9
  • EckertB
    #9
    ezt hívják korrupciónak. kíváncsi leszek erről lehet-e majd még hallani, mert szerintem a szőnyeg alá lesz söpörve mint a többi hasonló ügy.
  • Chriss745
    #8
    Na látjátok, ezért kell elhagyni azt a rohadt országot. Az én fizetésem 90%-ból (amit adónak is nevezhetünk) ne tömje meg senki a zsebét míg én rabszolga munkát végzek. Fizessen adót nekik a felszaporított brazilgépsor, amit annyira védenek. Magyarország, többet haza se megyek, szégyenlem hogy magyar vagyok!!!
  • Komolytalan
    #7
    Ha megnézitek a jelenlegi portált ki csinálta (sensenet), akkor a nyitóoldalon ezt találjátok:
    "Sense/Net 6.0 is the open source alternative for building integrated Enterprise Content Management (ECM, ECMS) and Enterprise Portal (EPS) solutions running on the .Net platform. Sense/Net 6.0 is an open source SharePoint alternative."

    Szóval open source a jelenlegi, és fizetünk 144 milát az újra. A jelenlegi folyamatosan frissül az aktuális trendek szerint - csak gondolom le kéne tölteni az updateket, meg dobni rá 1 új designt mittomén 1 miláért se -, az újat meg 1x megcsináljuk, és 5 év múlva tényleg lehet kukázni az egészet. Megint 1 jól átgondolot, logikus döntést látunk kormányközelről. És csodálkoznak hogy miért akarja őket mindenki a halál f.szán látni.
  • zidder
    #6
    Mert még nincs kész, de már 144 misit kicsengettek érte.
  • torcipepe
    #5
    legalább 2 éve jártam ezen a honlapon, de semmi változást nem látok rajta
  • drwho
    #4
    "megkelessz" - hogy mondod?
  • GabiWong
    #3
    Jó része megy a párt kasszá(k)ba. Valamiből megkelessz venni a szavazatokat.
  • nickwearby
    #2
    ennyiér én is megcsinálnám
  • hiftu
    #1
    "miből állnak részletesen a felmerülő költségek."
    Szerintem ezt sokan tudják:
    Béla fizetése: 50.000 Ft/Hó.
    Béla söre: 70.000 Ft/db.
    És Béla szereti a sört..