49
Psychedelica
  • alcotb
    #49
    másról szól a dolog...aki még nem halucinált teljesen másképp gondol a hallucinációra.
  • alcotb
    #48
    én soha nem láttam "predátort, aki még meg is szólít hogy: szia te KIVAGY!?"
  • sambauer
    #47
    gondolom mindenből kell egy bizonyos mennyiség, és utána flashelhetsz gruppen dinoszauruszokat :D
  • Looooser
    #46
    szeretem a psy-t de ez a zene olyan volt mintha egy traktor motorját túráztatták volna megfűszerezve egy jó hangos finggel
  • MR ME
    #45
    tökmind1 akkor se hiszem el
    mondjuk lehet velem van abaj de pl én papírtól soha nem láttam semmi komolyat
    gombától igen, de ahhoz is majd 3at kellett megennem
    utána mondjuk hozzáteszem h kb azóta se nagyon csináltam semmi ilyet, úgy érzem h én már mindent láttam :D egyszerűen kb a csúcson kell abbahagyni, nem hiszem h bármi újat tudna már mutatni, hihetelen nagy flash volt, és nem éri meg elrontani
  • VRSDM
    #44
    desert
    -
    lakatlan
    puszta
    pusztaság
    sivatag
    sivatagi
    érdem

    könnyen félrefordítják a nagy magyar profik.
    lehet cask egy lakatlan puszta rész volt :)
  • ronesz
    #43
    Neked azt is mondhattak volna, hogy a Holdon, akkor is beszoptad volna
  • Bulykin
    #42
    nem afrikai sivatagra gondolok bocsesz^^ kopár geci terület egy lélek sincs ott, ahova a fiatalok járnak ki bulizni stb...ű
    de am így mondták a műsorban is h sivatag....
  • MR ME
    #41
    ez sajna kimaradt :(
  • mila69en
    #40
    mé nem láttál még a sivatag közepén rövidnacis izzadó medvét? és gruppen csoportot? felénk ez gyakran megesik
  • Atkamon
    #39
    Sivatag közepén biztos nem találkozott medvével...
  • bardocz
    #38
    Hát igen, viszonylag ritka a sivatag közepén az előfordulási aránya a gruppencsoportnak és medvének.
  • MR ME
    #37
    az ilyeneket nehezen hiszem el...
  • Bulykin
    #36
    tegnap volt a CoolTv-n egy műsor, különböző haláleseteket mutattak benne. Volt egy olyan, hogy egy pali egy ilyen szer hatása alatt állt, és a sivatag közepén egy állatjelmezekbe öltöző csoporthoz téved akik gruppenbe nyomták épp, persze lekoptatták, de ott volt egy medve is(amit senki nem vett észre:D) ő meg azt hitte hogy az is ember csak beöltözve...meg akarta dugni, de nem jött neki össze, a medve széttépte mint állat><
  • mila69en
    #35
  • sz4bolcs
    #34
    Vagyis inkább fenyegeti. :D
  • sz4bolcs
    #33
    Nyilván úgy gondolja, hogy zombiinvázió veszélyezteti a világunkat.
  • Hegi90
    #32
  • sambauer
    #31
    kicsit off de az egyik kommentet rohadtul nem értem:
    "
    ApamaciPapaszan (1 week ago) Show Hide
    -2
    Marked as spam
    Reply | Spam
    Én gyűlölet nélkül mondom hogy atomot nekik! Ilyen embertársakra NINCS szüksége a társadalomnak, mert ez az emberiség egyik szégyene, amit senkinek nem építő követni."
    Az ilyennel mi van, milyen agyműködése lehet ?
  • sz4bolcs
    #30
    Lol, ezt elteszem egy humorosba. xD
  • bardocz
    #29
    Nekem ez igazából bejön.
  • alcotb
    #28
    olyan mint a kék?de nem tudok hozzá hasonlítani semmit mert nem tudom hogy milyen az...
  • alcotb
    #27
    de érdemes belegondolni hogy mi van ha sikerül?mi akkor?annyira jó lenne egyszer kipróbálni!Egy volt barátom mondta hogy "De Balász!Vannak határok!" mi van ha én túllépem a határaimat?(ha érted mire gondolok.)Pl megteszem ezt...amit sokan lehetetlennek tartanak...és nekem sikerül.én sajnos(?) szertem feszegetni a "határokat".
  • autoszimulator
    #26
    olyan mint a kék, csak zöld
  • alcotb
    #25
    ő...el tudja valaki magyarázni nekem hogy milyen színű az a zöld?mert színtévesztő vagyok és eddig nem látok zöldet...eddig csak halottam róla hogy milyen lehet de mivel még nem láttam nem tudom milyennek látják mások.
  • MR ME
    #24
    ezaz h fel kell adnod mindent...ezért tartottam annó megvalósíthatatlannak számomra ezeket a dolgokat, így nem is olvasgattam tovább a témában
  • alcotb
    #23
    ...hmmm....kár hogy úgy igazán mi már a vadonban sohasem fogunk élni!pedig nekem nagyon nagy vgyámom...Leary bácsi belső utazások c. könyvében le is írta hogy hogyan lehetne megvalósítani ezt, csak az a baj hogy "fel kell adni érte MINDENT!" de szerinte megéri.Kár hogy ez nem egy olyasfajta "kipróbálom" dolog....
  • alcotb
    #22
    nah ha legközelebb találkozunk elmesélek erről egy sztorit
  • alcotb
    #21
    nah ezekutám lehet énis nekiállok elolvasni...
  • MR ME
    #20
    én igen, erdőben, fasza volt :D
  • alcotb
    #19
    hozzátenném hogy szerves része az egésznek...nemtudom hogy trippeltél e már full zene nélkül..............
  • MR ME
    #18
    én olvastam a könyvet, ahhoz nem csak az kéne, hanem indiánnak is kéne lenned a "vadonban" :D
    am vannak benne érdekes dolgok
  • alcotb
    #17
    olvastam már rőle=halottam már róla...nővérkém is olvasta és ajánlotta figyelmembe...de ez egész afajta nem valami megfogalmazható dolog...habár sokaknak sikerül egész jól...
  • alcotb
    #16
    ejjha...az elég érdekes könyv lehet...olvastam már rőle...de ahoz peyot vagy meszkalin kéne :D...azt már pedig itthon nem találsz minden négyzetméteren :(
  • alcotb
    #15
    mert eddig azzal tudták a legjobban kifejezni...meg max képekkel de a zene többet "mond"...de megfogalmazhatod ha tudod! :D
  • Atkamon
    #14
    Engem érdekel a dolog, egyszer szeretnék kipróbálni egy pszichedelikus szert, nagyon sok élménybeszámolót olvastam, és engem nagyon megindít a téma. Most olvasom Carlos Castaneda, Don Juan tanításai című könyvét, az is egy mexikói sámánról szól, aki ilyen szereket használt.
  • MR ME
    #13
    az már zene bazmeg :DDD
  • alcotb
    #12
    de van köze a psychedelikához...egy pici
  • alcotb
    #11
    http://www.passzio.hu/modules.php?name=News&file=print&sid=6157
  • bardocz
    #10
    Mégse, nagyon hasonló a neve, és összekevertem.