209
227px-Grand_Theft_Auto_-_Episodes_From_L
  • Wampa reloaded
    #209
    Üdv

    Egyrészt csatlakozom az előttem szólóhoz, elég idegesitő, hogy a drága pénzen megvett játékoddal akkor tudsz játszani, ha lesz***od a Microfost.
    Az remélem megvan mindenkinek, hogy wareznél meg van oldva a mentés.

    Lenne egy kérdésem is,vagyis kettő.
    Az egy feature a játékban, hogy a kamera nem követi a kocsit, csak mikor már mindent összetörtél a környéken ?
    A másik, átmappingoltam a billenytűzetet, bemegyek a fegyverboltba, megnézek egy fegyver, kiirja: megveszed:enter, kilépsz: enter. Nyomok entert, kiirja: nincs elég pénzed és visszadob az előzőhöz. Csak egy funkció van az enterhez társítva.
    Ez akkor most hogy ? (ha idézhetem Tornóczky Anita czy művésznőt )
  • JaSoN HuNTeR #208
  • rico86
    #207
    Üdv! Hogy indítsam úgy a játékot hogy offline fiókkal?? Help pls
  • Tuningtrabi
    #206
    Hali!

    Valaki tudna pár dologban segíteni?

    1.az eflc-hez az els-modot hogyan lehet megoldani?
    2.ha módosítok a kocsikon akkor alig vannak az utakon, csökken a forgalom. erre van e megoldás?

    Előre is köszi!
  • homokhajcsár
    #205
    Helosztok akinek meg van eredetibe és ért a modingoláshoz az irjon átalakitanám 1 pöpet :D
  • Verseghy
    #204
    Sziasztok. Megvettem a játékot még régen Steam-en, végig is toltam, de így a nyárra kedvem támadt még egyszer nekiugrani, de most nem tudom elindítani. A social club-ba bejelentkeztem, elindítom, kiírja, hogy linkeljem össze a gamertag acc-ommal. Ez meg is történt, de ezután is ezt írja ki. Ha rámegyek hogy offline game, akkor meg azt írja, hogy nem vagyok bejelentkezve. Mit tudok tenni? Tököm tele van az összes windows faszsággal......
  • majky1990
    #203
    sziasztok!

    tudnátok nekem segíteni EFLC játékban mert akadt egy kis problémám amit nem tudok kiküszöbölni pedig a google-t is átfésültem már :(



    Előre is köszi a segítséget!
  • szutyi93
    #202
    Sziasztok!

    Akinek van kedve EFLC-ni multiban az írjon én meg az egyik haverom toljuk ketten de kellenének még emberek nagyon egyszerű megcsinálni nem kell szarakodni hogy összejöjjön a multi.

    EFLC+Skype+Hamachi

    Akár eredetiben van meg akár tört mindenki jöhet.
  • fearfan
    #201
    hát nem tudom,biztos van rá megoldás.Szerintem azért ennyire nem optimalizálatlan a játék,hogy 3 perc után 20-30 FPS-ről 6-8-al játszható és végig így marad.Mintha arra lenne elég a 4 v több magos cpu a játékhoz,hogy eddig bírja xD
  • mester1987
    #200
    Ez ennyit tud. Ne csodálkozz, de nem a gépeddel van gond!
  • fearfan
    #199
    Nos egy igen érdekes v nem érdekes(számomra legalábbis az),hogy gondoltam,hogy letesztelem az fx-6100-at evvel a játékkal és igen érdekesre sikerült,mert a játék kb 20-30 FPS-el fut 1920-ban,minden maxon,viszont kb 2-3 perc után ugyanúgy el kezd akadozni,mint kétmagoson.Akárhányszor elindítom,mindig ez történik.Mi lehet a gond?A 12.3-as driver van fent.A config HD4850 1GB,fx-6100,4GB ddr3 1600Mhz.Viszont ha lehúzok mindent minimumra,akkor meg 50 alá nem esik le és olyan 60-70FPS-el megy átlagosan helyzettől függően ugyancsak 1920-ban,a kétmagossal szembe,ahol ez kb 25-40 között mozgott.
  • JaSoN HuNTeR #198
    Hogy kell megcsinálni a bulinak vége nevű küldetést mert ez a rohadt b*zi tony mindig meghal 1 lövéstől..... NAGYON FELidegesitett már!
  • Feccho86
    #197
    Mi az a warez??
  • Jaka923
    #196
    No warez
  • Feccho86
    #195
    Sziasztok!

    Vki segítsen mert megbolondulok...már napok óta kínlódok!

    Szal razor 4x dvd5 verzió van telepítve. Alapesetben elindul, de magyarosítást telepítve betűk vannak csak, ha eltávolítom a magyarosítát, minden ok. Láttam h a 1.0.6. v 1.0.7. patch kell a magyarosítás helyes működéséhez. Na letöltöttem és felraktam az 1.0.7.es patchet, még a magyarosítás felrakása előtt indítanám, de ezt írja ki:

    ---GTA IV FATAL ERROR: Invalid resource detected.---

    Segítsetek, hogy tok már végre magyarosított gta4el játszani hibamentesen.

    Egyébként a patch kéri h távolítsam el a Rockstar Games Social Clubot, de enélkül elvileg nem indul visszarakom, de akkor sincs változás!
  • KEnJY #194
    Lehet, csak azthittem vannak itt hozzaerto emberek is akiktol valasztkapok a problemara :-)
  • bakvarnyu
    #193
    ezennel te vagy a hét hozzászólása cim birtokosa
  • KEnJY #192
    Helló!

    Hogy lehet a játékban lévő filekat áttírhatóvá tenni? Ha áttcsinálom a Handing-ot és kicserélem az eredetivel, ugyan úgy hadja csak a kilóbájtok mentek le 1 kicsit.

    Nemtudom mien módok vannak rá hogy meglehessen ezt csinálni, de már valami olyat ismerek, hogy Xlive. Le is húztam, ebbe ugye van 2 file aki ismeri és be kell rakni az egyiket, aztán a másikat aminek aztán azt a nevet adom ami az elsőjé. Nemtudom mér de nekem a másiknak nemtudom ugyan arra írni a nevét mint az elsőé :S úgyh ha valaki tudna segiteni azt nagyon megköszönném. Egyébként win7-esem van ha ez számít. A segítséget előre is köszönöm !!

    Bocs h kicsit hülyén lett fogalmazva :D lényeget leírtam.
  • JaSoN HuNTeR #191
    Gay Tonynak mikor lesz magyarositása?
  • Nagyi06
    #190
    http://www.image-share.com/ijpg-557-37.html
  • Nagyi06
    #189
    Én egy ilyen bajjal ütköztem. Sajnos nem tudom a mi lehet a baj, most raktam fel újra a gépre, legújabb patchet rá raktam, de az istenek se akar elindulni.
    Probléma ez lenne, ha valaki tudja hogyan megcsinálni kérem, hogy segítsen.
  • Bogdogege
    #188
    Games for Windows Live
  • pdani512
    #187
    Hello tényleg direkt ilyen de lenne egy másik kérdésem:hogy tudom megcsinálni a games for windows livet h onlinezzek a gtaval?mert a kulécsok nem mennek?:D
  • Bogdogege
    #186
  • Danyi95
    #185
    Nekem is olyan volt! Ez tényleg direkt van! :D
  • pdani512
    #184
    http://kephost.hu/share-2898_4D541DF1.html (na ez nem hiszem h hangulat, a háttérben látszik)
  • pdani512
    #183
  • pdani512
    #182
    ez is hangulat?(Nézd a háttért)
  • DarkJedi
    #181
    direkt olyan :D hangulat ^^
  • pdani512
    #180
    hello nekem annyi problámám van a játékkal,hogy a lost and damnednél a kép nem tiszta,olyan mint mikor rossz az adás a tv-n.próbáltam egy patchot,utána jó volt de grafika állítás után megint olyan lesz,de muszály állítani rajta mert akad:).A segítséget előre is kössz
  • Pulyka9
    #179
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=mdycn20x8vfyf7ht2g20.jpg

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=k7itmfqo9slp8scyd270.jpg

    Jöhetne már az 5 mert kezdem unni!
  • Pulyka9
    #178


    Ez az amit sosem lehet megunni!

  • Danyi95
    #177
    Hali!

    Nekem lenne egy olyan problémám, hogy a Lost and Damned részben, a "Collector's Item" küldetést megcsináltam. És most ugye be kéne adnia a következő küldetést, de nem adja meg... Csinálnom kéne hozzá valamit?? ( ez lenne pedig az utolsó előtti küldetés!) Valaki ha tudna valamit hogy mit kellene csinálnom hogy beadja, azt megköszönném!
    Előre köszi az ötleteket!
  • brendon566
    #176
    Valaki multizik néha esetleg?
  • RYO21
    #175
    van valami GTA IV:MP, olyan mint a samp, de még nagyon bugos, stb.
  • n3whous3
    #174
    sehogy, max lanozni tudsz hamacsival
  • RoyalPredator
    #173
    Multiplayert törtön hogy tolok, PMben megmondaná valaki?
  • JaSoN HuNTeR #172
    Én se tudok menteni a játékba.
  • JaSoN HuNTeR #171
    rakd fel a games for windows live ot.
  • JaSoN HuNTeR #170
    Kétmagos a procid.