40
  • nwadragon
    #40
    sziasztok
    szerintem tök jól megcsinálták ezt a filmet, a szereplők is egész jók nekem nincsen semmi bajom ezzel hogy (pl: jin milyen vékony kis buzi már) szerintem nagyon hasonlít a játékban lévő Jin-re és eggyáltalán nem olyan vékony kis nyomorék ahogy itt leírtátok, azért ami van rajta az csak izom, és mondjuk mivan akkor ha beraktak volna Jin helyére egy kigyúrt vadállatot de egy nyomorék teflonfejjel ?:D
    és azt is olvastam hogy mért nincs benne az összes játékbeli karakter, hát erről csak annyi véleményem van, hogy tegnap néztem meg a filmet olyan délután 5 körül na most ha minden karaktert beleraktak volna a filmbe akkor még most is azt nézném szóval az nem lenne túl jó :D
    amúgy meg ahhoz képest hogy egy ilyen játékból filmet csináltak az elég merész dolog és szerintem egész jól sikerült, persze nemleht egy filmben megcsinálni amit a játékban (4 méter magasra ugra-bugrálnak meg mindenféle dolgot), ugyhogy én szerintem egy egész jó film, és visszatérve ahhoz hogy mért nincs benne az összes karakter, hát talá azért nem mert lessz második része is meg lehet még több is:D
    úgy röviden összefoglalva ennyi ....
  • kevin chan
    #39
    én ebből egy kurva jó filmet tudtam volna csinálni és a szereplőket is jobban ki tudnám válogatni csak nem én csinálom a filmet sajnos
  • kevin chan
    #38
    ezzel a filmmel nekem harcművészként az a bajom hogy ez a játék egy harcművészeti játék és lehet valaki bármilyen jó színész akk se tudja méág a közelét se meg közeliteni annak amit a játékban levő karakterek.pl vegyük howrangot az ő karaktere egy nagyon magas szintű taekwandoo tanitvány és akk egy kis jötment senki ne kezdje már el őt utánozni amikor szart se tud annak meg nagyon ötültem hyog marshall law szerepét cung le játsza mert ő egy harcművész.meg az hoyg a játékból amibe van vagy 50-60 karakter kivesznek 10 et és azoknaka sztoriait belerakják a filmbe.arróll ne beszéljünk hogy a szereplők közül van egy kettő aki hasonlit a játékban levő karakterre de a többi?pl steve foxot alakitó szinés, hol a haja.eza film a fanoknak tuti nem fog tetszeni. ebből a játékból nem a legjobb ötlet volt filmet csinálni talán ha a storyt irták volna meg egyedire akk még lenne valami értelme.ez a véleményem röviden de ha valaki elbeszélgetne velem erről akk rjon e-mailt ide:[email protected]
  • sylvanor
    #37
    Igazából akármelyik anime sorozatból lehetne egy egész fasza nagy filmet csinálni(csak több részes nagyfilmként, mert egybe beleszorítani valamelyik részeit sztem nem jó ötlet), csak mindet elbasszák. Mondok pár példát, Yuyuhakosho, Yugioh, Inuyasha. Ha bele áldoznának annyit, mint pl. az Avatarba, akkor azoknak a film adaptációjukból is ki lehetne hozni egész jó dolgokat, de úgy se lesz belőlük. Legalább is kétlem.
  • winnie
    #36
    ha dvd-s a film, akkor tuti a siker. egy ilyen film nem bukhat meg dvd-n.
  • zombeeka
    #35
    Már most borítékolt a hatalmas BUKTA!!!
    Talán DVD-n behozza majd a költségeit(pár év alatt!
  • Running
    #34
    Ez az emos köcsög főszereplő mekkora gáz már, úúúristen....
  • Justil
    #33
    pff, hidd el, hogy ha elég pénz lenne rá, no meg olyan hozzáállás, akkor olyan filmet lehetne belőle forgatni, hogy dobnál 1 hátast :)
    mindez persze csak elmélet...
  • sambauer
    #32
    hát gyerekek, engem már az meg lep hogy a kosztümök egy az egyben a játékbeliek ami egy adaptációnál már nagy szó.. bár tuti ZS ktagória lesz hiszen alapból nem értem hogy egy Tekkenből hogy lehet filmet csinálni, alapból nem volt egy épkézláb storyja..
  • zombeeka
    #31
    Mi van inkább a Bioshock filmmel vagy a Crysis film adaptációval? Ez mondjuk jobban érdekelne!
  • zombeeka
    #30
    Lesz ennek is akkora sikere,mint a Spore-filmnek!
  • Justil
    #29
    vmi warcraft film készül, nem?
  • keeppy
    #28
    Ezzel az erővel én a warcraft III-at szeretném hogy megfilmesítsék Arthas pályafutásától míg fel nem ül arra a trónra :-D, de úgy őszintén, ott legalább az emo-s styles buzis fost ráhúzhatják az orcokra azoknak jól áll :-D, ők talán még szebbek is tőle... .
  • Athor
    #27
    A Képlet (pl.):

    Bunyó = Oroszlánszív-(eredetiség+akció+látvány+Jean-Claude Van Damme)

    Általánosságban is hasonló a véleményem a feldolgozásokról.
  • Justil
    #26
    én egy percig se lennék abban olyan biztos :D
  • schrank
    #25
    a bunyó c. szánalomnál csak jobb lehet ...
  • JaSoN HuNTeR #24
    Szerintem inkább Half-Life vagy Crysis filmet csináljanak.
  • opeca
    #23
    És erre valakik adtak pénzt, nem is kicsit, sőt valakik adni fognak pénzt, nem is kicsit.

    Az ilyen szintű ZS-kategóriás filmeket olyan buktával kéne büntetni, hogy a rendezőnek életébe soha többet eszébe ne jusson ilyen szart csinálni.

    Akkor már inkább Ninja Assasin.
  • NiGhTM4R3
    #22
    Dragonball, Street Fighter: Chun-li legendája után egy újabb szart láthatunk. Ez egy hulladék. Hol van a Tekken-hangulat?! sehol.

    A történet: ez az izmos gombostű bosszút akar állni (gondolom a szülei miatt) miközben összejön egy fullos muffal, és majd együtt jól elvernek mindenkit. A végén meg összecsap a főgonosszal. Fú, de izgalmas. :/

    Ez is olyan Dead or Alive-szerű vicc lesz. Nem értem, miért nem tudnak ilyenekből normális filmet csinálni. Csöpögés nélkül, rendes bunyókkal.
  • Tyler1
    #21
    ennél még a rajzfilm is hitelesebb volt, pedig azthittem h annál rosszabb nem lehet...

    és mi ez a Jin??? :D nekem égő h egy ilyen tápos csirkét választottak a szerepére!
  • geronemo
    #20
    Basszus ez de szar lesz! Semmi hangulata a bunyóknak! A zenét jól eltalálták de hát ez kevés!
  • Justil
    #19
    Teljesen egyértelmű, hogy ez 1 híg fos lesz. Ennél még a tekken játékok introja, meg a story mód videói is magasabb színvonalat képviselnek, sőt, azok kifejezetten jók pl.

    Egyetértek az #5 hozzászólóval (és másokkal)..továbbá engem igazából nem zavar a ma divatos remake láz, egészen addig nem, amíg vmi olyasmihez nem nyúlnak ami kedves a szívemnek, így volt ez a Dragon ballal és így van ez most a Tekkennel is. Mi a büdös francért kell legendás dolgokat így elcseszni?

    Egyébként szvsz egyáltalán nem az a baj, hogy egy filmben egy harcos vékony testalkatú...most érted, a tekkenben vannak nők, akkor ők ki se álljanak harcolni a nagyfiúk ellen? Vagy a dragonballban pl. hányszor vertek laposra kisgyerekek felnőtt ellenfeleket? A valóság az valóság, ez meg (rajz)film. A gond az, ahogy mad363 írta, hogy ez a menő most, ez a buzis, emós "kocog" arcú fiú séma, és ettől az egésznek ócska ómerikai műanyag feelingje lesz.

    Szóval jah, egy FF-style CGI sokkal jobb lett volna, dehát ez van. Sztem örülhetünk hogy nem Pattinson kapta Jin szerepét
  • FrostyDK
    #18
    áá köszi
  • geronemo
    #17
    Sick Puppies - You're going down a szám címe!
  • FrostyDK
    #16
    1:28 tól szóló szám címét nem tudja valaki ?
  • St0RmTr00pEr
    #15
    Basszus, ugye a föszereplő, (Jin) nem Christie-vel kavar a trailerbe? Mert akkor hanyat dobom magam...

    Hol van az aranyos drága Asuka Kazama? :)
  • Nethyrrea
    #14
    látványos, eléggé gagyi, remélem nem lesz túl unalmas, akkor talán egyszer majd megnézem
  • portable
    #13
    de a logo stimmel
  • Szemjuel
    #12
    az ong bak tényleg iszonyat jó, látványos és még a történet is a helyén van...
  • gothmog
    #11
    Ha verekedős film, akkor legyen minimum olyan mint az OngBak. Ott a léc, meg lehet próbálni megugrani.
  • Broafka
    #10
    szerintem nem olyan vészes
  • Etinger
    #9
    It's a bullshit.
  • mad363
    #8
    most ez a a férfi ideál a 20éves lányos fiúk akik igazából ha nincs csaj egymással is jól elvannak... komolyra fordítva a szót ideje lenne már leszokni az ilyen verekedős filmekbe (meg úgy általába is az akció filmekbe...)a kis nyüzüge buzeránsokról meglehet nézni hogy néznek ki az mmaban meg a k1ben ...kb mint egy amatör testépitő és nem poénból...
  • FoodLFG
    #7
    jaja CGI sokkal több lehetőséget rejtene magában. Nem is értem, hogy az ilyen filmek miért élőszereplősek...
  • LeventeV
    #6
    jo otlet.
  • mihály
    #5
    annyira szereten manapság, hogy mindig az ilyen adaptációkban (amik jók is lennének de hát....) elbasszák a színészeket, tessék Jin szerepére betesznek egy 20 kilós kis nyálas köcsögöt, nevetséges esküszöm!!!! lásd Dragon Ball Evolution-ban is ugyan ezt eljátszották, Goku szerepére szintén egy 20 kilós nyálas kis buzi tettek be!! bár ott mongyuk az egész filmet úgy ahogy van elbaszták, szóval erről ennyit!
  • portable
    #4
    jaja
  • creed13
    #3
    Szánalmas, csináltak volna inkább egy jobb CGI filmet...Kár érte...
  • Demila
    #2
    hát kb ennyi , és itt ki is fújt a film
  • newtrep
    #1
    hááát elég nyomasztó lesz hogy a karakterek állandóan ugyanazon az ízléstelenül összerakott helyen fognak harcolni de legalább a szereplők ruhái hűek a játékhoz