63

Human Target - új akció/dráma a FOX-on
  • Tyler1
    #63
    na az elmúlt 2 résszel kicsit elcsúsztam, ma bedaráltam őket.
    3.:nem volt rossz, de kiszámítható volt, és kicsit idegesítő Ames miatt.
    4.: na ne már, folyton vkinek a személyes ügyéből lesz megbízás. mindemellett unalmas is volt, hiába hozták vissza Baptiste-et, és lövöldöztek végig negyed órát.
  • Montanosz
    #62
    Pushing Daisies-ben is birtam a néger fickót, itt is hozza azt a formáját))
  • a.carkey
    #61
    Ennek ellenére, még JÓ a sorozat. Kevés jó sorozat van. Többségük egykaptafa, ez picit más. Kár, hogy Mark Valley már idősebb, mint kéne, egész jó Jimboo lenne belőle! :D
  • Magoo
    #60
    Pontosan! Az FBI-os csajt rogton betettem volna. Remekul passzolt Chance-hez. Franko volt ott a chemistry.
    Illetve meg a computerbuzi lanyka is johetett volna, mert azt meg Guerrero tanithatta volna minden dologra.
  • Montanosz
    #59
    tévedtem tényleg jó sori, most darálom az első évadot))
  • a.carkey
    #58
    Egy biztos, az előző évadban sokkal több olyan nő volt, akit inkább beemeltem volna a főszálra, mint a mostani évadban lévők.
  • Magoo
    #57
    Sajnos a tegnap esti resz kapcsan is csak az jart a fejemben, hogy mennyivel jobb lenne ezek nelkul a csajok nelkul. Pl ha Ames egy epizodra - a tegnap estire - lett volna csak behozva mint epizod szereplo, akkor nem irritalna...de igy sajnos nagyon. Es ez a siros csipogasa, meg szarkeverese...cinkes. :(
    Egyebkent zeneileg a mai resz volt az ahol mar tulsagosan eltavolodtak a regi McCreary fele hosies zenei vonulatoktol, es attertek a PSYCH szeru semmitmondo latymatag zenere. (Mellesleg a PSYCH-ba passzol tokeletesen es ott szeretem is) Ez nekem ennel a sorinal ilyen formaban gyenge es keves.
    Pedig Chance, Guerrero, es Winston vonala jo volt es jopofa. Sajnos a trio profizmusa ellenere, ugy erzem esik a szinvonal. Nem zuhan - egyelore - de rendesen ereszkedik. Az elso evad BARMELYIK epizodja veri az utobbi 2 reszt.
  • a.carkey
    #56
    Szerintem nincs ezzel baj. Kicsit olyanná kezd válni a sorozat, mint a Simlis és a Szende: Maggie (?) és Ms. Dipesto, bár ott vannak, de tök felesleges karakterek, nélkülük is jól elvitte volna Villis a sorozatot, de szinte mindenhol ez a koncepció, hát itt is legyen így.

    De ez a szokásos: ha fehér a főhős, néger a főnök, ha fekete a főhős, fehér a főnök, ha spanyolajkú a keményfiú, akkor zsidó a nő, ha zsidó a keményfiú, akkor ázsiai a nő, vagy brit. Most Mrs. Pucciról keveset tudunk ... Szerintem angol, de mivel ért a pénzhez, és kissé KKeleti beütése van, "akármi" lehet. :D
  • Tyler1
    #55
    de annyira jelentéktelen karakter mindkettő, látszik, hogy csak kényszer ötlet volt a beírásuk. a kiscsaj is lenyúlt egy gyűrűt, meg egy telefont a 2 rész alatt. húúha, ez mennyivel izgalmasabb tényleg, mint hogy Guerrero szarrá kínozta volna az embereket...
  • Magoo
    #54
    Tamogatom!!!! De kizartnak tartom :(
  • Magoo
    #53
    Guerrero karakterenek nagyon betesz Ames, es ez nagy baj. O akkor a legjobb ha egyedul van egy emberrel akit pl ki kell faggatnia. Mikor Ames korulirta Guerrerot a faszi elott, na hat ott majdnem lekapcsoltam. Siralmas az ilyen. Ha bent akarjak tartani ezeket a karaktereket, reszenkent max 2 perc screen time-ot adnek nekik. (a kettonek egyutt)
    Kitarto vagyok meg ezzel a sorozattal, de nagyon nem szeretem latni, hogy egy marhajo sorozatot 2 ostoba liba huzzon le (illetve a hulye irok szulemenyei).
    Na majd ma kiderul mi sul ki az uj reszben... :)
  • a.carkey
    #52
    Lehet, hogy Pucci itt is úgy végzi, mint a Rómában? Pl. Guerrero az egyik személyiségzavaros pillanatában kivágja az erkélyről? :D
  • Tyler1
    #51
    nekem bejönnek, csak ne élősködjenek a másik karakterén, mondjuk Pucci és Winston jól elhülyültek, de a kis csaj elbaszta Guerrero keménységét :)
  • Magoo
    #50
    Nekem sajna sok bajom van vele...meghozza a 2 csaj. Nagggggyon idegesitoek lettek mar a 2. reszre. Ettol feltem mar honapokkal ezelott. Ames-t arcon vagtam volna, Puccinak a manit dobtam volna vissza es felejtsen el. Nem kellenek ok ide. A 3 manus vigye a sorit es kesz. :)
  • Tyler1
    #49
    2. rész kicsit drámásabb lett, de eddig nincs hiba az évadban, jót tett ez a showrunner váltás a sorozatnak.
  • Magoo
    #48
    Guerrero valoban johetne spinoffkent :)
  • Tyler1
    #47
    a kaszát én is sajnálnám, nagyon laza action-comedy sorozat, bár ha nem lenne ennyire erőltett mácsós, akk lehet több embert vonzana.

    de Guerreroból egy spinoff az évszázad sorozata lenne :D
  • Magoo
    #46
    Meglatjuk hogy teljesit a kovetkezo 2-3 epizod. Hatha az uj stilus hoz be uj nezoket. Ha nem, akkor valszeg Cancel lesz a vege. Amit marhara sajnalnek, mert nagyon 'feel good' sorozat.
  • Tyler1
    #45
    nem vmi kielégítő nézőszám:
    Human Target (FOX, 20.00) – 6,59M – 4.0/7 (1.8, #11)
  • Magoo
    #44
    A sori Facebookos oldalan tobb ezren szinten emiatt panaszkodtak. Ha mast nem is, legalabb a focimet hozzak vissza. Minden esetre aki imadja McCreary zenejet - mint en - az megveheti a Season 1. 3CD-s verziojat McCreary honlapjan.
  • Tyler1
    #43
    na igen a zenére tényleg kapnak egy minuszt :S
  • Magoo
    #42
    Jaja...egyedul Bear McCreary zsenialitasa hianyzik :(
  • Tyler1
    #41
    2x01: korrekt évadnyitó rész volt ez, sok mindent újítottak az új készítők, de maradtak a régi vonalon. Winston és Guerrero(főleg utóbbi) még mindig tudnak felüdülést nyújtani a remek poénjaikkal :)

    az első évadhoz képest elég jól indult, kiváncsi vagyok tartják-e ezt az ütemet.
  • Tyler1
    #40
    3 nap múlva indul a 2. évad, úgyhogy updateltem a bannert :) a csapat mint látható kibővül, a piros ruhás csaj szerepe sztem egyértelmű, a hátsó nem tudom ki lesz.
  • Tyler1
    #39
    november 17.-én lesz az évad premier, vagyis ezentúl szerda esténként lesz majd látható.
  • MerlinW
    #38
    2010-Oct-01 Human Target 02x01 Ilsa Pucci
  • Tyler1
    #37
    most nézem az RTL most van a premierje :O
  • Tyler1
    #36
    lesz egy új karakter a köv. évadban, vmi főnök lesz asszem.
  • Tyler1
    #35
    uccsó 2 rész még nekem is itt porosodik a vinyón, csak sosincs erőm megnézni őket :D
  • karajjj
    #34
    én most akarom ledarálni azt a pár részt még, ami nem láttam, utána mondok majd róla véleményt :D
  • MerlinW
    #33
    Itthon van csak érdektelenség, kint jól megy. Különben nem rendelték volna be a második évadot, mindenféle különösebb tökölés nélkül:)
  • Tyler1
    #32
    ó fasza :) amúgy nem értem ezt az érdektelenséget iránta, sztem geci komoly sorozat :D
  • MerlinW
    #31
    Szeptemberben indul a második évad.
  • Tyler1
    #30
    na 8.-ból kiderült pár dolog Chance múltjáról, visszatért pár régi szereplő, és végre egy fasza ellenfél is volt, csak ne lenne pár rész így megszerkesztve mert ezt utálom.
  • Tyler1
    #29
    nekem inkább olyan Amazonas kincse fílinges volt, de tény h jó volt kicsit kimozdulniuk Amerikából :D
  • MerlinW
    #28
    1x07 szuper rész volt. A régi Indy filmek hangulatát idézte:)
  • ForzaInter
    #27
    Guerrero legjjobb arc.
  • Tyler1
    #26
    na elmaradtam pár résszel, ma pótoltam. pilot után kicsit elvesztette a tempót, elég sok a klisé, és van pár nevetséges ötlet, de nem olyan rossz. a feka meg Guerrero pl. geci nagyokat nyomnak benne :D
  • ForzaInter
    #25
    Jó sorozat, pilot kb 8/10, a 2. rész annyira nekem sem jött be, kb 6/10, de 3 rész már tetszet nagyon, remélem nem fogják elkaszálni.
  • PetruZ
    #24
    A 3. rész se volt sokkal jobb... Nem jósolok sokat ennek a sorozatnak.