164
Gates Of Andaron MMORPG
  • Hitmanus
    #164
    Hali! Amikor indítom a játékot ezt a hibaüzit kapom: "Cheat program detected" MI a gond vele?
  • Betonfal83
    #163
    Hali!

    Régen játszottam volt 1 mage-em most ujra feltettem beleptem accomra mage sehol!Valami ötlet?
  • camino31
    #162
    Sziasztok.
    A problémám hogy több mint egy hete nem tudok játszani a gates of andaronnal. Ráklikkelek a játékra és egyszerűen nem tölt be,az első kis csík hol kéken hol pirosan tölt viszont az alsó meg sem mozdul, és egyszer csak nem tölt tovább.Már háromszor töltöttem le újból a játékot de ugyan ez van.


    Ha valaki tudja mi a baj legyen szíves írja le ide!!
  • Globagábor
    #161
    valaki tud mondani nekem egy magyar p serot?
  • Szótér
    #160
    Szevasztok.
    Már tele van a fa***m a hacksieldel.
    Két napja nem indul el a játék és azt írja ki hogy a hackshield hibát észlel.
    Most akkor mi van?
    Másnak se indul el vagy csak nálam ilyen szar.
    Pedig le is töröltem majd vissza az egész.
  • Monoton
    #159
    Nekem se indul el
  • Mardel
    #158
    Azt kell hogy mondjam, hogy ez a hackshield egy rakás fos.

    start Problems have occured at the hacking block function (204)

    Lehet hogy a sok hackshiled problémáktól, meg attól hogy a játék kb 5 percig áll 100%-on és utána tölti be a login képernyőt, végleg letörlöm.
  • Mardel
    #157
    Hehe, most látom hogy fraps-el nézem mennyi a játék közben az fpsem.
    Viszont idéző a karakterem és alapból F12n van az idézés és most nézem F12re raktam a felvételt is mert azt biztos nem nyomom meg játék közben.
  • Mardel
    #156
    Arra rájöttem hogy a videót a HackShield rögzíti. Viszont nemtudom miért és hogy kapcsoljam ki hogy ne rögzítsen, így hip hop betelik a winchesterem. De más hackshieldes játéknál is elkezdett venni ahogy játszom...
  • Mardel
    #155
    Azt valaki leírhatná, hogy melyik az a bill kombináció amit véletlenül lenyomok és elkezdi venni ahogy játszom? Mert az geyik meghajtóm megtelt tclient-es tömörítetlen videókkal.
  • Mardel
    #154
    Lvl 12-es idéző vagyok. Tegnap egy 10-es szintű küldetés mapon voltam aztán el is vettek egy céhbe. :D Poén hogy míg lineage 2-ztem egy privát szerveren ott a BlackArmy klánban voltam, itt meg a BlackArmys-ban. :D
  • Monoton
    #153
    Ez nekem nem oldja meg a problemat.
  • Monoton
    #152
    Valami normális guildbe van tgf? Egyenlore Valorian oldalon vagyok, de lehet megunom es atmegyek Derionra .D
  • geo91
    #151
    amúgy már túl vagyok rajta :D
  • szabii98
    #150
    Pár perc és jó lesz ;)
    Van GM haverom...biztos forrásból tudom hogy 10től délig 2x volt ilyen leállás.Szerintem már jó, nem néztem meg x)
    Am szintetek?(Valoriani karival szoktam lenni, Lvl 10es:D)
  • Nyugis
    #149
    megvan a megoldás! idézem:

    "Heti rendszeres karbantartás
    Sziasztok!

    Minden szerdán reggel 10 és 12 között a játék rendszeres karbantartása folyik. Ez nem azt jelenti hogy 2 órán át nem elérhető a szerver, lehet 10 perc és lehet 1 óra is. "
  • Nyugis
    #148
    detto!
    most próbáltam és semmi. van valakinek infója hogy mi ez?
  • JackDaniels #147
    Valamiért nem tudok belépni a játékba.:( Tegnap semmi baj sem volt még ma pedig valami error code 10053-at ír ki.
  • szabii98
    #146
    izé fogalmam sincs.ma felmegyek, ch4re aztán feltolom pár szintet, majd meglátjuk :)
  • Nyugis
    #145
    ohhh. köszönöm az infót!
    akkor ezt törlöm is. ;)
  • szabii98
    #144
    Ez nem 1 1*rű küldi, akkor tudod megcsinálni ha van céhed
  • Nyugis
    #143
    hello! még egy kérdés felmerült itt a játék közben:
    van jelentősége annak, hogy Az Északi vagy a Déli csatát választom? vagy ez is csak egy sima egyszeri küldetés?
  • Nyugis
    #142
    még egy kérdés felmerült itt a játék közben:
    van jelentősége annak, hogy
    Az Északi vagy a Déli csatát választom? vagy ez is csak egy sima egyszeri küldetés?
  • Nyugis
    #141
    okés, meg is van fel is raktam. :D
    kérdésem lenne kapásból:
    Van/létezik olyan MOD a játékhoz, ami megmutatja hogy merre kell menni -merre vannak a (kiválasztott) küldetés/küldetések?
  • geo91
    #140
    innen, ja
  • Nyugis
    #139
    woow! komolyan? köszönöm szépen az infót! akkor megnézem én is!
    és a hivatalos oldalárol ugye?
    innen?

    http://gatesofandaron.hu/medien/download
  • geo91
    #138
    én már alapból teljesen magyarul szedtem le a gémet pár napja
  • Nyugis
    #137
    sziasztok!

    régen voltam mér ezen a fórumon.
    arról szeretnék kérdezni, hogy esetleg van-e már arról hír, hogy a GOA magyar nyelvü lesz/lett? mert régebben pedzegették, hogy megcsinálják úgy mint a metin2-őt. ebből lett valami?
    a választ előre is köszönöm.
  • geo91
    #136
    szólj majd ha vagy, kéne egy kis segítség egy küldetéshez. a farkas vezért kéne megölnöm, de a horusfalvától délre lévő terület tele veszett farkasokkal, a vezért meg nem is találom, közben meg 2-3 támad rám egyszerre, alig bírok menekülni...
  • szabii98
    #135
    hhh a fene tudja
  • geo91
    #134
    minek több karakter? :o
  • szabii98
    #133
    Ajjaj én még csak 7 xD
    mert van 1 derionom is, az 56os...meg van 13as is :d
  • geo91
    #132
    közben haladgatok, már 10-es szintű vagyok. :D
  • szabii98
    #131
    izé, ott azelött a nagy ház előtt van ilyen emberke szürke ruhában, nála lehet
  • geo91
    #130
    kis problémába ütköztem, elkopott a kardom, elvittem a kovácshoz, hátha ott kell megjavíttatni, de nem jöttem rá, hogyan... :(
  • szabii98
    #129
    én írok, tán nemkapod meg?:D
  • geo91
    #128
    gyere fel renden, ez marha idegesítő :D
  • szabii98
    #127
    fenn vok rejtettben:)
  • szabii98
    #126
    jajj nehezebb lesz mint gondoltam, írok ott
  • geo91
    #125
    gyere fel inkább msn-re, aztán megdumáljuk