11
  • atys2
    #11
    csak én gondolom úgy, hogy a pop/rock zene a múlté?
    nagyon meglepett a lista, azt gondolnám, hogy a zene
    az 'electro'-ban fejlődik tovább..... a többi stílusnak
    már nincs hová fejlődnie. a rap zene is a 80-as években
    volt a csúcson. ki hallgat manapság metált????
  • celza8807
    #10
    és nálunk ugye továbbra sincs iTunes..
    ez a lista meg.. brrr
  • Sanyix
    #9
    bíbí én tudom kicsoda!
    lédigaga: valami picsa akiről néha azt mondják hogy férfi aztán mégsem, és nagyon hülye ruhákba tud öltözni
    béjonszé: sötét picsa aki olyan hangokat ad mint a bekapott magnószalag, és a sok majom utánozza az egész világon, meg rángatja is magát hozzá.

    kánye vesz: az is valami férfi bekapottmagnószalagos asszem (árenbís)

    britni: az meg a kopasz puncimutogatós rángatózós csáje

    na láttyátokénkúttturáát vagyok!
  • Lazarus
    #8
  • FoodLFG
    #7
    Lady Gaga Poker face számát én még illegálisan sem töltöttem le. Ammá durva... :P


    "John Kennedy, a szervezet elnöke továbbra is hatékony szankciókat követelt a fájlcserélők ellen és követendő példának nevezte a Franciaországban bevezetett HADOPI-rendszert."
    Anyád. Azt még nem vette észre, hogy ezt csak ők akarják/követelik(LOL), és hogy egyre nagyobb ellenállás szerveződik ellenük ?
    Már Magyarországon is van olyan parlament esélyes párt, ami a fájlcserélők dekriminalizálásával kampányol:
    Jobbik programja:
    Szerzői jog (V.2.3)

    A Jobbik számára mára már nyilvánvalóvá vált, hogy a szerzői jogokról szóló törvényt módosítani kell, hiszen a szerzők, előadók és a felhasználók érdekeit, illetve védelmét nem biztosítja kellő mértékben.
    A közös jogkezelők és jogvédő szervezetek jelenleg a felhasználók és a szerverüzemeltetők kriminalizálásában látják a megoldást az internetes letöltések terén, nem pedig a kialakult piaci viszonyokhoz való alkalmazkodásban (drága szoftverek, zenei cd-k stb.). Egy szűk érdekcsoport tartja kezében ezen szervezeteket, melyek átláthatatlan módon fizetik ki a befolyt jogdíjakat.
    ...


    http://www.jobbik.hu/sites/jobbik.hu/down/Jobbik-program2010OGY.pdf
  • who am I 7
    #6
    én ismerem, mármint úgy, h tudom kicsoda...de a zenéjüket nem hallgatom, a pop nem az én műfajom...
  • hiftu
    #5
    Akkor most ugye lehetne kezdeményezni az ArtisJus megszüntetését, mert már feleslegesek....
  • Gerygrey
    #4
    Az gáz, ha én a felsorolt előadók közül összesen kettőt ismerek?
  • who am I 7
    #3
    Te se vagy valami nagy ész...nyilván nem az ultra komplex/elmélyült/underground művek fognak tonna számra fogyni...
  • Molnibalage
    #2
    Amen.
  • Daza500
    #1
    Ez a lista aztán jól mutatja az emberi igénytelenséget...