60
Torkos Csütörtök 2010 Február 18.
  • TurboX
    #20
    akkor a beleket ismét lehet előkészíteni a bélszínnek és libamájnak a jó magyar mentalitáshoz híven...

    (a vendéglátásban dolgozók gondolom tudják miről beszélek)
  • Vaxi
    #19
    1. a Gödör étterem az aradi tértől nem messze
    2. Holdfény étterem
  • laslandes
    #18
    Bp. Széna térnél Városfal Vendéglő kerülendő.
  • shaba23 #17
    Nyilván lehetne mindenki igénytelen, mint te, de mégsem.
  • Peppus
    #16
    Ilyenkor nem azt kell nézni, hogy mi nincs.. Örülj annak ami van, zabáld tele magad és kész. Mit vársz ennyiért? A sok ingyenélő beszabadul ilyenkor, és még húzz a száját..
  • DIESEL DOG #15
    Tavaly is voltunk egy akcióban résztvevő helyi étteremben (Nyíregyházán), és bucira zabáltam magamat... :D
  • kifli
    #14
    megtudhatom, hogy melyik étterembe voltatok?
  • Vaxi
    #13
    én 2x ettem már torkos csütörtök alkalmával Szegeden.
    Egyik: Fullos kaja, előétellel [ ránott camanbert sajt áfonyalekvárral ] főfogással [ pontosan nem emlékszem, de valami töltött jércemell-féle volt ] + a lányok ittak valami üdítőt, mi meg 1-1 korsó sört és fizettünk ~5600 forintot [ 4 fő, tehát 2 lány 2 fiú ]
    Másik: Évfordulót ünnepeltem az asszonnyal, megint kb 5k-ból 4 személyes bőségtál [ utána kb 4 napig ettük a maradékot :D ]+ nem koccintós vörösbor hozzá.
    Szóval szerintem borzasztóan megéri asztalt foglalni.
  • Narxis
    #12
    Legalább jól felpuffasztja az embert.
  • Alexease
    #11
    LOL!
  • angelslie
    #10
    Egyik évben mi is voltunk.. nem volt rossz de válogatósságom miatt nem sok minden volt amit szeretek :D
  • Willenbrock
    #9
    Akkor jól be fogok kajálni rántottsajtból az biztos,esetleg milánói makaróni,vagy mind a kettő
  • desigo
    #8
    hetekkel előtte összes hely lefoglalva
    sokan csak a lehúzásra mennek,kisebb adagok,butított étlap
    tömegnyomor és futószalagon akarnák az embereket hajtani

    inkább fizetek kétszer annyit de legyen nyugalom és korrekt minőség,adag...
  • sambauer
    #7
    elég perverz nevet adtak neki, de kösz hogy szóltál megjegyezzük..:)
  • greg benz
    #6
    Fú,remélem benne lesz a programban a közelünkben lévő nagyon fasza étterem is,megpróbálom nem elfelejteni és megnézni majd 29-én:D
  • VRSDM
    #5
    éttermekről van szó
    nem puffasztott szendvicsfaszomságról.
  • shaba23 #4
    Nem valószínű, de a linkelt oldalon jan.29től elérhetőek lesznek a benevezett éttermek.
  • Narxis
    #3
    Ez a McDonalds-ra is vonatkozik?
  • VRSDM
    #2
    eddig nem hallottam róla
    de most hogy mondod idén megnézem :)
  • shaba23 #1
    Idén is lesz Torkos Csütörtök.
    Aki nem tudná, ezen a napon, az "akcióban" résztvevő éttermek 50%-os árengedményt adnak az elfogyazstott étel-ital árából.

    Én 2 éve járok (2006 óta működik), vegyes tapasztalatokat szerezve.
    Itt le van írva minden infó, többek közt néhány dolog, amit az éttermeknek be kéne tartani ezen a napon. Konkrétan arra gondolok, idézem "a Torkos Csütörtök hetén és az azt megelőző héten használt ’a la carte’ étlap és itallap választékának és árainak teljes körű megtartása" feltétele egy étterem jelentkezésének.

    Tavaly, ahol voltunk (már a nevét sem tudom a helynek, akkora élmény volt) egy furcsán karcsű étlapot tettek elénk, és az azon szereplő ételek közül sem volt mindenhez anyag, szóval rendesen leszűkítették a választékot.

    Természetesen ezzel nem akarok senkit elijeszteni, mivel 2008-ban nagyon jól sikerült a dolog, 'all you can eat' éttermes jóllakottsággal távoztuk a helyről:)

    Szóval, ha van ezirányú tapasztalat, akár negatív, akár pozitív, talán megoszthatnánk egymással.