310
Hackintosh - OS X a PC-n
  • sapkafej
    #270
    igen, ezzel szoptam jó sokat, de nagyon nem akart működni lionon.
    most telefonról nyomom rá a wifit a gépre, aztán majd veszek egy olyan wifi adapter cuccot, amit tutira felismer.
    kösz, hogy kitartottál mellettem! :D
  • Máté94
    #269
    Esetleg ezzel.
    Közben látom írtál alá, ha nem megy akkor ennyi. Venni kell egy újabbat.
  • sapkafej
    #268
    Komolyan elsírom magam. Ennyit szoptam a nagy semmiért. Ötlet?
  • sapkafej
    #267
    ez az adapter
    de a legfrissebb driver elég régi osx-hez van, nem is tudtam feltenni. ez aztán a termék support!
  • Máté94
    #266
    Kicsit bővebben? :)
  • sapkafej
    #265
    egy smc router, amihez van egy usb adapter
  • Máté94
    #264
    Milyen WiFi?
  • sapkafej
    #263
    sikerült, átdugtam máshová a hdd-t, probléma nélkül felment :)
    már minden faszán meg, kivéve a wifi, nem találok kext-et, vagy bármilyen megoldást az SMC usb adapteremhez. sanszosnak érzem, hogy erre nem lesz megoldás
  • Máté94
    #262
    És így se?
  • sapkafej
    #261
    igen, de kihúztam a picsbe
  • Máté94
    #260
    DVD író IDE-s?
  • sapkafej
    #259
    Pont most próbáltam így. Nincs siker :(
  • Máté94
    #258
    Jó kérdés, csak egy legyen bedugva a portba. Hátha úgy.
  • sapkafej
    #257
    Retail 10.7.2 install usb-ről. Faszán bebootol az installer, de a disk utility-ben nem ismer fel egy hdd-t sem, csak a pendrive-ot, ami be van dugva.

    Egy-két részlet, hátha vki ránézésre megmondja:
    Asus P5KC
    Két sata merevlemez: egy samsung, egy western digital

    AHCI-t úgy gondolom, hogy beállítottam.

    Miért szivat?
  • Jim Morrison
    #256
    sokkal jobb lett volna nekem :) Bár most tanulmányozhatom hogy kell rendesen feltenni :(
  • Máté94
    #255
    Nem is értem mit szenvedsz még vmWare-el. :)
  • Jim Morrison
    #254
    ma megint rászántam fél órát, hogy nagyobb felbontásban legyen vmwareben de nem sikerült... asszem felteszem második oprendszernek majd :(
  • Panzeradler #253
    Pannonos netem van itthon, és még rá kell erőszakoljam a modemet, ha ma nem, akkor holnap tudok erre válaszolni wifi közelben.
  • kilcsir
    #252
    Na fasza. :) És működik a QE/CI? Ezt teljes képernyős youtube videóval, vagy quick time videolejátszással megnézheted. Ha megy, akkor van qe ci.
  • kilcsir
    #251
    Ezeket a sima S3-asból néztem, nem az iAtkos S3 V2. Nem tudom neked melyik van.
  • Panzeradler #250
    Végül sikerült, Intelnél mind2 fajta GMA-t bekellet pipálni, meg a Woodoo PS2 nélkül nem volt bill. Most működik rendesen.
  • kilcsir
    #249
    Akkor még próbálkozni kell.
    Jelöld be csak ezeket:

    Chameleon v2 RC5
    32-bit boot
    Graphics Enabler
    /extra directory
    fakesmc
    disabler
    rtc (32bit)
    ahci sata
    voodoo ps/2
  • Panzeradler #248
    Csökkentett módba bejutottam félig, nem fogja fel a billentyűzetet
  • Panzeradler #247
    Kipróbáltam minden kombinációban, de sehogy se jó, most már eltűnik az alma logó aztán teljesen fehér marad a kép, megszólal a zene lefut és áll.
  • kilcsir
    #246
    Valószínűleg felraktál olyan kextet ami nem kellet volna. Próbáld újra, és csak azt jelöld be, amiben biztos vagy.
  • Panzeradler #245
    Nah iatkos elindult, fel is rakta de mikor indulna, akkor az alma logót látom szól a zene és nem megy tovább, vagy normális ha 10percnél tovább nem történik semmi?
  • kilcsir
    #244
    Inkább elpőször az iAtkossal nézd.
  • Panzeradler #243
    Énis arra gondoltam, meg van egy ilyen is SNOWLEO OSX86_64 For INTEL/AMD 32/64 MBR/GUID, a mostanit is annyival írtam.
  • kilcsir
    #242
    Esetleg próbálj meg egy iAtkos S3-at. A DVD-t 4x sebességgel írd ki.
  • Panzeradler #241
    Biosba nincs túl sok beállítási lehetőségem, de AHCIra átraktam.
  • Máté94
    #240
    BIOS-t beállítottad? iBoot-ot csak Retail SL-hez lehet használni.
  • Panzeradler #239
    Ha simán berakom a Hazard féle DVD-t akkor a Chameleon bootloadernél kifagy az egész, gondoltam megpróbálom iboottal, ott pedig Cant find match kernel hiba van.
  • Panzeradler #238
    Utána nézegettem, wifi az egyetlen amiben nem vagyok biztos, hogy jót találtam, holnap kiderül minden
  • kilcsir
    #237
    Az a chip készlet. Neked GMA 950 grafikus magod van, az szerencsére támogatott. Arra keress rá, bár lehet benne van a Hazard telepítőben.
    Még nézd meg pl. Everestel a Wifit, az ethernet adaptert, és az int. hangkártyát.
  • Panzeradler #236
    Intel 945, de arra találtam már kext-et
  • kilcsir
    #235
    Az (integrált) videokártyád mi pontosan?
  • kilcsir
    #234
    Csak a Retail lemezhez kell iBoot. A Hazardhoz (és más disztribuciókhoz) nem kell.
  • Panzeradler #233
    Holnap fogok neki esni, még annyi lenne, hogy kell-e iboot vagy elég ha kiírom az iso képfáljt ami ilyenkor bebootol?
  • kilcsir
    #232
    Irj ha sikerült (vagy nem :)).
  • Panzeradler #231
    Hazard féle Snow Leopardot töltöttem le, Tehát mindenképp, Mac-t kell feltegyek először, köszönöm a segítséget