3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • AntiHero
    #83
    Nagy hiba. HD-ba az igazi.
  • Punker
    #82
    én most a sima xvid-et húztam le szal 15 perc alatt leért :D
  • AntiHero
    #81
    Nekem már le is jött:) Feliratot a népnek
  • Punker
    #80
    csorog lefelé a harmadik.
  • CSOCSO
    #79
    mivel Starz csatornank nincs igy marad a HD letoltes... mindjart lent is van az elso resz :) alig varom. A bemutato nagyon tetszett
  • karajjj
    #78
    halni jók :D
  • Punker
    #77
    úgyis kinyiffannak elég gyorsan :D
  • Tyler1
    #76
    legjobbak ezek a izomállatok a ludusban :D látszik h úgy lettek összegyűjtve a sarki kondiból mer a színészi teljesítmény az nulla :D

    de tetszett a 2. rész, jobb volt sztem mint az első!
  • sandor8206
    #75
    2. rész is pöpec volt, ritka jól összerakott sorozat
  • AntiHero
    #74
    A 2. résznek volt egy kis Prison Break hatása. Még "T-Bag" is van csak itt T-Bread:D
  • Bulykin
    #73
    rágyúrnak a sztorira és ez jó, mert így nem csak egy véres öldöklős izét kapunk, hanem egy fasza sorozatot^^
  • AndrewT
    #72
    a 2. rész lényegesen használhatóbb
  • öregharcsa
    #71
    öldöklés..az lesz..
  • AntiHero
    #70
    Jó volt a 2. rész is. Kíváncsi vagyok, hogy mostantól mi lesz.
  • karajjj
    #69
    ma hajnalban adták
  • rush21
    #68
    van, sőt már felirat is van hozzá.
  • Punker
    #67
    van már második rész?
  • karajjj
    #66
    megnéztem az első részt és durván jó egy sorozathoz képest, jó persze voltak gagyi részek, de túltettem magam rajta és hülyeség ezért szidni a készítőket, a nők teljesen rendben vannak, semmi baj a hónaljukkal... :\ a szöveg meg igencsak tetszetős, volt benne pár komolyabb beszólás :D
  • Montanosz
    #65
    csak szokni kell a vér frecsegését. régebben homoszexuálisok sem voltak a filmekben mert alacsonyobb volt a tűrés határ, most meg minden filmben ott szexelnek, a skandinávok sok díjas filmje meg két 12 kisfiú szerelméről szólt, ráadásul az egyik vámpír lett))
  • öregharcsa
    #64
    a kill bill a 300 és ez is a képregény elemekre épít..szóval nem véletlen a rengeteg fröcsögő vér...
  • Sir Quno Jedi
    #63
    Ugyanmá. Vannak ezek az áttűnés effektek más filmekben is, itt csak vérrel oldják meg, ennyi... Amúgy képregényekben vannak ilyen tulzó jelenetek és ott hatásos, csak szokni kell.

    Valszeg, Spartiból már több hektó vér szétfröcsögött CSAK az arénában vaze! Képzeld mit szólna ehhez egy kardiologus...
  • Mighty
    #62
    Az is persze. Tisztára mint a Kill Bill...
  • Dynamic
    #61
    Szóval nem az volt a baj, hogy a vér az egész képernyőt betakarta, hanem az, hogy ez a háta mögött történt
  • Mighty
    #60
    A vérrel nincs bajom, de azért ez túlzás, amit műveltek. Ekkora baromságot, leszúrja tridenttel és a háta mögött fröccsen a vér...
  • Bulykin
    #59
    nekem nagyon bejön így első rész után, igaz azért látszik hogy nem olyan nagy költségvetésű a sorozat és 1-2 jelenetnél azért a vér kicsit sok volt, de ez ez eltörpül a a sztori adta élmény és a harci jelenetek mellet^^
  • Dynamic
    #58
    Megnéztem. Nekem a 300 képi világa és effektjei rohadtul bejöttek, úgyhogy nem kétséges, hogy ez a fim is tetszett. Jó, nyilván nem annyira igényesen kidolgozott jelenetek, mint a 300-ban, de nincs is értelme egy jóval drágább mozifilmmel összehasonlítani, de tv film létére nagyon is korrekt. Ha ezt a szintet tartani tudják, én tuti vevő leszek rá.
  • AndrewT
    #57
    a római "kenyeret és cirkuszt" hollywood-ira lefordítva "lefedetlen celeb kebleket, patakokban csorgó vért, káromkodást" nagyjából. lehet erre azt mondani, hogy a kor hányatottabb sorsú egyedeinek ebből állt az élete, és ennek leképezése a film, de látványon kívül az első rész nem sokat nyújt. a 300 technikai megvalósítása, egy blizzard átvezető animáció részletessége és nehézkessége, a mondanivaló tulajdonképpeni hiánya kétségessé teszi szerintem, hogy ez 13x50 percig élvezhető legyen. a második részt még megnézem, hátha csak a bevezetés sikerült túl amerikaira...
  • öregharcsa
    #56
    mivel technikailag a 300 című filmre hajaz a dolog, nem véletlen a vér effektek eltúlzása...az meg egy képregényből lett készítve, így gondolom ezt jó ötletnek találták, ráadásul nagyon látványos így az egész..
  • hapi
    #55
    nekem bejön! végre felnőtt sorozat. Mondjuk a sztori a rome-ban drámaibb volt de sebaj, még bármi lehet.
  • Tyler1
    #54
    jézusom te ne is nézz inkább történelmi filmeket/sorozatokat, nagyot fogsz csalódni!
  • sandor8206
    #53
    a legnagyobb bajod az élethűséggel, hogy nem szőrös a nők hónalja :-) hát inkább ne legyen korhű a film ilyen szempontból
  • Szolnokboy1
    #52
    én is megnéztem az első részt. fogalmam sincs, mi volt a koncepció, de szerintem nem vígjátékot akartak csinálni. ezek a karikaturisztikusan eltúlzott vér effektek enyhén szólva is röhejesek, nem kellett volna ennyire túlzásba vinni. az látszik, hogy az élethűségre nem sokat adtak, tény, hogy ezzel a megvalósítással nem is várható el igazán, de mégis szúrja az ember szemét a nők frissen borotvált hónalja, ami alapesetben kellemes látvány, de az ókori római környezetben már kevésbé hihető. a sok dugással nincs baj, akkoriban nem sok mindent tudtak csinálni a népek, főleg a felsőbb osztálybeliek, így dugtak folyamatosan.

    még azért maradok pár részig, mert egyáltalán nem lenne rossz, csak itt-ott el van rontva. hátha javítják a hibákat.
  • Sir Quno Jedi
    #51
    Gyjó ez. Kicsit gagyik a trükkök, ez a sok vér felesleges, meg túl sokat dugnak, de hangulatos és jók a karakterek (maga sparti kicsit még hamvas, de alakul majd ugye).
  • sandor8206
    #50
    hát gyerekek helyén kell kezelni a dolgokat, hogy ez egy sorozat! Én azt mondom ritka jó darab így az első rész után, sztori is rendben van, konfliktus is ok, lesz itt ármány, áskálódás stb. szexet annyira ne erőltessék talán azok a részek voltak kicsit "unalmasak". Trükkök, harcok, főleg a kosztümök No.1 egy sorozathoz képest, csak így tovább.
  • AntiHero
    #49
    Én is szedem a HD verziót. Ma újra nézés:)
  • Tyler1
    #48
    engem annyira nem zavart a nézőtér, pedig télleg látható h nem egy Gladiátor :D azért egy ilyen sorozat így is kurva nagy pénzeket eszik meg, hozzákell szokni az ilyen "gagyiságokhoz". jobban feltudja baszni az agyam egy sima irodai nyomozós sorozatban egy majdnem paintbe rajzolt helikopter xD

    viszont a vér effekttel nem vagyok kibékülve, oké h el-el nyomják néha, de hogy mindig minden harcnál(ugyanígy a lassítás is)...
  • öregharcsa
    #47
    meglestem közben az imdb-n kik vannak még benne...

    Lucy Lawless (Xena)
    Peter Mensah (300 - pezsa küldött)
    John Hannah (Mumia)

    szóval vannak itt jó karakterek....

    a második rész kicsit gyengébb, de teljesen nézhető..remélem lejjebb nem adják a minőséget...

    az viszont látszik hogy a harcoknál nyúltak jobban bele a készítők a zsebükbe, mert van egy két olyan rész a filmben ami most is ultra gagyinak számít..értem ez alatt hogy a harcoknál tökéletes a greenbox technikával felvett jelenet, de bármi más kerül elénk az eléggé lehangolóan néz ki..(pl az arénában a nézők, v a gladiátorok kiképzőhelye.)

    sokan majd ezt fogják fikázni, holott ez egy kényszerű döntés a készítők részéről(nincs elég zsé)...ha el kellene döntenem mi nézzen ki jól a környezet v a harcok én is a harcokat választanám...
  • öregharcsa
    #46
    megnéztem az első részt...jó kis sorozat lesz ha nem b@sszák el...a szó szoros értelmében ...

    külön örülök hogy az egyik olyan színész is játszik benne akit már megkedveltem egy másik sorozatban..ott is hitelesen adta a szemétládát
    nevezetesen Darken Rahl(legend of the seeker) személyébe bújt Craig Parker-ről beszélek ..itt Claudius Glaber legatus aki szintén rendes ember ....

    nekem bejövős a sori..elég keményen bevállalták a véres és sex jeleneteket, ami elég bátor dolog egy sorozatban....de inkább harcoljanak...xxx filmet bármikor nézhetek...
  • DJ RX7
    #45
    belenéztem: vérből és nude jelenetekből nincs hiány.
    itt van már felirat
  • Punker
    #44
    1,5 giga mkv fájl, feliratot meg gondolom estére időzítik hozzá.