27
  • Loverman
    #27
    elsőre nem ment? :D
  • Pares
    #26
    Osama Bin Obama:

  • Pares
    #25
    Osama Bin Obama

  • mgenya911
    #24
  • mgenya911
    #23
    És még nem is volt a legjobb: Osama Bin Obama

  • Merces
    #22
    Airport face scanners ‘cannot tell the difference between Osama bin Laden and Winona Ryder’
    http://aftermathnews.files.wordpress.com/2009/04/ryder_bin_laden.jpg?w=460&h=288
  • Merces
    #21
    hé én ismerem a jobboldali csákót a szomszédot szokta borotválni aprópénzért'''
  • Julius Caesar
    #20
    Hát ez nagyon jó. A képek amiket küldtetek azok is

    Nem hiszem, h ez lenne az USa haláltusája, de ha igen, legalább röhögni lehet majd rajta, nem úgy mint a szovjeteken :D. Ja igen, és az új világrendben egy dolgot kérek... Észa-Korea maradjon így mint most! Kell egy világ poénja ország, aki kajakozik a sajtónak :D
  • Chocho
    #19
    Hahahahahahahahaha!!! :DDDDDDDD

    ps: Osama már valószínűleg halott, hisz súlyos veseelégtelensége volt, amit nem tudott hol kezeltetni.
  • Pares
    #18
    Én az USA-ban a modern Rómát látom. Lassan, de biztosan pofára esnek...
  • Garrett27
    #17
    Pedig elég megnézni egy amcsi krimisorozatot (ami részben propaganda, mégha csak egy film is..), szinte mindegyik ügynökük rettenhetetlenül ügyes, gyors, tettrekész, naprakész, és hamar lefülel minden bűnözőt.
  • Retechegér
    #16
    Amerika egy vicc...
    be kéne tiltatni :D
  • Tetsuo
    #15
    Loool
  • CptObvious
    #14
    Osama Bin G. Lucas

    v1


    v2

    Oszama Bin Magdi anyus
  • Nyomoka
    #13
    [nagy]Osama Bin Yoda

  • gosub
    #12
    Azthiszem ez most kivételesen a tenoristák kezére került!
  • gosub
    #11
    Biztos ami biztos likvidálni kell mindenkit aki kicsit is emlékeztet Bin Ladenre. Pl az összes szakállas közelkeleti férfit :) Meg megelőzcsapásként porig rombolni Spanyolországot. Máskülönben nem lehetünk biztonságban.
  • piszkosmarci
    #10
    most akkor az jön ki tud Llamazaresből binládent csinálni
  • Lateralus
    #9
    Olyan szintű van, mint az FBI-é.
    Jelentkezz hozzájuk...oktatni :P
  • Sanyix
    #8
    Hülye idióták, ennyit tudok mondani.... painttel jobbat csinálok.
  • CptObvious
    #7

    (nem lett egy minőségi kép, tudom. nem is az volt a cél :P)

    Ha reggelente kellő időt szán rá, még akár fehér embernek is sminkelheti magát :D
  • Merces
    #6
    Jó szar fantomkép készitői vannak ezeknek odaát ez a 2009 es Osama kész röhely, amugy mi van ha ne adj uristen borotválkozik a szentem ,a végén tuti lesittelik a santa claust amikor berepül manhattan légterébe(bakker még egy rendes arabterrorista smiley sincs ezen a fórumon.....)
  • lac111
    #5
    Oszama milyen jót röhöghet már ezen?
  • Prof William
    #4
    Szóval bebizonyosodott hogy Gaspar Llamazares valójában Oszama Bin Laden. Fellebbezésnek helye nincs! Az USA holnap lerohanja Spanyolországot.
  • Slim Rick
    #3
    Szerintem nem kell csodálkozni egyre közelebb vagyunk az USA lufi pukkanáshoz . . .
  • Tetsuo
    #2
    Az egesz oszama-ugy hazugsag. :S
  • Nonix
    #1
    ez valami vicc ??