97
  • Dynamic
    #17
    Előbújtak a közhely gyáros papagájok, akik még mindig az "iphone sznobtelefon" faszságot ismételgetik, és természetesen az iPad-nél sem tesznek másként.
  • kvp
    #16
    Csinaltak egy nagy kijelzos ipod touch-ot. Az atlag apple felhasznalonak meg igy is tul bonyolult lesz. Kamera valoszinuleg azert nem kerult ra, mert fotozni ott az iphone, videotelefonalni egyikkel sem lehetett eddig sem, a skype-ot meg utalja az apple, mint a flash-es videokat vagy az ingyenes webes jatekokat. A nagy kijelzon kivul mas jo oldala nincs, a kijelzo miatt viszont nem lehet rendesen hasznalni. (ekkora meretben mar inkabb a kezirasfelismeres lenne jo, de a legtobb apple user amugy sem nagyon tudna kezzel irni) A vicces meg az, hogy tenyleg nem lehet vele olvasni es irni egyszerre, pedig egy rendes digitalis palatablanal pont ez lenne a lenyeg. (ha nagyon extra luxus egy kutyu, akkor akar egy ebook lapjaira is lehet digitalis tollal firkalni, amibol egy kezirasfelismero automatikusan keszit kiemeleseket es szeljegyzeteket) Ezzel szemben az apple user-ek megnezhetik a nemsokara fizetos new york times-ot (a flash-es es ingyenes cnn-t nem) es megnezhetik az email-jeiket meg a csodalatos es -csak ma csak neked- szuper olcso itunes-t. Lehet, hogy ez a jovo, de akkor ugy nez ki vegul minden ingyenes informacio es tudas fizetos lesz.
  • Gerygrey
    #15
    jelenleg a világon 75 millió felhasználó tudja, hogy kell használni az iPadet

    És ezzel mit akart mondani a bácsi? Mert a világon kb 500 millió felhasználó tudná, hogy kell használni egy Windows alapú iPadet :)
  • tz19
    #14
    Státuszszimbólum az egész. Csak amíg egy telcsit kidobsz az asztalra, és mindenki elismerően bólogat addig ezt senki nem fogja magával cipelni. Szóval bukta.
  • bigjoe
    #13
    ezt elb...szták, nem kicsit, nagyon!
    Csalódtam. Valami tényleg forradalmira vártam.
    Amoled kijelző, hosszabb üzemidő, stb.
    Eddig vártam vele de inkább sony ebook olvasót veszek 300$-ért.
    Egyebkènt a iphone egy nagyon király dolog a nagy kijelzője miatt.
    Ezt a hozzászólást is azon írom.
  • Piel
    #12
    Azért nem öltözött túlságosan, mert így nem az öltözetre figyelnek az újságírók, hanem arra a "varázslatos, forradalmi termék" nevű kütyüre.
  • jaspercry
    #11
    ugyan az ,mint az én ipod touch-om,csak egy nagyítot gumiztak rá!
    hát inkább valmi laptop!ennyiért talán egy dualcore-t kapok...
  • Narxis
    #10
    Ha az Apple a gazdag idióták terméke akkor a M$ pedig a csóró idiótáké? :) Akkora fanboy vagy baszki, undorító. Engem egyik se érdekel.
  • DjDano
    #9
    Azt meg külön szánalmas, hogy a kőgazdag Steve Jobs egy szar kínai farmerben és cipőben próbálja eladni a cuccát... Vagy ennyire igénytelen, vagy ez is a marketing része
  • DjDano
    #8
    Apple cuccok: Dupla áron sznob idiótáknak...
  • paraszgyerek
    #7
    80ezer...? Nézz szét az ebay-en, sony prs 505 - nem a reklám helye, de amióta két hónapja beszereztünk egyet 40-ért, újra rákaptunk a párommal az olvasásra :-)

    Az e-inket nem lehet egy napon emlegetni az lcd-vel és nem véletlenül. Gyakorlatilag teljesen "papír" érzetet ad, nem "folyik rá" az ember szeme.

    Az USB kábelen keresztül, mint egy pendrive-ra felmásolod a doksit / pdf-et aztán lehet is keresni egy csendes sarkot :-)
  • willcox
    #6
    A netbookom 10.1"-os, van rendes magyar ékezetes billentyűzete, 160 GB-os winchestere, 2 GB RAM, tud multitaskot, van 3 USB2-es portja, a/b/g/n wifi-je, kártyaolvasója, BT 2.1, LAN csatlakozó, kamera, mikrofon, audio ki- és bemenet, touchpad. Ja, és sokkal olcsóbb, mint ez a szutyok.
    Melópityu újabb üveggyöngye semmivel sem hasznosabb, mint a lábán lévő tornatalpú cipő. Túlárazott gagyi ez is.
  • Gladiator
    #5
    Ugyanigy fel lettek anno sorolva az elso iPhone hibai is, megis vettek, mert hat trendi. Meg egy par ev, es ebbol is kisul valami hasznalhato. iPhonet se vettem volna anno, de szerintem nyaron mar veszek egy 4G-t, mert mar egesz hasznalhato. Ezt sem tartom hulyesegnek, csak ennyi penzert ekkora tudas nagyon keves.

    Igy atolvasva borzalmasan fogalmazok. Bocs:)
  • Phelan87
    #4
    Az iPadben még nagyobb bullshit, hogy felsorolták mi mindenre kell jobbnak lennie, mint egy notebooknak (ill. netbooknak). Hát szerintem kevéssé sikerült. Az iPhonenál még talán elnézem, h nincs multitasking, de még itt se. Ami tényleg azt jelenti, hogy vagy olvasok, vagy írok (ennyit a jegyzetelésről ill. hasonlók), játék... na az szintén vicces, pixelduplázás... a 10 órányi battery lifeot meg megnézem hd videókkal... Zenehallgatásra meg végképp nem használnám. Különben is hol/hogyan tartsa az ember? Amire nem tudok mit mondani az a touchscreen, nem tudom milyen rajta gépelni, de kételkedem, hogy a sebesség/kényelem felveszi a versenyt a billentyűzettel. És minden szoftverért pluszba fizetni kell még. Kamera sincs rajta, pedig vmi skype szerűre el tudnám képzelni. De a legolcsóbbnak 3Gje sincs, hogy igazán hordozható legyen, a következő meg rögtön +130$. Tovább is van, mondjam még? :P
  • Ferrer
    #3
    Hát ööö.. Tényleg inkább e-olvasót vegyen, aki könyveket szeretne olvasni, én az ipodomon is jól tudok olvasni és szeretek, de egy nagyra nőtt ipodot már nem cipelnék mindenhova. No meg lcd, lcd...
    Ja, amúgy ha könyv, ezekben az almás cuccokban szerintem gáz, hogy csak úgy tudsz rárakni egy pdf-et, hogy azonos wifi hálózatra csatlakozó gépen feltöltöd az ebook olvasó program ,,szerverére''. Nem ártana némi mass storage üzemmód.
  • Cat #2
    500 dollár? Akkor Magyarországon lesz vagy 150e forint. Könyvolvasót pedig már 80ezerért kapni jó minőségűt, eInkest, ami a szemnek sokkal kellemesebb.
  • Gladiator
    #1
    Megint egy teljesen felesleges és túlárazott dolog. De biztos viszok majd, mint a cukrot...