! És még mindig nem léptem szintet! Normális? Kb 150-250 xp körül szoktam kapni, jó lenne tudni, hogy mennyi van összesen és mennyi kell a szintlépéshez!
  • Narxis
    #29
    Nincs single, van 3 pálya(egyelőre), van 2 oldal, 3-3 kaszt és egymást kell ölni. Van gyógyítós, harcos és amolyan tudós féle kaszt. Tapasztalati pontokat szerzel amiből később az adott kaszthoz megveheted a jobb fegyvert stb.
  • ApPa123
    #28
    Bocsi h megkérdezem de a játék az milyen?? vmi mmo féle?? v vmi netes egymást ölő valami? Single van benne?
  • Narxis
    #27
    Tudtommal törttel nem lehet
  • Narxis
    #26
    Steamen találsz vagy weboldalukon, de ha nem felejtem el akkor csinálok.
  • SG fan
    #25
    És egyébként tört játékkal is lehet játszani, vagy csak eredetivel?
  • strebacom
    #24
    Egy pár képet löjjetek légyszi....
  • Narxis
    #23
    Nem tom, még annyira én se nézegettem. Azt néztem meg, hogy milyen fegyvereket lehet még kapni, pl. jaffa harcos botfegyverét le lehet cserélni másik botfegyverre de nem tudtam megnézni, hogy miben jobb.
  • Zetor84
    #22
    Hát köszi! Hol lehet megnézni, hogy mennyi xp-m van összesen? vagy nem lehet? Mennyi xp kell a szintlépéshez?
  • Narxis
    #21
    Azt csak akkor tudsz ha szintet lépsz és ott nézd meg ahol pályát kell választani, felül vannak fülek, ott van egy olyan, hogy Character asszem...
  • Zetor84
    #20
    Sziasztok! Azt mondja meg nekem vki, hogyan kell fejleszteni a karaktert! ???
  • Narxis
    #19
    Steamen. :D Kell egy bankkártya hozzá és kész.
  • SG fan
    #18
    Hello!

    Ja látom, hogy már van aki megvette a játékot. Honnan lehetne megszerezni? Mert néztem cd galaxison, de ott nem találtam. És máshol sem. Szóval honnan lehetne megszerezni? Vagy letölteni? Meg láttam direct2drive-on de ott nem tudom, hogy hogyan kell megvenni. Szóval valaki segítene? Előre is köszi! Ja és StarGate 4ever!
  • Narxis
    #17
    Nincs, viszont lehet XP-t szerezni és fejleszteni a cuccaid. Jaffa-nál már volt aki páncélban rohangált, olyan mint ami a filmekben is volt.
  • grebber
    #16
    Single rész nincs benn mert elvileg azt írták hogy van?
  • Narxis
    #15
    Az is, bár engem szórakoztat így másfél óra játék után. Ez a tps nézet egy kicsit zavaró, 3 pálya van bár azt mondják jön még több a frissítésekkel. Azt írták laggol európaiaknak mert usában vannak még csak a szerverek, semmi lagg nem volt, de mindenki goauldokkal akar nyomulni. Nem bántam meg, nekem megért 14eurót. Arcade shooter stargate köntösben.
  • dronkZero
    #14
    Mondjuk 14 euro nem a világ, de ez az ár eléggé erősen a B-kategória aljára sorolja a játékot. Így én nem várnék tőle sokat minőség terén sem.
  • Narxis
    #13
    Na megvettem, amúgy se sokszor veszek játékot, stargate-t szeretem, multiban főleg, ha szar lesz akkor szar lesz, tanulópénz. Most töltöm le Steamen.

    Amit eddig olvastam róla az alapján vegyes volt a fogadtatás, youtube videok alapján tetszett.
  • Narxis
    #12
    Megér ez 14 eurot?
  • grebber
    #11
    Már letölteni is! Stargate.Resistence-SGR 1.09GB!
  • grebber
    #10
    Megvenni meglehet már!
  • TDantes
    #9
    Azért nem találod, mert annyira remek játék lesz.
  • HUmanHunter
    #8
    akko' ez má megjelent? mer egy torrent oldalon se találom :D