573
valami készül!
  • grebber
    #573
    Holnap valakinek lenne kedve coopban tolni?
  • Bence94
    #572
    Nagyon jó lenne, de egy igazi nagy aaa címként mint a fear 1 nem mint a 3... 1. résznek még most pengeéles grafikája van, az 5-6 évvel későbbi 3. rész sokkal csúnyább nála és ritka igénytelen(most vettem rá magam, hogy végigtoljam).Ami régen jó volt azt vagy kivették vagy elbarmolták. Ez egy nagy 0
  • Dj Tommy
    #571
    Valakinek lenne kedve COOP módban, végig vinni a játékot?
  • IXEMGabeo
    #570
    fasza kéne majd tolni coopban egyet. Fettel nagyon fasza
  • grebber
    #569
    Eredeti fejlesztőktől jó lenne egy mai modern grafikával és az 1hez hasonló atmoszférával ellátva nem 4 órás single kampányban tálalva!
  • Optimus Prime
    #568
    Jó lenne. Steam fórumon találtam ezt a topicot, a 8-as hsz-en jót nevettem. XD
    Mondjuk a sztori nincs lezárva még mindig, de a korábbi címek cliffhangeres végei is ilyenek voltak.
  • fearfan
    #567
    remélem,hogy a következő az jó lesz majd minden téren,legalább annyira,mint az első része volt :D
  • Optimus Prime
    #566
    Már látom, csak az embeded videót néztem. kár volt a megszokott Lithtech Engine-t lecserélni. :(
  • fearfan
    #565
    a youtubos videó alá van írva :D Ilyen elavult a grafika,nem nálad van a gond.
  • Optimus Prime
    #564
    Milyen konfig? A textúrák nálad is mosottak, de a fény effektek jobbak.
  • fearfan
    #563
    saját videó :D
  • fearfan
    #562

  • Optimus Prime
    #561
    Végig vittem Fettel-lel is kíváncsi voltam a másik befejezésre, majdnem ugyanaz. :(
    Nagyon gyenge rész lett. Nem hittem el, hogy a gazdag multis rész ennyire rettenetes, de megértem miért halott gyakorta. Az egész konzolos irányítás, mosott grafika és textúrák... Miért is vették el a Monolith-tól? A sztori tele van hibákkal, pl. Jin meghalt az Extraction Pointban!
  • grebber
    #560
    Ismét 3,6€ a game! (greenmangamingen)
  • Dj Tommy
    #559
    Itt3.25 font~1160 ft a játék.
  • Qwerty4
    #558
    Ha jól emlékszem csak automatikus mentés van a 3. részben (már a 2.-ban sincs manuális mentés...)
  • zoli84
    #557
    sziasztok van egy ilyen problémám hogy nem tudok menteni a játékban konkrétan a fear3-ról van szó.ha valaki tudja hogy kell irjon!előre is köszi
  • Optimus Prime
    #556
    Újfent pofátlan áron a FE3R a GMG-n, remélhetőleg most készültek kulcsokkal. :)
  • DarkSl4yer
    #555
    Én tegnap megvettem erre közölték is h elfogytak a cd kulcsok...
    Hát mondom fasza most várhatok mire lesz key.Simán a GMG-n meg nem töltöm le mert kb akkor ott vagyok mint ha fizettem volna a warezért...
  • Optimus Prime
    #554
    Engem is csábít az ár, de nem tudom érdemes-e most erre költenem? Elég megoszlanak a játékról írt vélemények. Ami nem zavarna, ha nem más stúdió készítette volna, mint eddig. :(
    Azonfelül az én gépem elbírná a játékot?
  • Dj Tommy
    #553
    5.93 euro a játék ára, a Green Man Gameing-en.
    Ennyiért szerintem jó vétel.
  • Optimus Prime
    #552
    A FEAR3 most cirka 11 euró a GMG-n!
  • Qwerty4
    #551
    Pluszba dolgoztál. :)

    Amúgy ez a rész volt szerintem a legnehezebb. A többihez viszonyítva több volta kemény szitu.
  • Diezel
    #550
    De, időközben felfedeztem, hogy hátulról be lehetett szállni - hirtelen nem vágtam le hogy ez egy másik fajta power armor, azt hittem mindegyikbe előről kell beszállni. mindenesetre gyalogosan is lenyomtam három power armort :DDD azonban a helit már nem sikerült, de így már minden ok, mostmár a legidegesítőbb résznél, a Ward-nál vagyok, ahol ez a szellem-szörny mindig leszív
  • Ironman2
    #549
    Tunnglén hogyan lehet most játszani,mert nekem sehogy sem jön össze.
  • Seth
    #548
    Nem volt egy power armor a híd elején? Én úgy emlékszem abban kellett végigmenni
  • Ironman2
    #547
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valaki help! A Co-op-al hogyan lehet Tunnglén játszani?
  • Diezel
    #546
    Na ennél a Bridge résznél jól megszivatott a játék... kinyírom a három Power Armort, minden létező szarom elfogy, van egy pisztolyom 20 tölténnyel meg ez a G harmincakárhányas távcsöves géppityu. minden RPG-s ellenfél a túloldalon van, és jön egy helikopter ami 2 másodperc alatt szétszaggat, szóval itt vagy restart mission vagy isteni csoda
  • Qwerty4
    #545
    Megoldva!
  • Qwerty4
    #544
    http://img41.imageshack.us/img41/1640/fear30443.jpg

    Itt a képcím, ha a linknél nem jönne be.
  • IXEMGabeo
    #543
    nem vágom, hogy ha ennyi pontot kapott, miért szidták ezt a játékot annyian. Ja tudom nem az elvárt félelmeket gerjesztette a játékosokban:(
  • Qwerty4
    #542
    Hello!

    Itt mit lehet tenni?
    Hogyan lehet továbbjutni? Valami robbantást emleget, de nem értem pontosan.
  • sherlock1
    #541


  • IXEMGabeo
    #540
    fel kell tenni a patchet és jó lesz...attól függ milyen szinten kezdtél
  • Diezel
    #539
    Én csak most raktam fel nekem bejön. Legelőször az volt az érzésem hogy egy 2,5 dioptriás szemüveg van Point Man-en, de aztán gyorsan hozzászoktam. Néhány folyosó háttérzenéje+megvilágítása visszahozza a szokásos Fear hangulatot, viszont a lövöldözős részek néhol túl kemények - egyik FEAR játékban sem haltam meg ennyiszer, mint itt az első két pályán (pedig végignyomtam a FEAR 1-et és kiegészítőit is, meg a 2-t, és annak a kiegjét is)
  • IXEMGabeo
    #538
    azt nem toltam...
  • Rony94
    #537
    Félreértettél. Én nem a co-op módra gondoltam. Hanem a többire, a Fucking run-al az élen.
  • IXEMGabeo
    #536
    én 2x kitoltam a haverral mindkét karakterrel mentünk, de meguntuk:) majd csatlakozom hozzád, ha több időm lesz
  • Rony94
    #535
    Ez most halálkomoly hogy egy ember se multizik ezzel? Néha-néha találok egy szervert, de mikor abba is megpróbálnék belépni, kidob a főmenübe.
  • sgamez
    #534
    A co-op ot hogy kell belőni?